Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo Birža - 7 Tema

QUOTE(l'eau @ 2010 11 08, 00:04)
galite galite smile.gif svarbu pranešti smile.gif


Ačiū, ačiū ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

Noriu tokios konsultacijos. Mama stovi darbo birzoje nuo spalio 1 d. Ar ji dabar gali pasiimti biuleteni? Is birzos gauna kazkiek tai pinigeliu.Nuo geguzes iki spalio 1 d. ji dirbo vasarini darba, o pries tai irgi stovejo darbo birzoje.
Atsakyti
QUOTE(jurgusia @ 2010 11 08, 14:19)
Sveikos,

Noriu tokios konsultacijos. Mama stovi darbo birzoje nuo spalio 1 d. Ar ji dabar gali pasiimti biuleteni? Is birzos gauna kazkiek tai pinigeliu.Nuo geguzes iki spalio 1 d. ji dirbo vasarini darba, o pries tai irgi stovejo darbo birzoje.

Bedarbiams, nedarbo draudimo išmokos mokėjimo metu tapusiems laikinai nedarbingiems dėl ligos arba traumos, mokama jiems paskirta nedarbo draudimo išmoka. Pasibaigus paskirtos nedarbo draudimo išmokos mokėjimo trukmei, nedarbo draudimo išmokos mokėjimo trukmė pratęsiama tiek kalendorinių dienų, kiek asmuo sirgo, bet ne ilgiau kaip 30 kalendorinių dienų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 08 lapkričio 2010 - 13:35
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 11 08, 14:32)
Bedarbiams, nedarbo draudimo išmokos mokėjimo metu tapusiems laikinai nedarbingiems dėl ligos arba traumos, mokama jiems paskirta nedarbo draudimo išmoka. Pasibaigus paskirtos nedarbo draudimo išmokos mokėjimo trukmei, nedarbo draudimo išmokos mokėjimo trukmė pratęsiama tiek kalendorinių dienų, kiek asmuo sirgo, bet ne ilgiau kaip 30 kalendorinių dienų.

Jolanciuk, čia offtopic, bet iš kur jūs tokia apsišvietusi apie darbo biržą? ax.gif ar ten dirbusi, ar tiesiog domitės labai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2010 11 08, 17:19)
Jolanciuk, čia offtopic, bet iš kur jūs tokia apsišvietusi apie darbo biržą? ax.gif ar ten dirbusi, ar tiesiog domitės labai? smile.gif

nes stovejau pati birzoj 4u.gif beto visai ne apsisvietusi,tiesiog jeigu kas domina mane,ieskau tai internete mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 11 08, 17:24)
nes stovejau pati birzoj  4u.gif beto visai ne apsisvietusi,tiesiog jeigu kas domina mane,ieskau tai internete  mirksiukas.gif

Na, galiu pasakyt, kad žinotė daugiau už mane, nors aš pati dirbau darbo biržoje smile.gif aišku, nedirbau su klientais, bet vistiek žinau mažiau. Ir kai nesenai nuėjau pas kolegę (dabar vaikštau kaip bedarbė biggrin.gif ), ir sako, gausi bedarbio pašalpą, buvau nustebusi. lotuliukas.gif kokia gėda man pačiai.
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2010 11 08, 17:31)
Na, galiu pasakyt, kad žinotė daugiau už mane, nors aš pati dirbau darbo biržoje smile.gif aišku, nedirbau su klientais, bet vistiek  žinau mažiau. Ir kai nesenai nuėjau pas kolegę (dabar vaikštau kaip bedarbė biggrin.gif ), ir sako, gausi bedarbio pašalpą, buvau nustebusi. lotuliukas.gif kokia gėda man pačiai.

tikrai ne daugiau,zinau tiek kiek ir visi 4u.gif tiesiog kartais nepatingiu paeskot google informacijos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 08 lapkričio 2010 - 16:39
Sveikos, SOS. Musu DB keitesi vos ne visas kolektyvas ir pasikeite konsultante kuri isvis mazai ka zino, ko paklausi to negausi, internete bandziau ieskot info bet nieko neradau.
Situacija tokia, kad laukiuosi, DB stoviu jau metai laiko. Anksciau dirbusi konsultante aiskino kad besilaukiant pratesiama ismoka iki gimdymo. Kadangi jos nebegaunu, naujoji konsultante bande aiskinti kad jie isleidzia i dekreta kai ten lieka tos 128d.iki gimdymo ir ale pinigus kazkokius ismoka. Gal kuri zino, ar tikrai isleisdami jie moka kazka? Nu labai butu idomu suzinoti. Kad jau po gimdymo auginant vaikiuka nieko negausiu tai tikrai zinau, bet kaip su tuo isejimu dekretiniu?
Iki istojant i DB, dirbau enutraukiamai 3metus.
Atsakyti
Laba diena, jei savo noru noriu iseiti is darbo birzos, po kiek laiko paskui vel galeciau kreptis.Aciu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulelydis:) @ 2010 11 10, 12:07)
Laba diena, jei savo noru noriu iseiti is darbo birzos, po kiek laiko paskui vel galeciau kreptis.Aciu. 4u.gif

ligtais galima net ir sekancia diena.Cia jei jus isbraukia,tai tik po puses metu vel galima stot. 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, siandien biski nesupratau su lt blush2.gif . Kada buvo 1 pokalbis DB, pasake kad man ismokes pasalpa max, siandien ziuriu saskaitoje ant 100 lt maziau. ax.gif Gal cia nuo darbo dienu priklauso? g.gif Ar nieko jegu pvz paskambinti ir paklausti , taip tipo ax.gif kiek ir kada...
Atsakyti
QUOTE(~MILENA~ @ 2010 11 10, 17:42)
Sveiki, siandien biski nesupratau su lt blush2.gif . Kada buvo 1 pokalbis DB, pasake kad man ismokes pasalpa max, siandien ziuriu saskaitoje ant 100 lt maziau. ax.gif  Gal cia nuo darbo dienu priklauso? g.gif  Ar nieko jegu pvz paskambinti ir paklausti , taip tipo ax.gif  kiek ir kada...

Gal pašalpa buvo paskirta nuo sakykim 15 dienos mėnesio, ne nuo pirmos dienos? Atitinkamai nesigauna maksimali suma, o persiskaičiuoja pagal dienas. Bet kokiu atveju galite paskambinti ir pasiklausti, tik šitą dalyką jus geriau informuos finansų apskaitos skyrius, ne pats konsultantas. smile.gif
Atsakyti