Įkraunama...
Įkraunama...

Sekta/-os

QUOTE(vaižgantė @ 2010 10 21, 15:52)
Tipiški KB požymiai  mirksiukas.gif Mane katalikai pastoviai mėgina atvesti į doros kelią. Ir nors draugų tarpe turiu įvairių sektų atstovų, būtent katalikai yra aršiausi savo religijos skiepytojai. Tarkim, nė vienas draugas krišnaitas man nė karto nėra siūlęs tapti krišnaite. Kai dalyvaudavau ošistų semionaruose, man nė kart nebuvo pasiūlyta tapti ošiste. Ir t.t.
Bet vėlgi pasikartosiu- brolis yra suaugęs žmogus ir jis turi teisę rinktis pats.


Taip, aš esu katalikė ir nenoriu kitokia būti. smile.gif Nesu fanatikė, nieko neatvedinėju į doros kelią. Visos religijos man įdomios ir karts nuo karto pasidomiu kas ir kaip. Nei vienam dar nesakiau, kad yra blogame kelyje ir tikriausias kelias - katalikų Bažnyčia.
Man dzin ant žmogaus išpažįstamos religijos, jei jam yra gerai, jei pats pasirinko, nes už savo pasirinkimus esame atsakingi patys. Visiškai nenoriu būti atsakinga už žmogaus kelio parinkimą. smile.gif

Kažkaip man daugiau ne fanatikai katalikai, bet kitų religijų (ne didžiųjų) atstovai stengiasi parodyti tą tikrąjį kelią, šviesti, pranešti gerąją naujieną, kurios aš dar nežinau. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hermana @ 2010 10 21, 15:07)

Kažkaip man daugiau ne fanatikai katalikai, bet kitų religijų (ne didžiųjų) atstovai stengiasi parodyti tą tikrąjį kelią, šviesti, pranešti gerąją naujieną, kurios aš dar nežinau.  biggrin.gif


Žinoti- viena, gyventi taip- kita...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 10 21, 16:27)
Žinoti- viena, gyventi taip- kita...


Taip, sutinku su Jūsų pasakymu 100%. Tai galioja visose srityse, ne tik religijoje.
Atsakyti
Hermana, tai jo zmona nuo paauglystes ten lankosi ir jos mama irgi. O vat jis na as nesuprantu, jis ten lankosi, meldziasi ir t.t. bet yra taip kad jis meta savo seima kartais ir isvaziuoja pas savo tevus kelioms savaitems kai susipyksta su zmona, jis daznai meluoja, jis laiko save labai tikinciu, bet tuo tarpu keikiasi, pykstasi su savo broliu, vadina ji paciais blogiausiai zodziais, buna uzgeria, o po kurio laiko vel tampa vos ne sventasis. Ir zmona jo sake, kad ji tipo apsedes demonas kazkoks, nes labai staigus pokyciai tarp nuotaiku doh.gif doh.gif Ir jie nusprende dabr vaziuot i baltarusija i kazkokia baznycia (nes kaip sake LT tokios nera) kur is jo ta demona isvarys, nu vos ne egzorcizmas doh.gif doh.gif Mano mociute jam pasake kad geriau valerijonu pagertu ir susitvarkytu te nervai doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(♥Optimistė♥ @ 2010 10 22, 11:41)
Hermana, tai jo zmona nuo paauglystes ten lankosi ir jos mama irgi. O vat jis na as nesuprantu, jis ten lankosi, meldziasi ir t.t. bet yra taip kad jis meta savo seima kartais ir isvaziuoja pas savo tevus kelioms savaitems kai susipyksta su zmona, jis daznai meluoja, jis laiko save labai tikinciu, bet tuo tarpu keikiasi, pykstasi su savo broliu, vadina ji paciais blogiausiai zodziais, buna uzgeria, o po kurio laiko vel tampa vos ne sventasis. Ir zmona jo sake, kad ji tipo apsedes demonas kazkoks, nes labai staigus pokyciai tarp nuotaiku  doh.gif  doh.gif  Ir jie nusprende dabr vaziuot i baltarusija i kazkokia baznycia (nes kaip sake LT tokios nera) kur is jo ta demona isvarys, nu vos ne egzorcizmas  doh.gif  doh.gif  Mano mociute jam pasake kad geriau valerijonu pagertu ir susitvarkytu te nervai  doh.gif  doh.gif


Egzorcizmą reikėtų dažnam padaryti, nes ko jau ko, bet apsėstųjų pilna gatvėmis vaikšto. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 10 22, 14:19)
Egzorcizmą reikėtų dažnam padaryti, nes ko jau ko, bet apsėstųjų pilna gatvėmis vaikšto.  ax.gif



biggrin.gif lotuliukas.gif kaažkodėl juokinga

bet man kartais gaila tų žmonių...
Atsakyti
QUOTE(Pievugele999 @ 2010 10 22, 14:38)
biggrin.gif  lotuliukas.gif kaažkodėl juokinga

bet man kartais gaila tų žmonių...


