Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių Neligoniukų pavėsinė -2

QUOTE(rasų lanka @ 2011 01 31, 20:51)
Gal kam iš jūsų yra tą dalyką darę.


Mano mamai yra darę. Operacijos trukmė, skaičiuojant nuo jos išėjimo iš palatos (dar gi kažkiek užtruko nuėjimas, narkozė ir t.t.) iki parvežimo atgal - truko 20 minučių. Per tą laiką jai spėjo pašalinti ne tik polipą, bet ir išgramdyti gimdos gleivinę. Po kelių valandų tą pačią dieną važiavom namo.
Nieko pikto nerado smile.gif
Atsakyti
rasu lanka, perskaicius, supratau, kad mums su tavim gresia vienodos operacijos (histeroskopija)... Uzdaviau klausima onkotemoje.

Kaip liepe daktare pasiruosti? Kokius priduoti tyrimus? Nes man liepe paskaityti Internete ir pasiruosti doh.gif
O tyrimai:K, Na, kraujo kresejimas. Ir dar sirdies EKG...

Laba diena.
Atsakyti
Labukas visoms Mergaitėms 4u.gif
Ačiū umb 4u.gif , ačiū SVETUK 4u.gif Nieko dar aš nepaskaitinėjau, tik tą SM forumą apie šią procedūrą. Ten vienai moterytei prieš keletą dienų padarė tokią operaciją, aš jai parašiau į a.ž. bet atsakymo nesulaukiu - gal per daug klausimų jai uždaviau - visus 10 blush2.gif g.gif Jei ką sužinosiu, parašysiu ir tau romantike 4u.gif

QUOTE(romantikė @ 2011 02 01, 11:43)
rasu lanka, perskaicius, supratau, kad mums su tavim gresia vienodos operacijos (histeroskopija)... Uzdaviau klausima onkotemoje.

Kaip liepe daktare pasiruosti? Kokius priduoti tyrimus? Nes man liepe paskaityti Internete ir pasiruosti  doh.gif
O tyrimai:K, Na, kraujo kresejimas. Ir dar sirdies EKG...

Sakė, kad mano vietinė onkologė pasakys , kokius tyrimus pasiruošti, bet manau, kad tokius pat kaip ir kai man fibroadenomą operavo - prie tavo išvardintų gal bendrą kraujo, šlapimo, gal tau tepinėlį dar reikia? Man negali paimti... Ir siuntimo neužmiršti. Atvažiuoti nevalgius , negėrus... Na, gal dar ką sužinosiu, nes pas savo eisiu pirmadienį. O kada tau nusimato operacija? Dar sakė, kad reikės apie 20 litų kainuojantį skystį pilveliui nusipirkti - gal tai koks kontrąstas? g.gif

Nebijokim , širdele, - bent jau stenkimės - jeigu tai vis tiek būtina. Visa tai mūsų pačių labui... flirt.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 01 vasario 2011 - 12:12
QUOTE(.GABIJA. @ 2011 01 28, 00:26)
.Daug raudonos spalvos.Neveltui aš dabar dažnai raudona būnu.Gal kam padės .



Labas 4u.gif Visoms po raudoną žiedelį. Jie vienoj kekėj, kaip ir mes ax.gif

user posted image
Atsakyti
labas diena, atsiprašau, kad vakar nebeprisėdau. Ot tai virusai prigriebė doh.gif Dukra savaitę sirgo, buvo kaip ir pasveikusi, nuėjo 1 dieną į mokyklą, ir šią naktį toks didelis ausies skausmas, nejuokais išsigandau. Ištempėm iki 8 ryto, ir važiavom pagalbos ieškot. Viskas būtų ne taip baisu, bet pati su 38,5 temp. išvežiau vaiką. O kai grįžau - 39. Dabar abi su 39 unsure.gif Šiandien turėjau važiuot krūtų echo daryt, nusikėliau...

rasyt, mirksiukas.gif , gerai, kad tik polipas, tu nepyk, kad aš čia džiaugiuos, gal tau ir polipas baisu atrodo, bet man jau visos nemirtinos ligos - ne ligos blush2.gif Pasakojau, kaip mamai polipai buvo, ir jau ne pirmą kartą, pirmą operavo prieš daug metų.

Mokykloj šiandien paskelbė karantiną. dabar mums reikia išsikapstyti, kažkaip baisu man tas ausų uždegimas su tokia temp. Dar kaži ar neatsidursim ligoninėj šiom dienos, gyd. minėjo apie tokį dalyką.
Papildyta:
QUOTE(rasų lanka @ 2011 01 31, 20:51)
Po to vėl laukimas atsakymo...Ach... rolleyes.gif

Kiek mamai šalino polipų, visada pasako jau po operacijos, kad tai nepiktas, ir tai visada patvirtina atėję atsakymai. Bus gerai, Rasyt, tokią gražią dieną operuojies - vasario 14, meilės dieną smile.gif , bus gerai....
Papildyta:
QUOTE(SVETA K. @ 2011 01 31, 23:37)

Neverk, Svetuk, schmoll.gif , taigi ne ant amžių amžinųjų išvažiavo.... Grįš tavo brangusis, taigi pripratus jau tu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arune: 01 vasario 2011 - 16:07
Oj, Arūniuk 4u.gif - kad kuo greičiau jums su dukriuku pasibaigtų peršalimai, kad padėtų vaistukai ir arbatėlės. Tausokit save kaip įmanydamos... Stipriai apkabinu jus . wub.gif Kuo daugiau dabar poilsio...

