Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

as viena kart pagal skelbima radau, kad klp vyras turi na nemazai stazo padeda ismokint ir t..t tai aisku pasiskambinau tai susitarem susitikti, ziuriu masina eiline bulka be jokiu zenklu mokymo isvis tik gale veliau pamciau,kad m raide yra.. bet ir aisku vaziavau... bet kazkaip nepanikavau negalvojau,kad sustabdys bet irgi va gudrutis sugalvojo pinigu pasidaryt gerai,kad laimingai praejo man nieks nesustabde
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2011 01 04, 19:48)
Šiaip man visada duodavo lapą pasirašyti, užpildyti, kad sutinku su ta mokykla važinėtis, už sumokėtus pinigus irgi parašus dėdavau ir t.t.


Tai taip, nes su papildomais irgi daromos sutartis yra (vienai ar daugiau pamoku), daromas vairavimo lapas (kuri ir dave pasirasyti jums) bei israsomas orderis, uz paimtus pinigus ax.gif
Atsakyti
Sveikutes,

seniai pas jus nebuvau uzsukus blush2.gif

Pradedancioms lipnaus kelio, o jau senbuvems palankaus vejelio keliuose mirksiukas.gif
Atsakyti
O aš šiandien, pradedančioji vairuotoja, stuktelėjau jau užpakalin... Sėdžiu dabar raminamųjų išgėrus, nes jausmai nebuvo ir nėra patys geriausi. Mąstau dabar, ką tokio reikia padaryti, kad po tų dviejų laikinųjų metų reiktų persilaikyti teises? Ar čia jau ta situacija? Autoįvykis įspūdingas nebuvo, pravažiavus sankryžą moteris sustojo, nes norėjo sukti šonan, tačiau posūkio nerodė. Aš važiavau "iš paskos", kai supratau, kad ji jau čia taip ir stovės, buvo per vėlu, stuktelėjau priekiu šonu į jos galą.
Atsakyti
QUOTE(Liebchen @ 2011 01 07, 22:45)
O aš šiandien, pradedančioji vairuotoja, stuktelėjau jau užpakalin... Sėdžiu dabar raminamųjų išgėrus, nes jausmai nebuvo ir nėra patys geriausi. Mąstau dabar, ką tokio reikia padaryti, kad po tų dviejų laikinųjų metų reiktų persilaikyti teises? Ar čia jau ta situacija? Autoįvykis įspūdingas nebuvo, pravažiavus sankryžą moteris sustojo, nes norėjo sukti šonan, tačiau posūkio nerodė. Aš važiavau "iš paskos", kai supratau, kad ji jau čia taip ir stovės, buvo per vėlu, stuktelėjau priekiu šonu į jos galą.


realiai tai tu nekalta,bet va kad irodyti manau be sansu jog ji nerode posukio. ir is to iseina,jog tu kalta,bet cia manau del tokio ivykio neturetu reiket perlaikyt teises g.gif
Atsakyti
Bet ji sustojo, o atstumo reikia laikytis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Meshkiukas @ 2011 01 07, 23:01)
realiai tai tu nekalta,bet va kad irodyti manau be sansu jog ji nerode posukio. ir is to iseina,jog tu kalta,bet cia manau del tokio ivykio neturetu reiket perlaikyt teises  g.gif


Kalta lieku vistiek aš, nesilaikiau saugaus atstumo. Aš išvis tą akimirką net nesupratau ir gilintis negalėjau, kodėl taip įvyko. Tik jau tęsdama savo kelionę, galvojau, kaip galėjau taip padaryti, perkračiau viską ir atmintyje iškilo tas vaizdelis, kad negalėjau suprasti ką ana žada daryti, nes ji nieko nerodė. Aišku, esmės tai nekeičia, tik kai ji linkėjo man geriau vairuoti, galėjau pasakyti, kad linkiu jai naudotis posūkio signalais.
Atsakyti
QUOTE(Liebchen @ 2011 01 07, 23:11)
Kalta lieku vistiek aš, nesilaikiau saugaus atstumo. Aš išvis tą akimirką net nesupratau ir gilintis negalėjau, kodėl taip įvyko. Tik jau tęsdama savo kelionę, galvojau, kaip galėjau taip padaryti, perkračiau viską ir atmintyje iškilo tas vaizdelis, kad negalėjau suprasti ką ana žada daryti, nes ji nieko nerodė. Aišku, esmės tai nekeičia, tik kai ji linkėjo man geriau vairuoti, galėjau pasakyti, kad linkiu jai naudotis posūkio signalais.


