Įkraunama...
Įkraunama...

Antroji santuoka

QUOTE(Lady*love @ 2010 11 22, 14:22)
Manau kad cia NESAMONE! g.gif  jus gi nedarot jokios nuodemes,nesuprantu is kur tokios mintis net jum kilo? smile.gif Jusu vyras ale nuodemingas,bet ir su tuo nesutikciau.Viskas cia gerai,pazystu nemazai tokiu poru mirksiukas.gif

cia matyt is senesniu laiku,mano teta be sliubo ,kaip sako smile.gif ir jokiu sakramentu neina priimt,skaitosi negali...o kaip is tikru nzn.jusu vaietoj tiesiog pasirinkus koki malonu kuniga nueiciau aptarti tai su juo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sermuksnelis @ 2010 11 26, 18:21)
cia matyt is senesniu  laiku,mano teta be sliubo ,kaip sako smile.gif ir jokiu sakramentu neina priimt,skaitosi negali...o kaip is tikru nzn.jusu vaietoj tiesiog pasirinkus koki malonu kuniga nueiciau aptarti tai su juo smile.gif

ne iš senesnių laikų... viskas tebėra ir dabar, žmogus gyvenantis be santuokos sakramento negali gauti išrišimo... nors kiek žinau yra keletas išimtinių atvejų, kada galima atlikti išpažintį ir gauti išrišimą 4u.gif

CikitaG, kunigas tikrai taip aiškino g.gif ... įdomu įdomu nuo kada galima duoti priesaiką žmogui, kuris jau davęs pažadą prieš Dievą kitam žmogui g.gif išeitų, kad bažnyčia kaip ir netiesioginę poligaminę santuoką bando įteisint g.gif tam pačiam vyrui prisiekia kelis moterys g.gif ... na reikės dėl įdomumo parašyt vyskupijon užklausimą...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tik aš: 28 lapkričio 2010 - 21:26
QUOTE(tik aš @ 2010 11 28, 22:14)
ne iš senesnių laikų... viskas tebėra ir dabar, žmogus gyvenantis be santuokos sakramento negali gauti išrišimo... nors kiek žinau yra keletas išimtinių atvejų, kada galima atlikti išpažintį ir gauti išrišimą 4u.gif

CikitaG, kunigas tikrai taip aiškino g.gif ... įdomu įdomu nuo kada galima duoti priesaiką žmogui, kuris jau davęs pažadą prieš Dievą kitam žmogui g.gif išeitų, kad bažnyčia kaip ir netiesioginę poligaminę santuoką bando įteisint g.gif tam pačiam vyrui prisiekia kelis moterys g.gif ... na reikės dėl įdomumo parašyt vyskupijon užklausimą...

zinot dabar pagalvojau kad tikrai matyt kunigas turejo galvoje jeigu nebuvo turejus santuokos baznytines abi puses tik tada gali prisiekti viena puse jeigu tam nepriestarauja kita... bet vistiek man cia labai juokingai nuskambejo tuokiam viena puse lotuliukas.gif toks jausmas kad baznycia bando prisitraukti kuo daugiau zmoniu doh.gif
Papildyta:
is serijos keliam savo reitingus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikita_G @ 2010 11 29, 10:31)
zinot dabar pagalvojau kad tikrai matyt kunigas turejo galvoje jeigu nebuvo turejus santuokos baznytines  abi puses tik tada gali prisiekti viena puse jeigu tam nepriestarauja kita... bet vistiek man cia labai juokingai nuskambejo tuokiam viena puse  lotuliukas.gif toks jausmas  kad baznycia bando prisitraukti kuo daugiau zmoniu doh.gif
Papildyta:
is serijos keliam savo reitingus biggrin.gif

na jei turėta mintyje, šis variantas jis jau gana senokai numatytas bažnyčios kanonuose, čia realiai aktualus klausimas kai tuokiasi skirtingų tikėjimų žmonės ar kai vienas žmogus yra netikintis... nors iš dalies tai žinoma galima vertinti ir kaip bažnyčios nuolaidą, kad pritraukti kuo daugiau tikinčių... nesiimu spręsti ar tai teisingas poelgis ar ne... bet džiaugiuosi, kad tokią galimybę žmonės turi smile.gif... pasaulis keičiasi, natūralu, kad keičiasi ir bažnyčios kanonai... gal ne taip greitai ir ne taip palankiai kaip norėtų dauguma, bet tikėjimas yra savanoriškas pasirinkimas ir niekas neverčia tikėt ir laikytis bažnyčios kanonų jei jie nepriimtini... nors ir vėlgi... tas savanoriškumas sąlyginis... bet ši tema ne apie tai cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tik aš: 29 lapkričio 2010 - 12:47
sveiki.

