Įkraunama...
Įkraunama...

Antroji santuoka

QUOTE(vylabusle @ 2011 05 08, 01:13)
Man teko būti pakviestai į antrąsias tos pačios poros vestuves.

Nuotaka buvo šviesia puošnia suknele, nepanašia į tradicines vestuvines, o vestuvės buvo keltos per Naujuosius metus kaip maskaradas. Dalyvavo tik jaunųjų draugai (nei tėvų, nei kitokių giminių) - jaunos šeimos su vaikais. Stalas buvo suneštukas, vien šalti patiekalai, karšto nebuvo, bet niekas nepasigedo. Nežinau, ar darėsi kokią fotosesiją jie ar ką panašaus - tiesiog pažymėjo savo antrą susituokimą gausioje draugų kompanijoje.

Tiesiog puikus sprendimas 4u.gif
Atsakyti
Gal kas zino ar galima antra karta civiline santuoka registruoti?Nes pirma karta mums neisejo pasidaryti vestuves,tai tik susirasem.O kadangi mano vyras buvo vedes,dar negaves baznytines istuokos ,todel negalim susituokti baznycioje.
Atsakyti
As manau, kad nera skirtumo pirmos ar antros vestuves.. jei nori detis balta suknele ir dediesi, nori dideliu vestuviu i darai dideles vestuves, nori susituokti pabegus nuo visu taip ir darai. Negalima taip sakyt, kad antra karta tekant detis balta suknele yra gedinga. Tai tas pats , kad sakytumet, kad pirma karta tekant detis raudona juoda ar dar kokia sukne ir yra gedinga.
O ir siaip pries pirma vyra pusteisi buvai nusotabi, o pries antra nereeikia?
As noriu kad mano busimas vyras mane pamates zada prarastu, kad as pati jausciausi gerai, o ne kad atrodyciau vestuviu diena taip pat kaip per drauges gimtadieni ar senelio jubilieju.
As asmeniskai isinuomavau ilga graikisko stiliaus balta suknele ir jauciuosi del to laaabai gerai. Noriu but grazi savo mylimam vyrui.

Zodziu, esme tokia, kad kaip nori taip ir darai, ka nori ta rengiesi ir nereikia galvoti ka kiti pagalvos.. juk tai tavo santuoka ir tavo gyvenimas... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_vaikyste_ @ 2011 07 08, 18:44)
As manau, kad nera skirtumo pirmos ar antros vestuves.. jei nori detis balta suknele ir dediesi, nori dideliu vestuviu i darai dideles vestuves, nori susituokti pabegus nuo visu taip ir darai. Negalima taip sakyt, kad antra karta tekant detis  balta suknele yra gedinga. Tai tas pats , kad sakytumet, kad pirma karta tekant detis raudona juoda ar dar kokia sukne ir yra gedinga.
   O ir siaip pries pirma vyra pusteisi buvai nusotabi, o pries antra nereeikia?
   As noriu kad mano busimas vyras mane pamates zada prarastu, kad as pati jausciausi gerai, o ne kad atrodyciau vestuviu diena taip pat kaip per drauges gimtadieni ar senelio jubilieju.
   As asmeniskai isinuomavau ilga graikisko stiliaus balta suknele ir jauciuosi del to laaabai gerai. Noriu but grazi savo mylimam vyrui.

Zodziu, esme tokia, kad kaip nori taip ir darai, ka nori ta rengiesi ir nereikia galvoti ka kiti pagalvos.. juk tai tavo santuoka ir tavo gyvenimas...  4u.gif

