Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis - 24 tema

QUOTE(Ulė @ 2010 11 24, 21:15)


g.gif ten irgi toki naudoja. Bet vis tiek dekui, bandysiu kepti kada tik reiks gal ka suklijavimui savo panauadot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bossi @ 2010 11 24, 20:22)
g.gif ten irgi toki naudoja. Bet vis tiek dekui,  bandysiu kepti kada tik reiks gal ka suklijavimui savo panauadot 4u.gif


Galima sokolada naudot, sokoladini krema, paciai issivirt kondensuota piena..
Atsakyti
Ules sausainiai atrodo fantastiskai thumbup.gif artimiausiu metu bus isbandyti.Tik va man iskilo klausimas,jeigu as nenaudosiu romo ar nuo to skonis nenukentes? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 11 24, 21:26)
Galima sokolada naudot, sokoladini krema, paciai issivirt kondensuota piena..



thumbup.gif liuks
Atsakyti
QUOTE(laurilija @ 2010 11 24, 23:54)
Ules sausainiai atrodo fantastiskai thumbup.gif artimiausiu metu bus isbandyti.Tik va man iskilo klausimas,jeigu as nenaudosiu romo ar nuo to skonis nenukentes? g.gif

aciu 4u.gif zinoma nenukentes biggrin.gif
Atsakyti
Citrininis pyragas su aguonomis

Šaltinis: Receptas

* Margarinas VILNIUS kepiniams 150 g
* Cukrus 250 g
* Kiaušiniai 4 vnt.
* Citrina 4 vnt.
* Aguonos 4 valg. šaukšt.
* Miltai 350 g
* Kepimo milteliai 2 arbat. šaukštel.

Dubenyje išsukite margariną VILNIUS kepiniams ir cukrų iki vientisos masės, kol cukrus visiškai ištirps. Kitame dubenyje lengvai išplakite kiaušinius bei po truputėlį pilkite į margarino ir cukraus masę, nuolat maišyti. Įmaišykite citrinos žievelę (tarkuotą) ir sultis, karštu vandeniu nuplikytas aguonas bei sijotą miltų ir kepimo miltelių mišinį. Tešlą supilkite į kepimo popieriumi išklotą formą ir kepkite 30 min., orkaitėje, įkaitintoje iki 180 laipsnių.


Mano komentarai:

Pyragas gavosi skanus,labai purus toks ir gaivus.
Bet man pvz labai sunkiai sekėsi išsukti margariną kad ištirptų cukrus g.gif Dirbau ir aš ir MB lotuliukas.gif O cukrus net nebandė tirpti tongue.gif MB pasiūlė kitą kartą sudėti cukraus pudra...gal ir gerai g.gif
Ir dar...manau kad labai tiktų kaip pagrindas tortui....jei pasigaminti pertepimą,gautųsi visai skanus tortas thumbup.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Varškės pyragas
Tešlai:
Pakelis (200 gr.) sviesto, šaukštas grietinės, 1,5 stiklinės miltų, šaukštelis kepimo miltelių.
Įdarui:
400-500 gr. Varškės, stiklinė cukraus, 2 kiaušiniai, 3 šaukštai grietinės, 1 šaukštas krakmolo.
• Sviestą išlydykite. Į kiek atvėsusį įmaišykite miltus, kepimo miltelius, grietinę ir suminkykite tešlą. Padalykite ją į 2 dalis. Vieną dalį suvyniokite į plėvelę ir padėkite į šaldymo kamerą. Iš likusios tešlos iškočiokite ploną lakštą ir įtieskite į apvalią kepimo skardą.
• Varškę pertrinti per sietelį ir sumaišyti su cukrumi, kiaušiniais, grietine ir krakmolu. Supjaustyti džiovintų abrikosų ar kitų džiovintų vaisių ir įdėti į varškę. Masę paskleisti ant tešlos lakšto. Iš kameros išimtą tešlą sutrupinti ir paskleisti ant varškės. Kepti 180 laipsnių ikaitintoje orkaitėje apie 50 min, kol dailiai apskrus. Išėmus pabarstyti cukraus pudra.
SKANAUS !!! 4u.gif

user posted image

user posted image

Gavosi labai skanus pyragas ! wub.gif
Atsakyti
Manau, kas nemegsta rududu, laisvai galima sausainius lipdyti ir su kokia tirstesne uogiene, man labai patinka dzemai, skirti kepiniams, jie neskysti ir tikrai skanus. Esu ne karta klijavus su jais sausainius thumbup.gif
Et..gaila, saldytuve nei rududu, nei dzemo nerasta, o jau buciau ejus kepti bigsmile.gif
Atsakyti
Mergaites, visos Jus saunuoles, vis seku sita tema ir kiekviena diena tiesiog stebuklai Jum gaunasi. Visom po puokste 4u.gif

Toks klausimelis - kokius miltus naudojat kepiniams ? Kurie miltai pagal Jus geriausi ?
Nes turbut nuo miltu irgi daug priklauso g.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(annushka @ 2010 11 25, 10:28)
Mergaites, visos Jus saunuoles, vis seku sita tema ir kiekviena diena tiesiog stebuklai Jum gaunasi. Visom po puokste  4u.gif

Toks klausimelis - kokius miltus naudojat kepiniams ? Kurie miltai pagal Jus geriausi ?
Nes turbut nuo miltu irgi daug priklauso  g.gif

Aciu  4u.gif



ivairius, tik NE EKSTRA schmoll.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flamingo: 25 lapkričio 2010 - 09:37

QUOTE(Bossi @ 2010 11 24, 15:22)
Idomus receptas tos karameles, niekada tokios nedariau ir nematau reikalo kam taip terliotis iki cukraus milteliu (man cia kazkas ne taip) smile.gif
As darau tokia niekas nesikristalizuoja:
1 dalis ckraus, 0.25 dalies vandens, 0.25 dalies sirupo. Maisau ant silpnos ugnies kol istirpasta, tada padidinu ugni ir nieko nedarau, laukiu kol burbulai prades sproginet leciau, o spalva prades keistis i tamsesne. Tada greit isjungiu ir pilu grietinele salta. Ismaisau idedu sviesto ir dar truputuka pakaitinu, nedaug.

O tikslesnio recepto neturit g.gif Kiek grietinėlės dedat, kiek sbiesto? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(flamingo @ 2010 11 25, 09:36)
ivairius, tik NE EKSTRA  schmoll.gif
user posted image

Vat man irgi kazkodel EKSTRA miltai schmoll.gif ,kazkodel su jais labai nekokie gaminiai gaunasi doh.gif ax.gif
Atsakyti