Įkraunama...
Įkraunama...

Sekta/-os

QUOTE(mikito @ 2010 11 24, 00:54)
O nesinori paciam jame buti, tiesa? Tik kitus su mums nepriimtinu poziuriu norisi ten prisikirti ir visiems parodyti, kad jie blogai galvoja, o as - va koks geras ir teisingai mastau...  blush2.gif

tongue.gif thumbup.gif taikliai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(dekor @ 2010 11 23, 23:34)
Jei primigtinai -tai puikybė)- aš ją puikiai atpažystu nes pats jos pilnas. Pvz: vienuolių raštose visur akcentuojama  kad atsakinėti apie tikėjimą tik jei paklaus ir tik tiek kiek paklausė-nesiplečiant, o kai kam išvis geriau tylėt.  Darbai šiaip liudininkas, ne žodžiai.

Tolerancija dažniausiai šiaip tokia madinga pozicija dažniausiai žyminti kriterijų nebuvimą- o ne aiškiai suvokta ir pripažinta kito asmens laisvė. bent jau aš tokią dažniausiai žmonese sutinku. Be vertybinių kriterijų tai ganėtinai baisus dalykas- gi gali pradėti toleruot pvz. pedofiliją taigi tik teisinis susitarimas kad suauges žmogus nuo 18 metų- gali padaryt ir nuo 12 ir nuo 9..

Nesutinku. Primygtinai galima siulyti būnant nuoširdžiai įsitikinusiam savo teisumu:tik taip reikia ir ne kitaip. Čia ir yra kablys, kad toks žmogus ribotas, nemato kitų galimybių.
O apie paplitusią tolerancijos formą, dekor, čia labai gerai parašėt drinks_cheers.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikos, nezinau ar cia galima vyrams registruotis, taciau ikliuvusiems zmonems i sektas galiu pagelbeti, periodas 2-4 savaites ir asmuo grizta i savo buvusi prota.
noredami padeti artimiems zmonems ikliuvusiems i sektu spastus prasau rasykite vaisvila.vaidas@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(LTUvaidas @ 2012 02 12, 12:23)
sveikos, nezinau ar cia galima vyrams registruotis, taciau ikliuvusiems zmonems i sektas galiu pagelbeti, periodas 2-4 savaites ir asmuo grizta i savo buvusi prota.
noredami padeti artimiems zmonems ikliuvusiems i sektu spastus prasau rasykite vaisvila.vaidas@gmail.com

vaje,kaip miela wub.gif ir vyrams čia galima smile.gif ir kokia paslaugas teikiat bigsmile.gif ar jos mokamos? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(LTUvaidas @ 2012 02 12, 12:23)
sveikos, nezinau ar cia galima vyrams registruotis, taciau ikliuvusiems zmonems i sektas galiu pagelbeti, periodas 2-4 savaites ir asmuo grizta i savo buvusi prota.
noredami padeti artimiems zmonems ikliuvusiems i sektu spastus prasau rasykite vaisvila.vaidas@gmail.com


Na, tai katalikai turėtų didžiulėje eilėje stovėti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LTUvaidas @ 2012 02 12, 14:23)
sveikos, nezinau ar cia galima vyrams registruotis, taciau ikliuvusiems zmonems i sektas galiu pagelbeti, periodas 2-4 savaites ir asmuo grizta i savo buvusi prota.
noredami padeti artimiems zmonems ikliuvusiems i sektu spastus prasau rasykite vaisvila.vaidas@gmail.com



Į savo buvusį protą? abejotinai skamba, ką žmogus patyrė, jau nebeištrinsit.
Atsakyti
sektos verbuoja žmonės, kurie turi kažkokių problemų
ir jie teigia galintys jiems padėti
jei žmogus kiek psichologiškai silpnesnis jie tokius ir griebia,
nes jiems reikia paklusnių adeptų, o ne savo nuomonę turinčių žmonių
sektos tai pinigų viliojimo mašinos
tik jei pats žmogus suvoks, kad sekta tai apgaulė, tik tada jį bus galima ištraukti iš to liūno
Atsakyti
QUOTE(daibava @ 2014 04 02, 13:11)
sektos verbuoja žmonės, kurie turi kažkokių problemų
ir jie teigia galintys jiems padėti
jei žmogus kiek psichologiškai silpnesnis jie tokius ir griebia,
nes jiems reikia paklusnių adeptų, o ne savo nuomonę turinčių žmonių
sektos tai pinigų viliojimo mašinos
tik jei pats žmogus suvoks, kad sekta tai apgaulė, tik tada jį bus galima ištraukti iš to liūno

dar matyt ne visos yra sektos kurias sektomis vadina, nes kazkada ir KB buvo sekta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daibava @ 2014 04 02, 12:11)
sektos verbuoja žmonės, kurie turi kažkokių problemų
ir jie teigia galintys jiems padėti
jei žmogus kiek psichologiškai silpnesnis jie tokius ir griebia,
nes jiems reikia paklusnių adeptų, o ne savo nuomonę turinčių žmonių
sektos tai pinigų viliojimo mašinos
tik jei pats žmogus suvoks, kad sekta tai apgaulė, tik tada jį bus galima ištraukti iš to liūno


Mane dažnai verbuoja Jėhovos liudytojai, turbūt aš jiems atrodau psichologiškai silpna ir pilna problemų? g.gif Aš juos dažniausiai kai kur pasiunčiu, arba nieko neatsakau, priklauso nuo nuotaikos.
Atsakyti
QUOTE(Alceste @ 2014 06 15, 17:50)
Mane dažnai verbuoja Jėhovos liudytojai, turbūt aš jiems atrodau psichologiškai silpna ir pilna problemų?  g.gif  Aš juos dažniausiai kai kur pasiunčiu, arba nieko neatsakau, priklauso nuo nuotaikos.

nebutinai atrodot silpna. Pas mus i namus irgi daugybe ju ateina. Matyt, tokia "trasa" susigalvojo biggrin.gif Na, ka padarysi, ju tikejimas liepia jiem eit ir verbuot (tipo, i tikejima atvest), tai ir "darbuojasi".
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2014 06 17, 08:02)
nebutinai atrodot silpna. Pas mus i namus irgi daugybe ju ateina. Matyt, tokia "trasa" susigalvojo  biggrin.gif Na, ka padarysi, ju tikejimas liepia jiem eit ir verbuot (tipo, i tikejima atvest), tai ir "darbuojasi".


Aš vien dėl Jėhovos liudytojų atjungiau skambutį į kiemo vartus doh.gif kaip jie man įkyrėjo. doh.gif
Atsakyti
Šiomis dienomis prie Vilniaus Akropolio stovi palapinė, ten vyks "Taikos ir vilties" festivalis, kurį organizuoja protestantų bažnyčia "Naujoji karta". Ar ją galima priskirti prie tokių atseit sektantiškų darinių? Ar yra kas buvę joje?

Man kas nepatinka, kai viskas yra ant emocinio lygio - pvz. kunigas šaukia " Kristus gyvas" ir visi choru kartoja, arba "Aleliuja" šaukia. Tokia masinė euforija. Ar ir ten taip? Gal kas žino?
Atsakyti
QUOTE(Medeinna @ 2014 06 26, 23:43)
Šiomis dienomis prie Vilniaus Akropolio stovi palapinė, ten vyks "Taikos ir vilties" festivalis, kurį organizuoja protestantų bažnyčia "Naujoji karta"

tai kažkas panašaus, ką savo veiklos pradžioje darė "Tikėjimo žodis"
tai tik kita jo atmaina
Atsakyti