Įkraunama...
Įkraunama...

Sisteminė raudonoji vilkligė

Kai prasidejo skausmai dar kentedavau, bet kai nebepaejau kreipiausi i gydytojus Vilniuje, nusprende, kad cia del anginos, isoperavo, bet niekas nepasikeite, vis eme ir eme ta krauja tyrimams, uzdegima rodo, bet nuo ko niekas nezino. Tada pavasari baigus mokslus grizau pas tevus i Radviliski ir nuejau pas gydytoja ir nepatikesit ji itare vilklige, paprasta miestelio gyd., kai visi Vilniaus gydytojai nenumane kas yra. Tada vaziavau i Siaulius pas gyd. Kausiene, ji siunte pas gyd. Dadoniene, na tada gulde i ligonine ir viskas tada isaiskejo. Siuo metu lankausi Siauliuose pas gyd. Kausiene, taip pat pas gyd. Dadoniene (sake, kad bent i metus kelis kartus atvaziuociau). Tai va tokios tokeles smile.gif
Atsakyti
O ka zinot apie musu liga? ko turim saugotis, ka daryt,kad butu geriau? nes as tai zinau tik tiek,kad saule mums kenkia g.gif
Atsakyti
Na man sake vengt saules, streso ir nedirbt darbo kur yra ivairiu chemikalu, tai tiek ir as zinau:)
Atsakyti
QUOTE(ciklonas @ 2010 11 13, 21:46)
O ka zinot apie musu liga? ko turim saugotis, ka daryt,kad butu geriau? nes as tai zinau tik tiek,kad saule mums kenkia  g.gif

Reikia vengti, saules, soliarumu, infekciju, persalimu, stresu. Stengtis nevalgyti astraus, suraus, acte marinuotu produktu.
Atsakyti
Na del maisto tai nieko nesake
Atsakyti
Arteja sventes ir visi svencia, taip pat isgeria, norejau paklausti ar galima vartoti alkoholi, jei geriu medroli ir plakvenili? Norejau gydytojos paklaust kazkaip nesmagu buvo klaust:)
Atsakyti
QUOTE(sirdu-te @ 2010 11 19, 14:46)
Arteja sventes ir visi svencia, taip pat isgeria, norejau paklausti ar galima vartoti alkoholi, jei geriu medroli ir plakvenili? Norejau gydytojos paklaust kazkaip nesmagu buvo klaust:)

Galima, tik keletą dienų gali paaštrėti sanarių skausmai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Monika1524 @ 2010 11 17, 19:00)
Na del maisto tai nieko nesake

Sakau is savo asmenines patirties. Jeigu nori, kad maziau skaudetu sanarius reikia vengti siu produktu, be to inkstai gali reaguoti i siuos maisto produktus t.y pradeti kilti kraujo spaudimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VioletaČ: 19 lapkričio 2010 - 22:42
bijau prisisneketi bet paskutini karta sanarius skaudejo hmmm na tada kai guodziaus jog guliu ligoninei biggrin.gif cia gal buvo pries kokius 3-4 men bijau pameluoti. Pasiliudinsiu truputi antradieni vel vaziuoju i vilniu dar vienai ciklofosfomido terapijai, jau man vien pagalvojus apie ta ligonine siurpas nukrato ir nuotaika susigadinu, viskas butu gerai jeigu ne ta kelione o svarbiausia ateini i palata ir tos mociutes praded savo giesmeles va tas tai labiausiai nervina, poto dar tie ligonines kvapai tai feee.. negaliu unsure.gif galetu ir mano mieste suleisti tuos vaistukus ir paleisti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Monika1524 @ 2010 11 22, 00:34)
bijau prisisneketi bet paskutini karta sanarius skaudejo hmmm na tada kai guodziaus jog guliu ligoninei  biggrin.gif  cia gal buvo pries kokius 3-4 men bijau pameluoti. Pasiliudinsiu truputi antradieni vel vaziuoju i vilniu dar vienai ciklofosfomido terapijai,  jau man vien pagalvojus apie ta ligonine siurpas nukrato ir nuotaika susigadinu, viskas butu gerai jeigu ne ta kelione o svarbiausia ateini i palata ir tos mociutes praded savo giesmeles va tas tai labiausiai nervina, poto dar tie ligonines kvapai tai feee.. negaliu  unsure.gif  galetu ir mano mieste suleisti tuos vaistukus ir paleisti  g.gif


Labas, jeigu sanarius praeina skaudeti, tai gera zinia. Liga neprogresuoja smile.gif. Susilasinsi visas pulsterapijas ir gal but bus remisija 4u.gif . Tada galesi gyventi, kaip seniau iprasta gyvenima, tik reikes save prisiziureti ir kas 3 men. pasidayri kraujo, slapimo tyrimus. Saugokis, persalimu ir visokiu infekciju. Dziaugiuosi uz tave 4u.gif .
Atsakyti
Sveikutės, turiu tokį klausimuką. Kažin po kiek laiko medrolis ar prednizelonas pradeda veikti? Jau savaitę geriu (po trijų metų pertraukos), bet skausmas nei kiek nemažėja... kaip ten buvo pirmąkart kai gėriau, nepamenu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(juraza @ 2010 11 28, 23:20)
Sveikutės, turiu tokį klausimuką. Kažin po kiek laiko medrolis ar prednizelonas pradeda veikti? Jau savaitę geriu (po trijų metų pertraukos), bet skausmas nei kiek nemažėja... kaip ten buvo pirmąkart kai gėriau, nepamenu.  g.gif

Jis ir nemazes, jeigu supratau teisingai nevartojai vaistu jau tris metus ir pas gydytoja nebuvai tiek pat. Patariu skubiau kreiptis i reumatologa ir pasidaryti slapimo, kraujo tyrimus. Nepatariu vilkinti laiko 4u.gif . Jeigu iskilo neaiskumu gali man parasyti i az.
Atsakyti
Sveikos, rolleyes.gif
Tai va pasisakysiu del savo inkstu-akmenuku. Praleidau ligoninėje dvi savaites. Padare man operacija, su daline narkoze iki puses, suskalde visus akmenukus, o buvo ju net 7 ph34r.gif dabar liko tik smeliukas kuris pamazu turetu iseiti, tyrimai visai neblogi net CRB neigiamas ir nusedimas tik 16 , tiesa slapime yra truputi kraujo, bet tai gali buti del ibrezymu.

newyear.gif

Atsakyti