Įkraunama...
Įkraunama...

Antroji santuoka

Devejau pieno spalvos, graikisko stiliaus suknele, veliuma iki zemes ir svarbiausia atrodziau nuostabiai laiminga biggrin.gif tongue.gif Is esmes vestuves sau: be palydu, be paprociu, fotosesija tik mums, ceremonija atviroje erdveje, stebint artimiausiems mylimiems zmonemis. Romantiskai ramus vakaras restorane artimuju apsuptyje. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(prettiness @ 2010 10 22, 14:41)
Devejau pieno spalvos, graikisko stiliaus suknele, veliuma iki zemes ir svarbiausia atrodziau nuostabiai laiminga biggrin.gif  tongue.gif  Is esmes vestuves sau: be palydu, be paprociu, fotosesija tik mums, ceremonija atviroje erdveje, stebint artimiausiems mylimiems zmonemis. Romantiskai ramus vakaras restorane artimuju apsuptyje.  wub.gif



Galiu pasmalsauti? g.gif Ceremonija atviroje erdveje tai kur cia taip ? Romantiskai ramus vakaras kur, ar muzikantai kokie buvo, ar kokia programa, ar grynai tik pasedejimas ir pabendravimas ? O artimuju apsuptis tai tik pati artimiausia aplinka( tevai ,vaikai ,seses, broliai), ar ir draugu kvietete? Kiek zmoniu is viso dalyvavo ir kiek viskas mazdaug kainavo ? Mes galvojame tuoktis irgi atviroje erdveje, ne CMB, is Kauno raj. vietu man priimtiniausia atrodo Raudondvario pilis.
Atsakyti
Sveikutes!
Norejau pasiklausti tu, kurias tribunolas isskyre. Kokios turetu buti svarios priezastys, kad isskirtu?
Atsakyti
nu yra isimciu, kai anuliuojama santuoka, bet siaip is esmes jeigu ji gali buti anuliuojama, tai ji jau automatiskai praranda savo verte lotuliukas.gif cia net nera ka diskutuoti, manau antra karta tuoktis baznycioje nera prasmes nes tai gali buti pirmas antras trecia ir.t.t lotuliukas.gif nu absurdas kazkoks blink.gif blink.gif blink.gif
tiesiog tai priestarauja santuokos priesaikai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cikita_G: 25 spalio 2010 - 00:45
QUOTE(krissp @ 2010 10 23, 15:54)
Sveikutes!
Norejau pasiklausti tu, kurias tribunolas isskyre. Kokios turetu buti svarios priezastys, kad isskirtu?



pasiieškokite SM forume kitose skiltyse - yra temų apie tai su realiom istorijom, ne tik ginčais, ar to reikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikita_G @ 2010 10 25, 02:41)
nu yra isimciu, kai anuliuojama santuoka, bet siaip is esmes jeigu ji gali buti anuliuojama, tai ji jau automatiskai praranda savo verte  lotuliukas.gif cia net nera ka diskutuoti, manau antra karta tuoktis baznycioje nera prasmes nes tai gali buti pirmas antras trecia ir.t.t  lotuliukas.gif  nu absurdas kazkoks blink.gif  blink.gif  blink.gif
tiesiog tai priestarauja santuokos priesaikai  doh.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Gal kaskelete savo anrasais vestuves kukliai ? Na, kur nors restorane viena vakara artimuju buryje, gal koki muzikanta samdet, fotografa, auto ? Kiek mazdaug pinigeliu atsieitu jos ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rosebud1 @ 2010 10 26, 14:37)

Sveikos mielosios, noriu su Jumis pasidalinti ta savijauta.Mano vestuves jau ne uz kalnu, nei menesio nebeliko. Si santuoka man pirmoji - o vyrui busimam- antroji... Eisime tik i CMB nes jau baznytine santuoka vyras turejo. Is pradziu buvo skaudu,kad negalesiu baznycioje tuoktis,bet poto supratau, kad zmogaus delto negalimasmerkti.Taip as pati esu krikscione, per sventes priimu sakramenta,dabar kaip suprantu to daryti nebegalesiu.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(fijonce @ 2010 11 22, 10:52)
Sveikos mielosios, noriu su Jumis pasidalinti ta savijauta.Mano vestuves jau ne uz kalnu, nei menesio nebeliko. Si santuoka man pirmoji - o vyrui busimam- antroji... Eisime tik i CMB nes jau baznytine santuoka vyras turejo. Is pradziu buvo skaudu,kad negalesiu baznycioje tuoktis,bet poto supratau, kad zmogaus delto negalimasmerkti.Taip as pati esu krikscione, per sventes priimu sakramenta,dabar kaip suprantu to daryti nebegalesiu....  unsure.gif

