Įkraunama...
Įkraunama...

Pasipiršimo istorijos

nekiekvienas vyras pasiriztu taip senukuose pasipirsti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(buurbuulis @ 2012 03 07, 20:57)
sitas man ziauriai patiko  lotuliukas.gif

o beje, kaip jis ta zieda ikiso i ta vidu ir dar sokolada?  g.gif



QUOTE(gurmans @ 2012 03 07, 21:38)
Ir popieriuka tikriausiai para atgal vyniojo... lotuliukas.gif



QUOTE(buurbuulis @ 2012 03 08, 09:56)
ale kaip ta sokolada atlupint ir vel atgal sulipdyt?  g.gif



QUOTE(Echmėja @ 2012 03 08, 18:27)
o nepagalvojei jog sokolado namuose gali parasyt kad zieda is sokolada idestu????

Įviniojo pats tongue.gif Nežinau kaip, bet sakė labai daug kindersiurprizų sugadino biggrin.gif biggrin.gif Man tai didesnė dilema ne taip kaip įviniojo, bet kur buvo paslėpęs kad neradau visą kelionę g.gif Šitos paslapties neišdavė,.
Atsakyti
Tai žinoma, kas kam rūpi. Jaunajai vyro slaptumas, o man technika thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(buurbuulis @ 2012 03 14, 10:04)
Tai žinoma, kas kam rūpi. Jaunajai vyro slaptumas, o man technika  thumbup.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Arėa @ 2012 03 13, 22:36)
Įviniojo pats  tongue.gif  Nežinau kaip, bet sakė labai daug kindersiurprizų sugadino  biggrin.gif  biggrin.gif  Man tai didesnė dilema ne taip kaip įviniojo, bet kur buvo paslėpęs kad neradau visą kelionę g.gif  Šitos paslapties neišdavė,.


Nu tai negi visa kelione ieskojot paslepto ziedo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gurmans @ 2012 03 29, 09:24)
Nu tai negi visa kelione ieskojot paslepto ziedo? ax.gif

Aš jo išvis neieškojau, bet daiktus pakavau aš išpakavau taip pat aš, nebuvo jokio įtarimo, kad gali būti kažkur paslėptas, pagrindo įtarimamas MB ir nesuteikė, tai dėl to ir sakau, kad nesuprantu kaip jis sugebėjo paslėpti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Arėa @ 2012 03 31, 07:55)
Aš jo išvis neieškojau, bet daiktus pakavau aš išpakavau taip pat aš, nebuvo jokio įtarimo, kad gali būti kažkur paslėptas, pagrindo įtarimamas MB ir nesuteikė, tai dėl to ir sakau, kad nesuprantu kaip jis sugebėjo paslėpti biggrin.gif


smile.gif Matyt tas kaisinis,net nebuvo i namus uzsukes,tikriausiai saugiai masinoje "gyveno" rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(gurmans @ 2012 04 02, 09:38)
smile.gif Matyt tas kaisinis,net nebuvo i namus uzsukes,tikriausiai saugiai masinoje "gyveno" rolleyes.gif

pritariu nes maniskis zieduka su dezute saugojo masinos bagazine i striuke ivyniota kelias dienas,kol iteike 4u.gif tai vienintele vieta kurios netvarkau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Echmėja @ 2012 04 02, 14:39)
pritariu nes maniskis zieduka su dezute saugojo masinos bagazine i striuke ivyniota kelias dienas,kol iteike 4u.gif  tai vienintele vieta kurios netvarkau biggrin.gif

o mano žiedas tai buvo slepiamas išvis jo tėvų namuose lotuliukas.gif (čia visą tą laikotarpį, kol jis dar laukė progos ir idėjos ar kažko..), o vėliau prieš visą įvykį, buvo slepiamas bagažinėje, krepšyje lotuliukas.gif nes kitaip būčiau netyčia radus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(buurbuulis @ 2012 04 02, 15:30)
o mano žiedas tai buvo slepiamas išvis jo tėvų namuose  lotuliukas.gif  (čia visą tą laikotarpį, kol jis dar laukė progos ir idėjos ar kažko..), o vėliau prieš visą įvykį, buvo slepiamas bagažinėje, krepšyje  lotuliukas.gif  nes kitaip būčiau netyčia radus  biggrin.gif


Kazkaip kilo nenumaldomas noras "uzsukti"i vyro masiniuko bagazines krepsius... blush2.gif Nors zieda jau senai gavau,bet gal dar ka idomaus ten turi? nail.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gurmans @ 2012 04 03, 08:32)
Kazkaip kilo nenumaldomas noras "uzsukti"i vyro masiniuko bagazines krepsius... blush2.gif Nors zieda jau senai gavau,bet gal dar ka idomaus ten turi? nail.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif rimtai, dabar zinosiu kur jis turbut nuo manes visus saldainius slepia lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Trumpas klausimas visiems forumo dalyviams! smile.gif

Ar siais laikais kas nors praso merginos tevu palaiminimo pries paprasant merginos rankos??

Atsakyti