Įkraunama...
Įkraunama...

Uždaro būdo vyras/draugas

QUOTE(Vifsla @ 2011 05 31, 13:31)
niekaip...reikia viską išsispręsti su savimi ir bus puiku.
ta prasme reikia suprasti, kad ekstraverto iš jo nepadarysit schmoll.gif

MB kažkada paaiškino, kad kai būna sunku-išsikalbėjimas jam nepadeda..
tai negi versi žmogų save prievartauti,, vien tam , kad pačiam būtų lengviau? nu nehumaniška schmoll.gif .

drinks_cheers.gif Reikia priimt zmogu toks koks yra, o ne lipdytis pagal save.
Atsakyti
QUOTE(Dalijukas @ 2007 02 18, 20:03)
Manasis irgi uzdaras,sunkoka ka nors ispesti.Dazniausia viska suzinau is aplinkiniu.Tai nervina doh.gif


tikrai nesmagu būtų viską sužinot iš aplinkinių :/

QUOTE(Lovella @ 2011 06 17, 22:54)
Mano vyras normaliai bendrauja, tiesiog yra ramesnis, uzdaresnis. Bet kad pasipasakotu nesulauksi schmoll.gif, jei ta tema sneket nenori - i klausima neatsakys doh.gif
Is pradziu tai nervino, o dabar ismokau prisitaikyti, tiesiog pasiulau pasikalbet veliau.
Yra ir pliusu - ji labai sunku isvesti is kantrybes, o as kantrybe prarandu greit, taigi jei jis butu tokio pat charakterio kaip mano - susipjautumem turbut biggrin.gif Dar as viska megstu daryt staigiai ir kartais skubotai, o vyras pagalvoja, pasveria visus uz ir pries, kartais pasikalbejusi su juo dziaugiuosi kad nepadariau to ar ano. Stengiuos net pasimokyti is savo vyro.
Manau geriausia ismokti prisitaikyti vienas prie kito.

Beje, manasis kai isgeria tai toks snekutis pasidaro lotuliukas.gif


oi bigsmile.gif gal apie tą patį šnekam lotuliukas.gif juokauju smile.gif maniškis lygiai toks pats! bendrauja kaip ir normaliai, tik pakankmai ramus. viską apgalvoja šimtą kartų, jei nenori šnekėt - nešnekės. o šnekės tik tada, kai apsvarstys visus variantus, ir pan. aš mokaus irgi iš jo smile.gif bet kai alučio išgeria bent litriuką - tik laikykis biggrin.gif ir meilių žodelių puokštėm pasipila, ir pasakoja visokius niekus ir visko būna, tik spėk klausyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ne ta prasme @ 2011 06 27, 21:37)
oi  bigsmile.gif  gal apie tą patį šnekam  lotuliukas.gif  juokauju smile.gif maniškis lygiai toks pats! bendrauja kaip ir normaliai, tik pakankmai ramus. viską apgalvoja šimtą kartų, jei nenori šnekėt - nešnekės. o šnekės tik tada, kai apsvarstys visus variantus, ir pan. aš mokaus irgi iš jo smile.gif  bet kai alučio išgeria bent litriuką - tik laikykis biggrin.gif ir meilių žodelių puokštėm pasipila, ir pasakoja visokius niekus ir visko būna, tik spėk klausyt biggrin.gif


Tai gal kompleksuotas ir socialinio bendravimo problemų turi jūsų vyras, jeigu tik alkoholis padeda atsipalaiduot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke: 28 birželio 2011 - 19:42
QUOTE(mylimuke @ 2011 06 28, 20:41)
Tai gal kompleksuotas ir socialinio bendravimo problemų turi jūsų vyras, jeigu tik alkoholis padeda atsipalaiduot?


visko gali būti smile.gif dauguma turi savų problemų smile.gif šiaip bendraut su svetimais nelabai mėgsta, bet bendrauja, kai reikia smile.gif mandagus labai smile.gif bet kai išgeria alaus, tada pradeda šnekėt nenustodamas smile.gif

o šiaip man tai atrodo viskas normaliai smile.gif tiesiog vieni tokie, kiti kitokie žmonės smile.gif nebūtinai tai turi būti socialinio bendravimo problemos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ne ta prasme @ 2011 06 28, 20:49)
o šiaip man tai atrodo viskas normaliai smile.gif tiesiog vieni tokie, kiti kitokie žmonės smile.gif nebūtinai tai turi būti socialinio bendravimo problemos smile.gif