kaip nemegstu tokiu kurie posukiu nerodo. buciau aprekusi ta moteri cia jau mazu maziausiai g.gif pries naujus metus mes per toki gerieti kuris normaliai posukio neparode irgi apturejom avarija dvi masinos nepataisomai musu aciu dievuj nieko rimto.
manau prisivazines ji viena diena,arba kai taip padarys toki varianta ir i ja atsitrenks rimtas dede tai as jai nepavydziu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liebchen @ 2011 01 07, 22:11)
Kalta lieku vistiek aš, nesilaikiau saugaus atstumo. Aš išvis tą akimirką net nesupratau ir gilintis negalėjau, kodėl taip įvyko. Tik jau tęsdama savo kelionę, galvojau, kaip galėjau taip padaryti, perkračiau viską ir atmintyje iškilo tas vaizdelis, kad negalėjau suprasti ką ana žada daryti, nes ji nieko nerodė. Aišku, esmės tai nekeičia, tik kai ji linkėjo man geriau vairuoti, galėjau pasakyti, kad linkiu jai naudotis posūkio signalais.

Niekada nežinosi, ką gali iškrėsti pats kelyje, tai ką kalbėt apie kitus. Mes, vairuotojos, turime ne tik spėti pačios būti budrios, bet dar ir "nuspėti" kitų elgseną kelyje. Ar jis pasuks, ar sustos, o gal tas manęs net nemato, o gal tą ar aną, žodžiu reikia būti budriems ir atsargiems. Užjaučiu dėl įvykio, bet nosies nenukabinkit, bus patirtis ax.gif aš spėjau nuo kelio nuvažiuot anais metais, kai tik savaitę teises turėjau, važiuodama 30km/h biggrin.gif ir dar sudaužiau ne savo mašiną. Streso buvo žiauriai daug, dabar prisimenu su šypsena, nes galima sakyti tada dar tik mokiausi vairuoti. Dabar teises turiu beveik pusantrų metų, bet už vairo jaučiuos nelyyyyyyyyyginamai tvirčiau, jaučiu pati smile.gif
Bet viskas, kas nutinka, tai tik patirtis ir įspėjimas, kad būti atsargesniems ax.gif beje, kuo pasibaigė jūsų įvykis, ar draugiškai susitarėt? Beje dėl teisių, manau turi būti labai rimtas nusižengimas, kad reiktų perlaikyti. Kažin ar toks prie tų rimtų prisipaišo g.gif
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2011 01 08, 01:16)
Niekada nežinosi, ką gali iškrėsti pats kelyje, tai ką kalbėt apie kitus. Mes, vairuotojos, turime ne tik spėti pačios būti budrios, bet dar ir "nuspėti" kitų elgseną kelyje. Ar jis pasuks, ar sustos, o gal tas manęs net nemato, o gal tą ar aną, žodžiu reikia būti budriems ir atsargiems. Užjaučiu dėl įvykio, bet nosies nenukabinkit, bus patirtis ax.gif aš spėjau nuo kelio nuvažiuot anais metais, kai tik savaitę teises turėjau, važiuodama 30km/h biggrin.gif ir dar sudaužiau ne savo mašiną. Streso buvo žiauriai daug, dabar prisimenu su šypsena, nes galima sakyti tada dar tik mokiausi vairuoti. Dabar teises turiu beveik pusantrų metų, bet už vairo jaučiuos nelyyyyyyyyyginamai tvirčiau, jaučiu pati smile.gif
Bet viskas, kas nutinka, tai tik patirtis ir įspėjimas, kad būti atsargesniems ax.gif beje, kuo pasibaigė jūsų įvykis, ar draugiškai susitarėt? Beje dėl teisių, manau turi būti labai rimtas nusižengimas, kad reiktų perlaikyti. Kažin ar toks prie tų rimtų prisipaišo g.gif