Man visai nejuokinga, nes pati nežinai, gal ir tavyje koks parazitas sėdi. Visi apsilervavę vaikštom.
Atsakyti
QUOTE(♥Optimistė♥ @ 2010 10 22, 12:41)
Hermana, tai jo zmona nuo paauglystes ten lankosi ir jos mama irgi. O vat jis na as nesuprantu, jis ten lankosi, meldziasi ir t.t. bet yra taip kad jis meta savo seima kartais ir isvaziuoja pas savo tevus kelioms savaitems kai susipyksta su zmona, jis daznai meluoja, jis laiko save labai tikinciu, bet tuo tarpu keikiasi, pykstasi su savo broliu, vadina ji paciais blogiausiai zodziais, buna uzgeria, o po kurio laiko vel tampa vos ne sventasis. Ir zmona jo sake, kad ji tipo apsedes demonas kazkoks, nes labai staigus pokyciai tarp nuotaiku  doh.gif  doh.gif  Ir jie nusprende dabr vaziuot i baltarusija i kazkokia baznycia (nes kaip sake LT tokios nera) kur is jo ta demona isvarys, nu vos ne egzorcizmas  doh.gif  doh.gif  Mano mociute jam pasake kad geriau valerijonu pagertu ir susitvarkytu te nervai  doh.gif  doh.gif


Man atrodo, kad močiutė bus teisi. smile.gif Gal žmogus vidinių problemų kažkokių turi, su kuriomis nesusitvarko?
Atsakyti
Kad jam su nervais negerai, ta as jau seniai pastebejau, nes jis gi pradeda rekti jei ne taip kas puoduka pastato doh.gif Na ir del visokiu tokiu sudu
Atsakyti
QUOTE(♥Optimistė♥ @ 2010 10 24, 17:57)
Kad jam su nervais negerai, ta as jau seniai pastebejau, nes jis gi pradeda rekti jei ne taip kas puoduka pastato  doh.gif  Na ir del visokiu tokiu sudu


Niekaip nesupratau, kodėl tu apie tai rašai?
Atsakyti
Cia beletristiniai plepalai, kad "jam gal ir taip gerai, tegul gyvena zmogus savo gyvenima ir t.t." Gyvent jis gali, jei pries pasirenkant toki gyvenimo buda yra isitikines ir uztikrines, kad del jo pasirinkimo nenukentes nuo jo priklausantys zmones. Kaip supratau jis turi du vaikus. Jie nuo jo priklauso. Problema yra rimta. Kas nera kalbejes su zmonem, kuriem praplautos smegenys - nesupras. Gaila, kad Lietuvoj nera placiai informuojama kaip atpazinti ir kaip padeti asmeniui pakliuvusiam i sekta. Gal bent as apie tai nezinau g.gif
Autores atveju, manau padetu psichologas, jeigu brolis pripazins turintis poreiki i ji kreiptis. O psichologas arba nusius toliau (pas psichiatra (del nuotaiku svyravimu, depresijos ir t.t.)), arba parekomenduos ka toliau daryt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kiera: 24 spalio 2010 - 20:16
QUOTE(♥Optimistė♥ @ 2010 10 19, 23:19)
Sveikos  4u.gif
Man reikia patarimo ar pagalbos, ar nuomonių. Kaip atpa-inti kad artimas žmogus pakliuvo į sektą? Ar tai tikrai sekta? Kaip ištraukti iš jos?
Situacija tokia:
Kai mano pusbrolis buvo nevedęs viskas buvo su juo gerai, na susipažino su gera mergina, viskas čiki. Po vestuvių ji įkalbėjo vaikščioti kartu į liturgijas (o jos šeima beveik visa ten), na atrodytų kad viskas čia nekaltai, nes tos liturgijos vyko ir vyksta prie Aušros vartų ir jas veda tas kunigas iš bažnyčios...na pusbrolis tapo ten dabar tipo seniūnu, kad jam reikia kunigą visur vežioti, vyną jam pirkti (aišku viską už savo pinigus) na bet čia dar pakenčiama, bet ko toliau to gražiau, važinėja jie vis į kažkokius mokymus kur reikia mokėti didelius pinigus, ten tipo mokytojai kažkokie atvažiuoja tik neaišku ko jie ten mokina, na nežinau aš, Jums gal kas iš šono žiūrint kitaip atrodys, bet man nepriimtina kad tikėjimas matuojamas tokias pinigais  unsure.gif


ten kur sukasi pinigai ta vieta nuo Dievo toli toli toli kaip tik begali buti... Dievo isakymu yra 10 !!! viskas ten parasyta juoda ant balta kaip zmogus turi gyventi !!! rask ten bent viena zodi aplamai apie piniga?? viskas kas bando priestarauti tiems 10 isakymu yra ejimas pries pati Dieva...

( Linkon vyras )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linkon: 24 spalio 2010 - 22:41