Kad žmonės skirtingi, tai normalu, nieko nesakau. smile.gif Bet man atrodo, kad ramus žmogus ir išgėręs būna ramus, jeigu toks jo temperamentas, o ne elgesys, įtakotas kažkokių vidinių ar išorinių priežasčių? Pvz. kai kurie vyrai išgėrę tampa agresyvūs, tai greičiausiai jie ir blaivūs nešiojasi savyje užslėptą pyktį (įvairūs gyvenimiški pavyzdžiai tai patvirtina, laimingi ir gyvenimą mylintys žmonės neprasigeria), o moterys, kurios išgėrusios pasidaro lipšnios, meilios ar net vulgarios, tai ir šiaip jaučia didelį švelnumo, dėmesio trūkumą, tačiau dėl tam tikrų visuomenės nuostatų laikosi nerašytų taisyklių bijodamos pasirodyt pigios ir pasileidusios.
Na, čia mano pamąstymai tokie, nebūtinai tiesa. rolleyes.gif Šiaip būtų įdomu sužinot kokio psicho- nuomonę apie tai.
Atsakyti
taip taip smile.gif labai norėčiau viską žinoti ir aš ir suprasti kito žmogaus elgesį visada šimtaprocentinai smile.gif bet kažin ar tai įmanoma smile.gif

o tas prasigeria tai čia jau kraštutinumas. viena, dvi skarbinkės alaus kartą kas savaitę tai man atrodo visai normalus pasimėgavimas mėgstamu gėrimu smile.gif kad jis pasidaro šnekesnis tuo metu - aš tai visai džiaugiuosi :)visai įdomu išklausyt jo rimtų pamąstymų tuo metu smile.gif

o šiaip, aš esu per visą gyvenimą gėrusi du kartus. vieną kart puse bonkos fizzo, kitą kartą absoliuto kelis stikliukus.. tai buvo nesveikai linksma, iš visko juokiaus, visi buvo nerealūs draugai smile.gif tai dabar pritaikius tą modelį, ir pažiūrėjus, kad aš blaiva nelabai mėgstu su visais bendraut, na dažnai renkuosi pabūti mieliau viena, tai įdomu, kokios pas mane socialinio bendravimo problemos smile.gif nors šiaip giliai širdyje labai mėgsutu bendraut, bet atsirinkt su kuo reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ne ta prasme @ 2011 06 28, 22:27)
o šiaip, aš esu per visą gyvenimą gėrusi du kartus. vieną kart puse bonkos fizzo, kitą kartą absoliuto kelis stikliukus.. tai buvo nesveikai linksma, iš visko juokiaus, visi buvo nerealūs draugai smile.gif tai dabar pritaikius tą modelį, ir pažiūrėjus, kad aš blaiva nelabai mėgstu su visais bendraut, na dažnai renkuosi pabūti mieliau viena, tai įdomu, kokios pas mane socialinio bendravimo problemos smile.gif nors šiaip giliai širdyje labai mėgsutu bendraut, bet atsirinkt su kuo reikia smile.gif


O kas trukdo ne tik giliai širdyje? Gal tai ir atsako į jūsų klausimą, kodėl taip elgėtės išgėrusi? Išgėrus atsipalaiduojama, tuomet šiek tiek atlaidžiau renkatės pašnekovus, "draugus", daugiau bendraujate, daugiau pasakote? smile.gif

Aš irgi iš tų, kurie mėgsta būti vieni, bet man ir išgėrus alkoholio taip būna, kad kartais stebiu visus iš šono ar kur į kampą nulendu "pasvajoti". biggrin.gif Aišku, ir bendravimas vyksta su kompanija, viena gerti nemėgstu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke: 29 birželio 2011 - 16:30
QUOTE(Linxma @ 2006 01 27, 11:07)
Būtų labai įdomu išgirsti nuomonę tų, kurios jau ilgiau bendrauja, gyvena su tokiais vyrais, kuriems nėra poreikio dalintis viskuo, apie ką galvoja, kas vyksta. Ar ilgainiui tai labai ima varginti? Viena vertus, vyrams lyg ir nepriklauso tiek į save gilintis, kiek mums  smile.gif , bet man kartais norėtųsi, kad maniškis daugiau pasakotų apie save, galiausiai apie tokius dalykus, kaip jo vaikystė, kas negero įvyko per dieną, etc.