Manau kad cia NESAMONE! g.gif jus gi nedarot jokios nuodemes,nesuprantu is kur tokios mintis net jum kilo? smile.gif Jusu vyras ale nuodemingas,bet ir su tuo nesutikciau.Viskas cia gerai,pazystu nemazai tokiu poru mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lady*love: 22 lapkričio 2010 - 12:22
QUOTE(fijonce @ 2010 11 22, 10:52)
Sveikos mielosios, noriu su Jumis pasidalinti ta savijauta.Mano vestuves jau ne uz kalnu, nei menesio nebeliko. Si santuoka man pirmoji - o vyrui busimam- antroji... Eisime tik i CMB nes jau baznytine santuoka vyras turejo. Is pradziu buvo skaudu,kad negalesiu baznycioje tuoktis,bet poto supratau, kad zmogaus delto negalimasmerkti.Taip as pati esu krikscione, per sventes priimu sakramenta,dabar kaip suprantu to daryti nebegalesiu....  unsure.gif

tokiais atvejais gali tuokti viena puse pavz jus galit prisiekti pries dieva baznycioje o vyras ne...ir tada jus galesite per sventer priimti sakramenta! mes per krikstynas kai kalbejomes su kunigu mums jis pasake apie toki dalyka cia gal ir juokingai is sono atrodo bet taip yra!
Atsakyti
Pati tekėjau už vyro kuris jau turėjo bažnytine santuoka. Šiaip aš nesidomėjau ar galima vienam tuoktis ar ne. Realiai mastant tai prieš Dieva darai nuodėmę, todėl tau kunigas išrišimo negalėtų duoti, nes tą nuodiemę darysi ir toliau. (taip mums yra aiškines kunigas apie šeimas kurios nėra susituokusios bažnyčioje). Todėl pati jokių išpažinčių nuo to karto nenu. Jei man reikia bendravimo su Dievu aš randu kitokį būdą, ( bet čia jau kita tema)
-Fijonce- tavo savijauta suprantu, bet aš pati nedariau iš to didelės problemos. yra kaip yra. Man daug kvailiau atrodo situacija kai žmonėms ta bažnyčia visai dzin, o vistiek ten keliauja, dėl to kad gražiau atrodytu.
Kaip sakant gal dar teks ir toj bažnyčioj pabuvoti, nežine koks tas gyvenimas.
Atsakyti
QUOTE(Cikita_G @ 2010 11 22, 13:37)
tokiais atvejais gali tuokti viena puse pavz jus galit prisiekti pries dieva baznycioje o vyras ne...ir tada jus galesite per sventer priimti sakramenta! mes per krikstynas kai kalbejomes su kunigu mums jis pasake apie toki dalyka cia gal ir juokingai is sono atrodo bet taip yra!



QUOTE(Dzenete @ 2010 11 22, 15:17)
Pati tekėjau už vyro kuris jau turėjo bažnytine santuoka. Šiaip aš nesidomėjau ar galima vienam tuoktis ar ne. Realiai mastant tai prieš Dieva darai nuodėmę, todėl tau kunigas išrišimo negalėtų duoti, nes tą nuodiemę darysi ir toliau. (taip mums yra aiškines kunigas apie šeimas kurios nėra susituokusios bažnyčioje). Todėl pati jokių išpažinčių nuo to karto nenu. Jei man reikia bendravimo su Dievu aš randu kitokį būdą, ( bet čia jau kita tema)
-Fijonce- tavo savijauta suprantu, bet aš pati nedariau iš to didelės problemos.  yra kaip yra. Man daug kvailiau atrodo situacija kai žmonėms ta bažnyčia visai dzin, o vistiek ten keliauja, dėl to kad gražiau atrodytu.
Kaip sakant gal dar teks ir toj bažnyčioj pabuvoti, nežine koks tas gyvenimas.

Labas rytas mielosios, aciu Jums uz atsakyma ir palaikyma. Is tiesu juk ne baznycia esme, kiek poru susituokusios baznycioje negerbia vienas kito ir neivertina to sakramento. na del baznycios - tai tikiuosi, kad kada nors su tuo paciu zmogumi teks pabuvoti -juk isteku ne tam,kad antra karta svesciau vestuves rolleyes.gif
Atsakyti