Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis - 24 tema

QUOTE(kisule @ 2010 11 25, 10:51)
Vat man irgi kazkodel EKSTRA miltai  schmoll.gif ,kazkodel su jais labai nekokie gaminiai gaunasi  doh.gif  ax.gif


vat blynams jie super, o kepiniams NE. bent jau man. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(flamingo @ 2010 11 25, 11:04)
vat blynams jie super, o kepiniams NE. bent jau man. smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(flamingo @ 2010 11 25, 10:36)
ivairius, tik NE EKSTRA  schmoll.gif


Man sitie irgi schmoll.gif schmoll.gif Ir Karaliski tokie patys. Nelabai aisku, kiek ju bert reikia. Ju kiekis neatitinka tokio pat paprastu miltu kiekio. Ir tesla su jais labai trapi buna.
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 11 25, 11:24)
Man sitie irgi  schmoll.gif  schmoll.gif Ir Karaliski tokie patys. Nelabai aisku, kiek ju bert reikia. Ju kiekis neatitinka tokio pat paprastu miltu kiekio. Ir tesla su jais labai trapi buna.

NOVA, gal turite kokio skanaus (isbandyto biggrin.gif ) biskvito recepteli? g.gif biggrin.gif

Kuciom zadu daryti jogurtini torta, siaip visada pirkdavau biskvito lakstus, bet noriu siemet pati issikepti.... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistutėlė: 25 lapkričio 2010 - 11:16
QUOTE(pupainga @ 2010 11 25, 10:48)
O tikslesnio recepto neturit g.gif Kiek grietinėlės dedat, kiek sbiesto? Ačiū 4u.gif


cia paziurek. Tik virimo laikas yra labai inividualus, jei su andeniu vieoks, jei su sirupu kitoks, uo ugnies kaitrumo priklauso.

QUOTE(kisule @ 2010 11 25, 10:51)
Vat man irgi kazkodel EKSTRA miltai  schmoll.gif ,kazkodel su jais labai nekokie gaminiai gaunasi  doh.gif  ax.gif


man sitie irgi labai nepatinka
Atsakyti
QUOTE(aistutėlė @ 2010 11 25, 12:16)
NOVA, gal turite kokio skanaus (isbandyto  biggrin.gif ) biskvito recepteli?  g.gif  biggrin.gif

Kuciom zadu daryti jogurtini torta, siaip visada pirkdavau biskvito lakstus, bet noriu siemet pati issikepti.... rolleyes.gif


As jogurtinius pyragus visada su situo darau:

http://aj-receptai.b...s-persikas.html

Tik didinkit produktu kieki. Galima kepti is karto visa tesla, o paskui susipjaustyt i kelis lakstus (as taip darau).
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 11 25, 12:32)
As jogurtinius pyragus visada su situo darau:

http://aj-receptai.b...s-persikas.html

Tik didinkit produktu kieki. Galima kepti is karto visa tesla, o paskui susipjaustyt i kelis lakstus (as taip darau).

aciu mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Galiu pasiulyti biskvita,kuri kepu jau daug metu.Iki standziu putu isplakami 3 baltymai su trupuciu druskos(ant saukstelio galo),taip pat atskirai isplakami 3 tryniai su 8 v.saukstais cukraus+vanilino cukraus(1v.s)+3v.s. silto vandens,sujungiame su baltymais ir atsargiai ismaisome,dedame 4v.s.miltu+3 kupinus v.s.krakmolo+puse a.s.kepimo milteliu,viskas atsargiai ismaisoma ir i sviestuku istepta forma.Kiek laiko kepa nerizikuoju rasyt,nes maniske orkaite dar caro ruriko laiku,bet paliginus greit iskepa.Tuomet atvesusi biskvita pjauname pusiau ir "kremuojam".Vakar i biskvita dar ipiliau aguonu,o sutepiau:2 pok.vysniu zele istirpinau 0,5l.vandenyje+puse citrinos sulciu+6v.s.namines grietines+ivairiu turimu vaisiu(turejau bananu,vynuogiu).Tiesa skanesnis jis antra diena,kai susidraugauja su pertepimu.Dar niekada nepavede sis receptukas,pabandykit mirksiukas.gif
Atsakyti
Sausainiai "Slaptas ginklas" smile.gif
250g kokoso drožlių
150g cukraus
3 kiaušiniai
1-2arbat. šaukšteliai krakmolo
Kiaušinius išsukt su cukrumi, pilti kokosus gerai išmaišyt.Jei masė nepakankamai tiršta dedam krakmolą.Rankas suvilgom vandeniu ir formuojam sausainiukus. Dedam į įkaitintą 200 laipsnių orkaitę ir kepam kol gražiai paruduos. Rašo 30min, bet aš laiko nesekiau.
user posted image
Atsakyti
Karaliski ir Ekstra miltai 405D yra skirti biskvitams , o sausainiams, pyragams paprasti auksciausios rusies, kitaip tarinat 550D mirksiukas.gif
Atsakyti
Ules Argentinietiski sausainukai labai skaniai atrodo, bus isbandyta bigsmile.gif
Atsakyti
as siandien irgi tuos argentinietiskus kepsiu tik neklijuosiu bandysim cukraus glajum apipiest, maga labai isbandyti smile.gif
Atsakyti