Mano toks nieko nesneka reikia traukti uz liezuvio, ir dar beje paslaptingas labai g.gif aisku kad uzknisa tas nekalbejimas ir uzsidarymas, beje toks vyras yra gana saltas, nerodo emociju.
Atsakyti
QUOTE(Provance @ 2011 06 30, 21:35)
Mano toks nieko nesneka reikia traukti uz liezuvio, ir dar beje paslaptingas labai g.gif  aisku kad uzknisa tas nekalbejimas ir uzsidarymas, beje toks vyras yra gana saltas, nerodo emociju.


...taip pat ir kitoms moterims. Čia didelis pliusas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2011 06 29, 17:29)
O kas trukdo ne tik giliai širdyje? Gal tai ir atsako į jūsų klausimą, kodėl taip elgėtės išgėrusi? Išgėrus atsipalaiduojama, tuomet šiek tiek atlaidžiau renkatės pašnekovus, "draugus", daugiau bendraujate, daugiau pasakote?  smile.gif

Aš irgi iš tų, kurie mėgsta būti vieni, bet man ir išgėrus alkoholio taip būna, kad kartais stebiu visus iš šono ar kur į kampą nulendu "pasvajoti".  biggrin.gif  Aišku, ir bendravimas vyksta su kompanija, viena gerti nemėgstu  biggrin.gif


nežinau kas trukdo, tiesiog kažkaip nelabai mėgstu su betkuo bendraut :/neįdomu greit pasidaro.. o tuos kartus išgėrus buvo dzin, nes ir pati nesąmones šnekėjau smile.gif

o stebėt iš šono ir pasvajot tai labai fainas dalykas smile.gif
Atsakyti
Aš turiu irgi uzdara draga, nuo pat draugystes pradzios bandziau ivairiasiais budais ji atverti, bet nepavyko, kuo toliau, tuo daugiau pykciu, man truksta bendravimo, issikalbejimo, jo nuomones isreiskimo, o to nera, ko pasekoje atsiranda mintys apie skyrybas. Manau, kad issikalbeti ir daug ka zinoti apie vienas kito mintis privaloma, tik taip sukuriamas saugumas, emocinis rysys, prisirisimas.. o jei to nera, atsiranda saltis ir susvetimejimas, bent jau man tai atsitiko g.gif pati labai megstu isreiksti savo mintis, isklausyti kita, kitaip santykiu et neisivaizduoju, bet va vis dar tempiu, galvoju kad kazkas pasikeis ir tt, o tik uzsiminus jam apie sia problema, lieku kalta, mazdaug "jei nepatinka-laisva, ka as galiu padaryt jei toks esu", beje toki zmones labai kategoriski ir nelankstus, jei jau islemena ka nors, tai dazniausia, tai pora zodziu kaip kirviu nukirsta, vietos diskusijom nelieka verysad.gif blink.gif

linkiu visom susirasti zmogu pagal save, tuomet nekils problemu niekur:)
Atsakyti
QUOTE(Karamele1986 @ 2011 07 27, 22:29)
Aš turiu irgi uzdara draga, nuo pat draugystes pradzios bandziau ivairiasiais budais ji atverti, bet nepavyko, kuo toliau, tuo daugiau pykciu, man truksta bendravimo, issikalbejimo, jo nuomones isreiskimo, o to nera, ko pasekoje atsiranda mintys apie skyrybas. Manau, kad issikalbeti ir daug ka zinoti apie vienas kito mintis privaloma, tik taip sukuriamas saugumas, emocinis rysys, prisirisimas.. o jei to nera, atsiranda saltis ir susvetimejimas, bent jau man tai atsitiko g.gif pati labai megstu isreiksti savo mintis, isklausyti kita, kitaip santykiu et neisivaizduoju, bet va vis dar tempiu, galvoju kad kazkas pasikeis ir tt, o tik uzsiminus jam apie sia problema, lieku kalta, mazdaug "jei nepatinka-laisva, ka as galiu padaryt jei toks esu", beje toki zmones labai kategoriski ir nelankstus, jei jau islemena ka nors, tai dazniausia, tai pora zodziu kaip kirviu nukirsta, vietos diskusijom nelieka verysad.gif  blink.gif

linkiu visom susirasti zmogu pagal save, tuomet nekils problemu niekur:)


visiškai pritariu smile.gif man taip pat reikia tokio žmogaus, su kuriuo galėčiau kalbėt apie viską atvirai smile.gif
Atsakyti