Esmė ta, kad žmonės, kurie su manimi važinėdavo, veikiausiai per daug nė nenustebo. Na, ypač geriausia draugė, kuri važinėjo su manimi daugiausia. Vis ji man sakydavo, kad neatsargiai važiuoju, kad per daug kito veiksmų nestebiu. Daug eismo įvykių išvengiau tik dėl to, kad tie kiti žmonės būdavo už mane budresni. Pas mane lėta reakcija apskritai, ne tik kelyje. Darau daug žioplų klaidų, kažin, ar mano žioplumas kelyje išgydomas. Gal šis įvykis truputį pagydys, nes labiau žiūrėdavau savo veiksmus, o ne kito. Dabar jau matau įvykio pliusus: niekas nenukentėjo ir automobilio nesudaužiau nepataisomai. Už jį dar beveik porą metų mokėsiu paskolą, tai kokia būtų netektis mokėti už tai, ko jau nebegali naudoti doh.gif . Važiavau pasiimti pataisyti magistrinio, tai dar dėstytoja papriekaištavo, ko taip ilgai užtrukau, po to, aišku, gavau paguodos dozę biggrin.gif .
Gana draugiškai viskas vyko, aš pripažinau iškart savo kaltę, ji daugiau jokių neigiamų komentarų nesakė. Kiek supratau, ne pirmą kartą ji dalyvauja tokiuose įvykiuose, nes sakė, kad jos mašina tik ką po remonto, o ir eismo įvykio deklaraciją pildo nebe pirmą kartą.
Na, ir pabaigai kažkas linksmesnio. Ta moteris skambino keliems žmonėms, tarėsi ką ir kaip daryti, o aš nesugalvoju, kam čia skambinti, jei viskas man aišku. Galvoju, gal tėtei reiktų paskambinti, kad neparodyčiau mašinos tik kaip nemalonios staigmenos. Tai pokalbis vyko taip:
Aš: Labas
Tėtė: Labas
Aš: tėte, atsitiko nelaimė (jis nežinojo, kad aš išvis kur išvažiavus)
Tėtė: a jau? lotuliukas.gif
Supratingas jis pas mane biggrin.gif

Atsakyti
Geras tėtis, o aš savo draugui paskambinau ir sakau nuvažiavau į griovį,tai pradėjo juoktis ir šaipytis smile.gif menka paguoda, nes ne mano mašina, o jo mamos ir taip širdį gėlė, o čia dar vaiposi...
Jei sakot tai moteriai ne pirmas kartas, tai nesistebiu biggrin.gif jums net paguoda turėtų būti, vadinas ten padangėmis skraidanti sėdi už vairo, neabejoju, kad didžioji dauguma įvykių dėl jos neparodyto posūkio ar dar ko. O Jums čia bus signalas, kad būti budresnei kelyje smile.gif būkit atsargi. Kas kitas jus apsaugos, jeigu ne pati wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Meshkiukas @ 2011 01 07, 22:01)
realiai tai tu nekalta,bet va kad irodyti manau be sansu jog ji nerode posukio...


realiai nerealiai, kaltas yra kaltas. į subinę yra į subinę ir viskas. kaip ir į kairę sukant nepraleidžiant iš tiesiai, iš šalutinio išvažiavus į pagrindinė ir neprleidus jų... žodžiu čia viskas labai aišku :}

Liebchen - Jums tai tarsi mažytė pamoka bus dėl budrumo kelyje.. tikiu, kad spyriai subinėn nepadės, bet virkauti ir guosti irgi nesu linkusi... jeigu važinėjat didesniame mieste, tai turėjot susipažint su tuo posakiu "Jeigu žmogus rodo posūkį į kairę, tai dar nereiškia, kad jis suks į dešinę - jis gali nuvažiuoti ir tiesiai" hihihi.gif mirksiukas.gif o šiaip aišku, svarbiausia, kad viskas gerai tiek Jums, tiek mašiniukui. tik tiek, kad nervų ląstelėms labai labai negreit atsinaujina... 4u.gif
Atsakyti