Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo Birža - 7 Tema

Sakykit, o Birza pinigus perveda visiems ta pacia diena? Jei taip, tai kuria?
Laukiu, laukiu- nesulaukiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2010 11 15, 17:11)
Sakykit, o Birza pinigus perveda visiems ta pacia diena? Jei taip, tai kuria?
Laukiu, laukiu- nesulaukiu  g.gif


Skirtingai visiems ir dar veluoja kai kada 4u.gif
Atsakyti
Gali vėluoti, kadangi pinigus pašalpoms nevisus gauna iš karto, o dalimis. smile.gif
Atsakyti
sveiki

mane zada ismest is birzos nes sako kad jau greit 2 metai o jus dar neradote darbo tad kita kart kai ateisiu lieps eit i bet koki darba o jei ne brauks is birzos, tad norejau paklaust o jei as pati savo noru iseiciau is birzos kada vel galeciau registruotis i ja? ir ar jei turiu zemes galesiu prisiregistruot is naujo nes buvo lygtai priimtas istatymas jei turi zemes i birza nebepriima.
???
Atsakyti
Labas vakaras, gal jau kas nors aisku del kursu g.gif mane itrauke i sarasus bet sake sansu tikrai labai mazai kad pateksiu cool.gif
Atsakyti
turiu kl.siandien popiet buvau birzoj,viskas gerai ,tiesiog tarp pokalbio konsultante sako ryt 9.00 renkasi .......darbininkai,nuvaziuokit pasiziuret.sakau nemoku to darbo,sako :raso,kad apmokys biggrin.gif
dave adresa ir dar kelis nusirasiau,bet dabar extra pasikeite planas,niekaip negaliu ryt 9.00 but ten unsure.gif kaip elgtis(cia nebuvo siuntimas)ar galiu nevykt ir paskui nieko nesakyt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2010 11 15, 20:15)
turiu kl.siandien popiet buvau birzoj,viskas gerai ,tiesiog tarp pokalbio konsultante sako  ryt 9.00 renkasi .......darbininkai,nuvaziuokit  pasiziuret.sakau nemoku to darbo,sako :raso,kad apmokys  biggrin.gif
dave adresa  ir dar kelis nusirasiau,bet dabar extra pasikeite planas,niekaip negaliu ryt 9.00 but ten unsure.gif kaip elgtis(cia nebuvo siuntimas)ar galiu nevykt ir paskui nieko nesakyt blush2.gif


Manau birza vistiek suzinos , kad nebuvote, gi ten gali visus suregistruoti kas atejo kas ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(*valdonė* @ 2010 11 15, 19:26)
Skirtingai visiems ir dar veluoja kai kada 4u.gif



QUOTE(mocha @ 2010 11 15, 20:14)
Gali vėluoti, kadangi pinigus pašalpoms nevisus gauna iš karto, o dalimis. smile.gif

dekui 4u.gif

Viskas buvo sutvarkyta spalio 21 d, o dar pinigeliu ner kaip ner unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(butėė @ 2010 11 15, 20:26)
Labas vakaras, gal jau kas nors aisku del kursu g.gif mane itrauke i sarasus bet sake sansu tikrai labai mazai kad pateksiu cool.gif

O apie kokius būtent kursus kalbate? Nes mano tarpininkė sakė tikrai nebus jokių kursų? Keista, nors jai minėjau, kad tikrai dalyvaučiau g.gif
Atsakyti
ar po pirmo atsisakymo eiti dirbti ju siuloma darba iskart braukia is birzos?
Atsakyti
QUOTE(*grazuolyte* @ 2010 11 16, 17:20)
O apie kokius būtent kursus kalbate? Nes mano tarpininkė sakė tikrai nebus jokių kursų? Keista, nors jai minėjau, kad tikrai dalyvaučiau  g.gif


Kursai organizuojami bus tiems, kas turi aukštąjį išsilavinimą. Db jau pasirašė sutartis su 16 aukštųjų mokyklų (universitetų ir kolegijų, žinau įeina Romerio un.) prognozuojama, kad gali būti iki 240 programų, bet dar ne viskas ten suderinta, dar vis vyksta viešieji pirkimai smile.gif

Visa programą galima rasti čia:
http://www.ldb.lt/In...rm.aspx?ID=6289
Bet čia ne visi, gali būti ir daugiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eslanda: 16 lapkričio 2010 - 19:23
QUOTE(senamiestizz @ 2010 11 16, 18:42)
ar po pirmo atsisakymo eiti dirbti ju siuloma darba iskart braukia is birzos?

taip
Atsakyti