Įkraunama...
Įkraunama...

Neramus kūdikis

Labas 4u.gif ,
Man irgi panašiai buvo tik rėkdavo nuo 19 iki 22 val. ir visada tuo pačiu laiku ir pilvelis buvo minkštas ir kakodavo po 5-6 kartus.
Manau, kad jai pilvelį pusdavo, tai kasdien nuo 18 val. nelaukiant kol prasidės rėkimai, prieš kiekvieną maitinimą duodavau Espumizano lašelių ir rėkimai liovėsi biggrin.gif. Jeigu kada pamiršdavau paduoti oi budavo triukšmo smile.gif ir taip vargom iki kokių nepilnų 3 mėn.
Pabandyk gal padės ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Aurea @ 2005 07 31, 00:17)
Mielos mamos  4u.gif , jau savaite laiko einu is proto , nebežinau kas mano 2-jų mėnesių leliukui darosi. Nuo gimimo buvo ramus , gerai miegodavo ir dieną ir naktį. O dabar... Naktį visgi miega gerai  , keliasi 1-2 kartus pavalgyt , ryte pabunda kokia 7-tą , pavalgo , pagūguoja ir i lauka nuo 10-tos išvežu. Išmiega iki kokios 13-14 valandos. O po to ir prasideda nemigo periodas. Aš nesakau , turi vaikas gi ir "gyvas" pabūti ,- pakalbinam , pavalgom, pampersus keičiam... Bet nuo 17-18 valandos viskas jam blogai. Rėkia , verkia , kumštukus čiulpia , bet krūties neima , ir nešioju , ir ant pilvo guldau , ir ant kamuolio sportuojam , ir sūpuoju, ir dainuoju, ir kalbinu... Ir galu gale ismaudau , bet NEPADEDA NIEKAS!!! Rėkia mažius iki pamėlynavimo. Dar duodu lašiukų nuo pilvo pūtimo (nors anksčiau pilvo niekados nepūtė)...
Jis nurimsta tik apie 22 valandą ir tai , man atrodo pavargęs nuo rėkimo , tada jau truputį užvalgo ir užmiega. Ką jam gali skaudėti, kodėl jis toks neramus būtent vakare , ar gali pradėti pilvą pūsti nuo 2-jų mėnesių ? Gal palikti jį , kad parėktų , bet man kažkaip gaila ,  jis dar toks mažas... O gal čia tie karščiai kalti , bet i vakarą gi oras atvėsta...
Prirašiau čia visko daug , bet gal patarsite , ką man daryti. Nenoriu , kad vaikas taip kas vakarą kankintūsi...
Ačiū visoms 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Aurea @ 2005 07 31, 00:17)
Mielos mamos  4u.gif , jau savaite laiko einu is proto , nebežinau kas mano 2-jų mėnesių leliukui darosi. Nuo gimimo buvo ramus , gerai miegodavo ir dieną ir naktį. O dabar... Naktį visgi miega gerai  , keliasi 1-2 kartus pavalgyt , ryte pabunda kokia 7-tą , pavalgo , pagūguoja ir i lauka nuo 10-tos išvežu. Išmiega iki kokios 13-14 valandos. O po to ir prasideda nemigo periodas. Aš nesakau , turi vaikas gi ir "gyvas" pabūti ,- pakalbinam , pavalgom, pampersus keičiam... Bet nuo 17-18 valandos viskas jam blogai. Rėkia , verkia , kumštukus čiulpia , bet krūties neima , ir nešioju , ir ant pilvo guldau , ir ant kamuolio sportuojam , ir sūpuoju, ir dainuoju, ir kalbinu... Ir galu gale ismaudau , bet NEPADEDA NIEKAS!!! Rėkia mažius iki pamėlynavimo. Dar duodu lašiukų nuo pilvo pūtimo (nors anksčiau pilvo niekados nepūtė)...
Jis nurimsta tik apie 22 valandą ir tai , man atrodo pavargęs nuo rėkimo , tada jau truputį užvalgo ir užmiega. Ką jam gali skaudėti, kodėl jis toks neramus būtent vakare , ar gali pradėti pilvą pūsti nuo 2-jų mėnesių ? Gal palikti jį , kad parėktų , bet man kažkaip gaila ,  jis dar toks mažas... O gal čia tie karščiai kalti , bet i vakarą gi oras atvėsta...
Prirašiau čia visko daug , bet gal patarsite , ką man daryti. Nenoriu , kad vaikas taip kas vakarą kankintūsi...
Ačiū visoms 4u.gif