pries du metus man anuliavo baznytine santuoka! to labai norejau! nes kai tekejau, nors ir buvau 20, taciau tikrai nesupratau kas ta santuoka ir kas ta meile...gal ir juokingai skamba, bet taip buvo. su buvusiu vyru gyvenome kartu apie metus. toks musu gyvenimo budas labai netiko nei jo tevams, o ypac mano. spaude kiekviena kart kai tik susitikdavome, kad tuoktumes. kai nuvaziuodavom pas tevus, mus net atskiruose kambariuose guldydavo... biggrin.gif kadangi buvau auklejama labai grieztai, buvau pratusi klausyti savo tevu, tai ir tada jiems nusileidau! kvailokai nuskambes, bet jau vestuviu vakara, kai jis jau buvo mano vyru...ziurejau i savo besokanti vyreli ir galvojau...nea...su tavim as ilgai negyvensiu... doh.gif baisu, kai dabar pagalvoju... rolleyes.gif nu bet taip buvo! nu ir ka, kaip daugumai poru buna...kai seima susitinka per 3 menesiu 10 dienu, tai koks gali buti gyvenimas...atejo kalbos is jo draugu, kad uzsienyje jis turi mergina, su ja gyvena...na ir graziuoju po 3 santuokos metu isiskyreme. praejus 6 metams sutikau mylima zmogu ir tada supratau,ka reiskia myleti, noreti su vyru vaiku ir t.t. vat tada man labai aktualu pasidare baznytine santuoka.pradejau tvarkyti visus reikiamus dokumentus. teismo notare man pasake, kad svarbiausia priezastis, del ko gali mus iskirti yra tai, kad mes neturime vaiku su buvusiu vyru, arba kas ju turi, svarbu, kad tie vaikai butu pilnameciai(kazkas cia minejo, kad iskyre ir turint vaiku, bet neminejo ar tie vaikai pilnameciai ar ne). Vaziavau tiek as, tiek mano vyras su liudininkais ne karta, raseme pasiaiskinimus, ir po metu ar pusantru mus iskyre del santuokos izadu nesuvokimo, priklausimo nuo tevu ir vaiku neturejimo.
nu po siu skyrybu, tarsi akmuo didziulis nuo sirdies butu nukrites....dabar su vyru vede 2 metai, turim vaikuti, bet tuokemes tik MB. tiek as, tiek mano vyras nusprendeme, kad baznycioje tuoksimes kada nors.....nes tai tikrai labai svarbus zingsnis ir niekas neturi to itakoti. tik gaila, kad ne visiems tas suprantama iskart...
Atsakyti
QUOTE(prokurore @ 2010 12 12, 10:12)
sveiki.

pries du metus man anuliavo baznytine santuoka! to labai norejau! nes kai tekejau, nors ir buvau 20, taciau tikrai nesupratau kas ta santuoka ir kas ta meile...gal ir juokingai skamba, bet taip buvo. su buvusiu vyru gyvenome kartu apie metus. toks musu gyvenimo budas labai netiko nei jo tevams, o ypac mano. spaude kiekviena kart kai tik susitikdavome, kad tuoktumes. kai nuvaziuodavom pas tevus, mus net atskiruose kambariuose guldydavo... biggrin.gif  kadangi buvau auklejama labai grieztai, buvau pratusi klausyti savo tevu, tai ir tada jiems nusileidau! kvailokai nuskambes, bet jau vestuviu vakara, kai jis jau buvo mano vyru...ziurejau i savo besokanti vyreli ir galvojau...nea...su tavim as ilgai negyvensiu... doh.gif baisu, kai dabar pagalvoju... rolleyes.gif nu bet taip buvo! nu ir ka, kaip daugumai poru buna...kai seima susitinka per 3 menesiu 10 dienu, tai koks gali buti gyvenimas...atejo kalbos is jo draugu, kad uzsienyje jis turi mergina, su ja gyvena...na ir graziuoju po 3 santuokos metu isiskyreme. praejus 6 metams sutikau mylima zmogu ir tada supratau,ka reiskia myleti, noreti su vyru vaiku ir t.t. vat tada man labai aktualu pasidare baznytine santuoka.pradejau tvarkyti visus reikiamus dokumentus. teismo notare man pasake, kad svarbiausia priezastis, del ko gali mus iskirti yra tai, kad mes neturime vaiku su buvusiu vyru, arba kas ju turi, svarbu, kad tie vaikai butu pilnameciai(kazkas cia minejo, kad iskyre ir turint vaiku, bet neminejo ar tie vaikai pilnameciai ar ne). Vaziavau tiek as, tiek mano vyras su liudininkais ne karta, raseme pasiaiskinimus, ir po metu ar pusantru mus iskyre del santuokos izadu nesuvokimo, priklausimo nuo tevu ir vaiku neturejimo.
nu po siu skyrybu, tarsi akmuo didziulis nuo sirdies butu nukrites....dabar su  vyru vede 2 metai, turim vaikuti, bet tuokemes tik MB. tiek as, tiek mano vyras nusprendeme, kad baznycioje tuoksimes kada nors.....nes tai tikrai labai svarbus zingsnis ir niekas neturi to itakoti. tik gaila, kad ne visiems tas suprantama iskart...

