Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos knygos knygos * 34 palata

QUOTE(Ingėnas @ 2010 10 16, 18:01)
Aš irgi visgi nusipirkau. Irgi buvo tik supakuotos. Bet jau praplėšiau pakuotę, pavarčiau. Tikrai nesigailiu. Liuks pirkinys thumbup.gif  O kaip dovanai, tai iš viso būtų super thumbup.gif

Saunu,dabar abi turesim. thumbup.gif Na as tik tariamai turesiu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Stiklo karoliukai @ 2010 10 16, 17:31)
ir kaip? g.gif man labai nepatiko schmoll.gif
registruojuos su ta pačia Užsimerk, atsimerk ax.gif nėra laiko cry.gif


Dar tik 30 psl. sugebejau perskaityt,neturiu dar labai ka pasakyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2010 10 16, 17:40)
Saunu,dabar abi turesim. thumbup.gif Na as tik tariamai turesiu. biggrin.gif


Kaip už tookią knygą (turiu omeny ne tik turinį, bet ir fotografijas, ir knygos apipavidalinimą), tikrai nereali kaina thumbup.gif
Beje, po šiolei stebiuosi, kad be galo didelio populiarumo šios akcijos metu susilaukė ir buvo labai greitai išpirktos Bridžita Džons knygos. Nei BLK, nei tame Pegase, kur šiandien buvau, jų nebebuvo. Ir sakė, jau senokai nebeturi.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 10 16, 18:43)
Kaip už tookią knygą (turiu omeny ne tik turinį, bet ir fotografijas, ir knygos apipavidalinimą), tikrai nereali kaina thumbup.gif
Beje, po šiolei stebiuosi, kad be galo didelio populiarumo šios akcijos metu susilaukė ir buvo labai greitai išpirktos Bridžita Džons knygos. Nei BLK, nei tame Pegase, kur šiandien buvau, jų nebebuvo. Ir sakė, jau senokai nebeturi.

O po kiek jos kainavo? bigsmile.gif As kazkaip jos knygomis nelabai susiszavejus. blush2.gif Filmas maciau ir to uztenka. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2010 10 16, 17:47)
O po kiek jos kainavo?  bigsmile.gif As kazkaip jos knygomis nelabai susiszavejus. blush2.gif Filmas maciau ir to uztenka. smile.gif


Po 7lt kiek pamenu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AisteZ @ 2010 10 16, 17:51)
Po 7lt kiek pamenu smile.gif


Aha drinks_cheers.gif
Kai tik prasidėjo akcija, svarsčiau, ar man jų reikia. O kai nusprendžiau, kad būtų neblogai turėti jas lentynoje, kai kažko itin lengvo įsinori, jau nebeliko unsure.gif
Atsakyti
Žiūriu - dauguma pasisako, kad pirma reikia skaityti knygą, o tada filmą žiūrėti. Tai gal tada man reikia bandyti iki trečiadienio vakaro perskaityti "Valgyk, melskir ir mylėk". Kažin, ar spėsiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(AisteZ @ 2010 10 16, 18:51)
Po 7lt kiek pamenu smile.gif

Nebrangiai. bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingėnas @ 2010 10 16, 18:58)
Aha drinks_cheers.gif
Kai tik prasidėjo akcija, svarsčiau, ar man jų reikia. O kai nusprendžiau, kad būtų neblogai turėti jas lentynoje, kai kažko itin lengvo įsinori, jau nebeliko  unsure.gif

Ir man taip visada buna. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(aistuliaa @ 2010 10 16, 18:58)
Žiūriu - dauguma pasisako, kad pirma reikia skaityti knygą, o tada filmą žiūrėti. Tai gal tada man reikia bandyti iki trečiadienio vakaro perskaityti "Valgyk, melskir ir mylėk". Kažin, ar spėsiu  rolleyes.gif

Tikrai patarciau pirma paskaityti knyga,nes as turiu knyga ,,Kuzdesiu sala,, kuria gavau kai paziurejau kina,o dabar tikrai nebenoriu jos skaityti. doh.gif
Papildyta:
Na ka ziurim sokius. bigsmile.gif
Atsakyti
Labas,

Pagaliau perskaičiau

user posted image



Verta buvo paskaityti... smile.gif

Dabar žadu skaityti Thruman Capote. Pusryčiai pas Tifanį.
Vis man rankos prie to Rushdie nebekyla (turiu parsinešusi iš bibliotekos "Mauro atodusis)...
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 10 16, 17:01)

Meskute5, buvau pasižymėjusi, kad tu jos nori, bet, kiek supratau, gal jau nebenori? Įtariu, kad tikrai ne tavo skonio knyga. Ne tik dėl to, kad Pamukas, bet, kiek supratau, tu tokių be veiksmo nemėgsti?



Jei kazkas nori jos- tai prasom 4u.gif perleidziu.
Tik ka grizau is Maximos- pavarciau Vagyk MElskis Mylek - paskaitinejau - nu kaip noooooriu 4u.gif

QUOTE(Dorifore @ 2010 10 16, 17:15)
Meškute, nori pasakyti, kad čia paprasta dėžė iš maximos?  g.gif  bet tai tu ją nudažei ar kaip ?  g.gif



Taip paprasta deze. Buvo akcija, yra ir dbr dvieju spalvu - sviesios ir tamsios. Dazysiu as tau- as ne menininke lotuliukas.gif pirkau kokia yra. Ir va tau lentyna 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Meskute5 @ 2010 10 16, 19:04)
Jei kazkas nori jos- tai prasom  4u.gif  perleidziu.
Tik ka grizau is Maximos- pavarciau Vagyk MElskis Mylek - paskaitinejau - nu kaip noooooriu  4u.gif

Ir as labai noriu. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2010 10 16, 18:06)
Ir as labai noriu. wub.gif


Turiu kupona - va cia ir isleisiu ji siai knygai 4u.gif
Atsakyti