Sveiki.Mano sūneliui dabar 9mėn.pilvo diegliai mums prasidėjo nuo 1.5mėn.Mums padėdavo kmynų arbata,Saab Symplex lašai nuo pilvo pūtimo dar aš jam ūždėdavau šiltą kompresą ant pilvuko ir jam praeidavo. smile.gif Viskas susitvarkys,išaugsite.Sekmės.
Atsakyti
Mano mergytei diegliai prasidėjo nuo 8 savaičių. Pradėdavo rėkti nuo 19 val. Gerai, kad tai trukdavo iki poros val., o ne dar ilgiau. Kas padėdavo? Nuolatinis nešiojimas, pilvo masažas, Sab Simplex lašiukai ir uždėta ant pilvuko pašildyta lygintuvu palutė. Suėjus 3 mėn. viskas pasibaigė. thumbup.gif
Na, o apie stafilakoką negalvok ir nesijaudink iš anksto, nes nuo to vaikelis tikrai ramesnis nepasidarys. Geriau pasirodykit savo gydytojai. Sėkmės biggrin.gif
Atsakyti
Labai panasu i kolika-pilvo dieglius(1-3men)Verkia po pietu arba vakarais, dazniausiai tuo paciu metu. Siaip vaikas jauciasi, valgo ir tustinasi normaliai. Priezastis lyg siol nera zinoma.
1. Kai kurioms mamytems, nuo kai kuriu maisto produktu pucia pilvuka, o jei mama maitinanti, galimas daiktas, kad ir vaikas i tai reaguoja. Venk kopustu, svogunu, vynuogiu, kavos, apelsinu, braskiu bei gazuotu gerimu. Bandyk ir pati pagerti kmynu arbateles, tik nepadaugink biggrin.gif uztenka 2-3 puodeliu tarp valgiu.
2. Nueikit su vaiku pas gydytoja, kad apziuretu ar nera kokios kitos priezasties
3. Pilvuko masazas(pasikartosiu), leisk vaikui kuo dazniau paguleti ant pilvuko(tik ne miegant), pagulek kartu su juo, pasistatykit priesais veidrodeli, jei nenori guleti.(cia pasitelk fantazija mirksiukas.gif )
4. Vizitas pas osteopata(tik issiklausinek ar jis geras(profesine prasme mirksiukas.gif )

Na, tiek is manes patarimu. Jei dar ka prisiminsiu, parasysiu. SEKMES! Svarbiausia, zinok, kad tu ne viena tokia ir, kad tai visiskai normalu (pvz.Norvegijoje 10-30%kudikiu turi kolikka) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diddl: 31 liepos 2005 - 21:53
Aciu visoms uz patarimus 4u.gif ! O as vakar ismeginau toki buda: Visa diena pati geriau metu arbata ir nuo pietu pries maitinimus maziui daviau Sab Simpleks lasiuku. Tai kad dziaugiaus , kad dziaugiaus , - vaikas buvo ramus , net kai ismaudziau ir kai sluosciau ranksluosciu tai net necyptelejo (o paprastai rekia!). O kai atejo naktinio miego laikas ,- tai uzmigdyk ji kad nori! doh.gif Tai nuo 22 iki 23 val pareke , valanda laiko nesiojau , ciuciavau , bandziau valgyt duoti (ciulpia kumstukus susinervaves , o valgyt nenori imti)...
Bet faktas tas , kad metu arbata ir tie lasiukai padejo. Tik ar galiu tiek daug tos arbatos gerti ,- vis tik ji ramina ir slopina. Isgeriau gal kokius 4 puodelius per diena. Bet vaikas koks geras buvo ax.gif ...
Siandien vel bandysiu ta pati metoda , tik gal maziau tu metu gersiu , kad vakare lengviau uzmigtu. Paziuresiu , ar vel veiks taip pat, nes mano mazius po dvyniu zenklu gimes , tai viena diena buna geras , kita diena piktas ir nesuprasi , nuo ko viskas priklauso... doh.gif
Atsakyti
Bet faktas tas , kad metu arbata ir tie lasiukai padejo. Tik ar galiu tiek daug tos arbatos gerti ,- vis tik ji ramina ir slopina. Isgeriau gal kokius 4 puodelius per diena. Bet vaikas koks geras buvo ax.gif ...
Siandien vel bandysiu ta pati metoda , tik gal maziau tu metu gersiu , kad vakare lengviau uzmigtu. Paziuresiu , ar vel veiks taip pat, nes mano mazius po dvyniu zenklu gimes , tai viena diena buna geras , kita diena piktas ir nesuprasi , nuo ko viskas priklauso... doh.gif
[/quote]