thumbup.gif thumbup.gif
Nors as istekejau viena karta (tikiuosi sekminga ir paskutini), bet tikrai stebiuosi, kaip tekancios antra karta kazko bijo. Nusispjaut, noriu deduosi balta suknele, noriu rutu vainika seguosi. Juk reta oi reta ir pirma karta tekedama pagal tikraja prasme (nekaltybes) , turi teise ta vainika segeti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pievu-gele: 08 liepos 2011 - 18:48
as istekejus jau antra kart pries jau 4 metus, buvau su sidabrine suknele, turejau puokste ir grazia sukuosena ir liudininkus biggrin.gif per visa musu pieva stovejo palapine tokia kareiviska, tilpo ten ir saldus stalus su alum ir dar sokt buvo kur, vestuves buvo per Jonines 24 val kurem didziuli lauza, nes vyras mano Jonas. karstam buvo saslykai, sokau ant pievos basa, ot buvo geros vestuves thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
as ir teku antra karta, desiuos balta suknele, kuklia, bet balta. nebus islydetuviu is namu, nes gyvenam kartu, bus liudininkai, be jokio pulko, na ir kaip daugumoje vestuviu, fotografas, vedejas ir tikimes gera nuotaika!! (dalyvaus apie 15 paciu artimiausiu zmoniu) mano busimam vyrui tai pirmoji santuoka, noriu buti jam grazi, tikra nuotaka smile.gif kas ka nori, tas ta sneka... cia musu pasirinkimas, musu svente smile.gif
Atsakyti
Esu mačiusi keletą vestuvių kur jaunoji jau tekėjo antra karta ir buvo balta suknele. Niko blogo nematai tame. Pati kai pagalvoju per pirmąsias vestuves neturėjau nei baltos suknelės nei didelės puotos, tai jei kada tektų tuoktis antra kart kodėl to malonumo neapturėjus.
O šiaip dar manau ir nuo amžiaus priklauso. Viena mano teta tuokėsi antra karta, (jai buvo apie 40) vilkėjo tiesiog puošniu šviesiu kostiumėliu, kas jos amžiui ir figūrai labai gražiai atrodė. Praeita rudenį mačiau ir kitas vestuves kai moteriškė kažkur netoli 50 buvo įsispraudusi į tradicine vestuvinę suknelę. doh.gif Apsaugok Viešpati. Tai visiems kalbų buvo. Bet ir vaizdas nenusakomas.
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif pasidalinsiu savo patirtimi ir nuomone. Pirmą kartą tekėjau jaunutė, bet kažkodėl jau tada širdis amžiną meilę prieš Dievą prisiekti nelinko.. Viskas vyko tik CMB. Apgaudinėjau save, kad po kelerių metų nueisim į bažnyčią, kai jau vienas kitą išmėginsim gyvenimo slenksčiuose. Ir nieko panašaus smile.gif pasirodė, kad mano vyras gyvenime nėra labai atsakingas ir sąžiningas, to pasekoje aš likau viena, o jis su kita moterimi. Vaikų neturėjome.
Praėjus laiko tarpui sutikau dabartinį savo draugą. Ir atvirkščiai nei santykiuose prieš tai, aš noriu tuoktis tik bažnyčioje. Jaučiuosi visai kitaip, grįžo pasitikėjimas ir t.t. Iš anų santykių pasiėmiau patirtį, įgavau įžvalgos..
O dėl drabužių ar svečių... smile.gif manau reikia rengtis taip kaip tau tinka ir taip, kad pati jaustumeisi gerai smile.gif nu jei visai ta balta netinka prie veido tai ir nereikia paskui tradicijas sekiot, tačiau jei ir klasikinė suknelė atrodys tobulai, tik pirmyn. Ir bet kokiu atveju vestuvės yra šventė, tai vadinasi reikia švęsti smile.gif pagal išgales ir norus smile.gif
Rūtų vainikėlio niekad nesisegiau tai ir nesisegsiu, tačiau vilktis ne baltą suknelę ar kostiumėlį dar esu per jauna smile.gif
Atsakyti
As irgi ruosiuosi teketi antra karta, maniskis pirma. Anksciau galvodavau kad tekant antra karta vilketi balta suknele kvaila, bet dabar tik apie balta ir galvoju ax.gif O be to saviskio paklausiau kokios spalvos suknele man rinktis, jis pasake, "tai aisku kad BALTA!" biggrin.gif klausimu nebeliko smile.gif O be to kaip Viktuti rase, as irgi dar per jauna ne balta vilketi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Karmen Kass @ 2011 11 24, 02:35)
As irgi ruosiuosi teketi antra karta, maniskis pirma. Anksciau galvodavau kad tekant antra karta vilketi balta suknele kvaila, bet dabar tik apie balta ir galvoju  ax.gif  O be to saviskio paklausiau kokios spalvos suknele man rinktis, jis pasake, "tai aisku kad BALTA!"  biggrin.gif  klausimu nebeliko  smile.gif O be to kaip Viktuti rase, as irgi dar per jauna ne balta vilketi  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif
as irgi taip galvojau. Nors ir per I santuoka nebuvo suknele balta, jau laukiausi tada. O dabar, abiems santuoka antra, norejau kuklios, trumpos, baltos sukneles, bet MB pasake, arba ilga, arba jokios lotuliukas.gif
Tai ka, suknele jau turiu - ilga, kuklia, beveik balta.
Bus liudininkai ir tevai, musu vaikai.
Bus CMB ir draugai, kurie ateis pasveikinti.
Bus pora valandu pasibuvimas su visais, aktyvus, kartu ir pasifotkinsim (nenoriu visko atskleisti cia).
Po to bus vakariene su tevais (apie 12 zmoniu).
Ir kita diena skrisime medaus kopineti.

Nors tai antra santuoka, bet norisi SAVO sventes, savo prisiminimu. MB savo pirmu vestuviu neprisimena biggrin.gif del streso... Mano buvo tik susirasymas... Taip, kad kodel gi ne mirksiukas.gif
Atsakyti
taip pat ir as planuoju teketi antra karta. noriu kad ta diena butu tik musu jokiu sveciu tik geras fotografas. tik nezinau ka daryt su liudininkais ju tai reikia g.gif taip pat planuoju vilktis balta suknele smile.gif
Atsakyti
Labukas visoms, as irgi planuoju teketi antra karta, vyrui tai pirmoji santuoka. Man pirmoji baznycioje, todel as vilksiuosi tik balta suknele ir be jokiu abejoniu. Didelio baliaus nedarysime, taciau bus apie 25 zmones, taip pat norime live music ir grazaus restorano, kuriame smagiai pasisedetume. Kaip ir keletas forumieciu cia rase, as irgi dar per jauna, kad buti ne su balta suknele, tuo labiau kad maniskis pasake, kad nori tik puosnios baltos ilgos sukneles 4u.gif
Atsakyti