vaikų turėjimas ar neturėjimas, jų amžius bažnytinės santuokos anuliavimui neturi reikšmės... bet jei vienas iš sutuoktinių prieš santuoką teigė, kad norės vaikų, o paskui jų nenori turėt tai jau viena iš pagrindinių bažnytinės santuokos anuliavimo priežaščių 4u.gif
bet kuriuo atveju... sveikinu susivokus savyje 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tik aš: 12 gruodžio 2010 - 15:58
Sveikos,
Labai reikia patarimo. Busiu liudininke vestuvese, kur ir jaunikis, ir nuotaka tuokiasi antra karta. Kaip elgtis? kaip linksminti? ko linketi, kad nebutu vulgaru, neprimintu pirmuju santuoku. Dalyvaus abieju vaikai is pirmuju santuoku. Registracija civiline, po to- kaimo turizmo sodyba. Buciau labai dekinga uz patarimus. Aciu
Atsakyti
Pas mus dar viskas tik ankstyvoje planavimo stadijoje. Abiems bus antros vestuvės, abiems pirmosios buvo netradiciškai kuklios.
Svarstom, gal visai norėtųsi tradiciškų g.gif . Bet baltos suknelės nevilkėsiu jau, gal šampaninės spalvos.Arba baltą su kitos spalvos akcentu...
Nors manau, kad jei norisi baltos ir su veliumu, kodėl gi ir ne. Juk šventė sau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aujusa @ 2011 04 30, 17:46)
Pas mus dar viskas tik ankstyvoje planavimo stadijoje. Abiems bus antros vestuvės, abiems pirmosios buvo netradiciškai kuklios.
Svarstom, gal visai norėtųsi tradiciškų  g.gif . Bet baltos suknelės nevilkėsiu jau, gal šampaninės spalvos.Arba baltą su kitos spalvos akcentu...
Nors manau, kad jei norisi baltos ir su veliumu, kodėl gi ir ne. Juk šventė sau  smile.gif


Veliumas-šydas gali būti tvirtinamas įvairiai - nebūtinai plaikstytis 5 metrus. Gali būti gražiai tvirtinamas prie skrybėlaitės. Beje, jis gali būti nebūtinai baltas. O jei norisi balto - gal kažkaip jį reikia tinkamai sudrapiruoti. Tiesiog mano akimis, tas ilgas ir nutysęs labiau tinkamas pirmakartėms jaunutėms nuotakoms, o vyresnėms (kad ir pirmakartėms) norėtusi kažkiek solidumo.
Atsakyti
Manau nesvarbu ar antra ar ketvirta santuoka, nuotakos rengiasi taip kaip joms patinka, aš tikriausiai rinkčiausi šviesaus atspalvio suknytę, nebūtinai baltą, gal kreminą o gal su kokiu sidabriniu atspalviu. Daug kas priklauso nuo paęio sunkelės modelio todėl antrą kartą tuokiantis gali būti ir labai puošni bet trumpa suknytė, manau atrodytų visai neblogai, arba balta su kokiu raudonu (ar kitokios spalvos) akcentu.
Kas liečia šventės, tai būtų kukli šventė patiems artimiausiems, o vėliau kelionė, iki to žinoma geras fotografas ir visas dėmesys jauniesiems per fotosesija wub.gif
Atsakyti
Mano pacios vestuves bus antra karta, vyras veda pirma karta. Kadangi jau kartu gyvenam 8 metai, tai jokiu islydejimu ir palaiminimu nebus, pulko nebus, pribumbasu irgi nebus. Issirinkau sampanine kuklia suknute, vyras irgi bus sampaniniu kostiumu, sventeje dalyvaus tik seimos nariai ir pora draugu - iki 15 zmoniu. Nuomojam salyte, fotografa ir viskas, bus kukli vakariene ir tiek.
Vestuvems planuojam isleisti iki 3000 lt.
Atsakyti
Man teko būti pakviestai į antrąsias tos pačios poros vestuves.

Nuotaka buvo šviesia puošnia suknele, nepanašia į tradicines vestuvines, o vestuvės buvo keltos per Naujuosius metus kaip maskaradas. Dalyvavo tik jaunųjų draugai (nei tėvų, nei kitokių giminių) - jaunos šeimos su vaikais. Stalas buvo suneštukas, vien šalti patiekalai, karšto nebuvo, bet niekas nepasigedo. Nežinau, ar darėsi kokią fotosesiją jie ar ką panašaus - tiesiog pažymėjo savo antrą susituokimą gausioje draugų kompanijoje.
Atsakyti