Aš esu girdėjusi, kad mėtų arbata mažina pieno laktaciją. Gal per daug jos negerk, kad pienelio nesumažėtų.
Atsakyti
QUOTE(Redane @ 2005 07 31, 10:52)
Labas 4u.gif ,
Man irgi panašiai buvo tik rėkdavo nuo 19 iki 22 val. ir visada tuo pačiu laiku ir pilvelis buvo minkštas ir kakodavo po 5-6 kartus.
Manau, kad jai pilvelį pusdavo, tai kasdien nuo 18 val. nelaukiant kol prasidės rėkimai, prieš kiekvieną maitinimą duodavau Espumizano lašelių ir rėkimai liovėsi biggrin.gif. Jeigu kada pamiršdavau paduoti oi budavo triukšmo smile.gif ir taip vargom iki kokių nepilnų 3 mėn.
Pabandyk gal padės ax.gif .


Lygiai taip pat ir mums buvo, tai aš duodavau Espumisan lašiukų prieš kiekvieną maitinimą. Jie tikrai padeda ir yra nekenksmingi, nes jie nepatenka į kraują, o paprasčiausiai padeda orui pasišalinti iš žarnyno.
Apie 3 mėnesį kažkaip viskas susitvarkė, o prieš tai ne tik vakarais verkdavo, bet ir naktį labai muistydavosi, rangydavosi, stenėdavo net iki išsibudinimo.

Nospos tokiems leliukams tikrai negalima duoti. Na ir kas, kad ramus paliko, tai tada gal geriau iš kart Relanium duoti, tai tikrai ramus bus doh.gif .
Atsakyti
Galiu palinket tik dideles kantrybes, kuo vaikas augs didesnis tuo maziau verks. Nors mano vaikui vis dar pasitaio pilvos skausmu, bet naktys jau ramios. Anksciau maniske prarekdavo nuo 18 vali iki 2nakties. Ir niekas nepadedavo. Gaila tik kad tada nezinojau,kad yra tokios Viburkol zvakutes. Jos nekenksmingos, ir jei vakas labai neramus galima duoti ju netgi naujagimiui. Svarbiausia, kad padeda.
Taigi sekmes visoms.
Atsakyti
QUOTE(violla @ 2005 08 01, 11:06)
Galiu palinket tik dideles kantrybes, kuo vaikas augs didesnis tuo maziau verks. Nors mano vaikui vis dar pasitaio pilvos skausmu, bet naktys jau ramios. Anksciau maniske prarekdavo nuo 18 vali iki 2nakties. Ir niekas nepadedavo. Gaila tik kad tada nezinojau,kad yra tokios Viburkol zvakutes. Jos nekenksmingos, ir jei vakas labai neramus galima duoti ju netgi naujagimiui. Svarbiausia, kad padeda.
Taigi sekmes visoms.

Atsakyti
Na, mums tokiu problemu tebuvo gal tik kokius 3 kartus per visa laika. Bet sako, kad jei vaikui pucia pilvuka, tai dazniausiai taip buna butent vakarais.
Atsakyti
Parasiau viena, o ikele, velnias zino ka? blink.gif Norejau pazituoti Violla pasisakyma del Nospa.Tamsta, jei sakai, kad Nospa tas pats kas Relanium, tai jau problema...sakyciau tu apie tai apskritai nieko nerauki.Man Nospa rekomendavo kompetetinga pediatre, tik pabreze, kad tai senoviskas budas, kai dar nebuvo jusu visu pamegtu ir isreklamuotu lasiuku.Gerai, kam pilvo diegliai reti ir vaikui tie laseliai padeda, o man...vaikas klykdavo istisai(o juk jam irgi skauda, suaugusiam sunku spazmus istvert, o tokiam maziuliui vos keliu svaiciu...ka nieko, palikt lai kankinasi?).Taigi as pasirinkau senoviskai ir nesigailiu, vaikui tai nepakenke tik spazmus nueme, o danar mazius po triju dienu bus 5 menesiu,jau 8400g ir 74cm ugio....niekuo neserga, o pilvo diegliai jau praeitis.Tiesa, Vokietijos atlikti alerginiai tyrimai parode, kad vaikas jautrus laktozei taigi, vengiu misineliu, kuriuose ji yra.
Atsakyti