Tokie orai dabar labai palankūs virusams... vakar kai buvau konsultacijoje , registratūros darbuotoja irgi su kauke, visa snargliuota, tai kaukę pasičiupinėja tai kortelę. Tikrai jau nebereikėtų jai dirbti tokioje būsenoje... ir dar su ligoniais... kortelę gavau tiesiai į savo rankas...tai pagalvojau - gal irgi su "dovanėle"... blush2.gif Ir mokykloje vaikai serga masiškai...

Saulėlydi 4u.gif ačiū - jau senai reikėjo mums raudonos spalvos...kokia graži gėlė.... bigsmile.gif
Atsakyti
Rasu lankele, tikrai bus ne piktas, retai buna jie pikti.

SVETA, neliudek, svarbu turi ko laukti! Laikas greit prabegs!

Arunele, oi kaip sunku su toki temperatura dar vaziuoti kur nors.

Grek, rasu lankele, man antra savaite skauda nugara taip, kad sunku pasiversti lovoj. Ramybej neskauda. Po chemo gerai jauciuos, neaisku kaip kraujukas bus ketv. Del nugaros susileidau Dolmen, Dikloberl sugeriau, dabar Movali geriu, jei nepraeis iki penkt, chemoterapeute sake darys kazkokia nuotrauka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patriccija: 01 vasario 2011 - 22:04
arune ,ogo unsure.gif sveikite greiciau su dukriuku 4u.gif Tikriausiai gripas pas jus..

Patricija ,tu tik laikykis 4u.gif Kas cia su nugara tavo? unsure.gif Gal cia nuo chemijos salutinis poveikis? g.gif

GABIJA ,kaip tu?

romantike ,tikiuosi kad operacija tau ,kaip ir rasu lankai praeis labai sekmingai 4u.gif
Atsakyti
laba,
QUOTE(SVETA K. @ 2011 01 31, 23:37)
GREK ,klausiai kur as smile.gif dabar jau dazniau sedesiu prie kompo-vyras mano jau isvaziavo i jura pries dvi dienas  cry.gif

vaje, nors žinojai, kad taip bus, bet, jaučiu, kaip liūdna likt vienai unsure.gif maniškis irgi pasiruošęs ant lagaminų kasdien, laukia, jei tik prireiks kariškių pagalbos keliaus apsemtos Šilutės gelbėt. Neliūdėk, gi turi dar kuo kitu džiaugtis. kaip tavo mažoji, ar lanko darželį?

QUOTE(Patriccija @ 2011 02 01, 22:48)

Grek, rasu lankele, man antra savaite skauda nugara taip, kad sunku pasiversti lovoj. Ramybej neskauda. Po chemo gerai jauciuos, neaisku kaip kraujukas bus ketv. Del nugaros susileidau Dolmen, Dikloberl sugeriau, dabar Movali geriu, jei nepraeis iki penkt, chemoterapeute sake darys kazkokia nuotrauka.

vaje, kas čia dabar, nuo ko gali būti? gal supūtė kur? pašalot? Mano mama leidžiamą movalį naudoja, tai greit praeina, gal pabandykit?

Rasų lanka, Romantike, gaila, kad vėl nerimas širdelę graužia, bet čia tikrai didžiausia bėda bus narkozė, o visa kita bus gerai bigsmile.gif

Aš turpiu namie, mezginėju, tik ryte šiandien truputį kojas sušalau turguj, nu višta kokia pasidariau, man amžinai šalta, atrodo ir prisirengiu, bet vistiek. Ir namie, +21 kambariuose, o aš su dvejom vilnonėm kojinėm ax.gif
Atsakyti
Aciu uz palaikyma ir patarimus.

Bijau tik narkozes... Visa kita tikrai neturetu buti problema. Siandien krauja pridaviau tyrimams poliklinikoje. Vos vos surado vena. Vaikiska adatele-drugeliu ilgai rinko krauja i 4 talpas.

Mano vaikai serga gripu... Labai sunkiai... Pirma karta per daug metu nepaskiepijom ju, ir toki rezultata gavom... vat ir tikek-netikek skiepais... Mums jie buvo naudingi...
Atsakyti
QUOTE(GREK @ 2011 02 02, 17:09)
vaje, nors žinojai, kad taip bus, bet, jaučiu, kaip liūdna likt vienai  unsure.gif maniškis irgi pasiruošęs ant lagaminų kasdien, laukia, jei tik prireiks kariškių pagalbos keliaus apsemtos Šilutės gelbėt. Neliūdėk, gi turi dar kuo kitu džiaugtis. kaip tavo mažoji, ar lanko darželį?

Mazoji lanko,jau geriau ,bet dar tik iki pietu buna,ir turiu begti,neduok dieve paveluosiu kai jie eina i valgykla-kad as jau stoveciau rubineje pioneer.gif Iskart asaros bus ir jau nevalgys tada.O siaip jau neverkia ir kartais pazaidzia su vaikais ir jau dazniau pavalgo normaliai pietus smile.gif

romantike sveikite greiciau 4u.gif Mano didzioji jau antra karta is eiles suserga,neaisku tik gripas ar ne buvo pirma karta,pasedejo savaite namie su temperatura virs 38,o vakar vel temperatura,gerkle verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVETA K.: 02 vasario 2011 - 18:15
Mergaitės, nesupykit, kad neparašau blush2.gif pas mane toks chaosas, tyrimų rezultatų dar nežinau, gal mėn vid...emocinis nestabilumas, nerandu žodžių, gal praeis su pavasariu, kurio labai laukiu...O jūs visos laikykitės 4u.gif Svetuk, vistiek gera, kad turi ko laukti wub.gif aš nebelaukiu .... verysad.gif
Atsakyti