Įkraunama...
Įkraunama...

Pasipiršimo istorijos

QUOTE(lanvin @ 2012 07 12, 22:45)
Na manasis tai kukliai,  wub.gif  vaiksciojom po akropoli ir tik staiga jis mane sustabde net nepastebejau kur  blush2.gif  ogi prie tos saleles kur visa juvelyrika, sako rinkis  blink.gif  sakau ka  doh.gif  o jis man sako zieda, na issirinkau, is pasimetimo net nebezinojau ant kurios rankos. Pardaveja paklause kodel ant desines matuojuos  blink.gif  atsakiau o tai ant kurios reikia  lotuliukas.gif tai zieda jis pasiime ir kankino mane kad nezinojau kada uzmaus  lotuliukas.gif
po savaites vaziavom i vilniu tai jis sumaste reik tv bokste pavalgyt vakariene ir saulytei svieciant jau raudonai  ax.gif paklause ar busi su manim ir meilej ir varge  wub.gif  tongue.gif


Tikriausia ta laukimo savaite laaaabai ilgai tesesi ... wub.gif
Atsakyti
mano MB pasipiršo Paryžiuje. Gal ir banaliai, nes čia meilės miestas ir t.t., tačiau man tai buvo tikrai įsimintinas vakaras.

Grįžę iš kelionės pranešėm artimiesiems ir draugams, tai jie sakė, negi nesupratai? Mes tai nujautėm, nes juk va-iuojat į meilės miestą, pradraugavę 6 metus, kogi dar reikia?

O viskas vyko taip: po skanios vakarien4s 4jome link nam7 ir lygiai 12 nakties jis mane sustabdė, priklaupė gatvėje ir kažką kalbėjo, aš tuo metu nieko negirdėjau, tik pamenu, kad pro šalį eina žmonės ir visi šypsosi. Atsimenu, kad jis jau tyli ir laukia mano atsakymo, o aš specialiai delsiu, žvalgausi ir tempiu laiką. Atrodo, kad viskas vyksta amžinybę, po to atsitokėjusi ištariu TAIP smile.gif
Atsakyti
Romantiška, vos ne kaip filme 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(montana_kristina @ 2012 10 29, 17:38)
mano MB pasipiršo Paryžiuje. Gal ir banaliai, nes čia meilės miestas ir t.t., tačiau man tai buvo tikrai įsimintinas vakaras.

Grįžę iš kelionės pranešėm artimiesiems ir draugams, tai jie sakė, negi nesupratai? Mes tai nujautėm, nes juk va-iuojat į meilės miestą, pradraugavę 6 metus, kogi dar reikia?

O viskas vyko taip: po skanios vakarien4s 4jome link nam7 ir lygiai 12 nakties jis mane sustabdė, priklaupė gatvėje ir kažką kalbėjo, aš tuo metu nieko negirdėjau, tik pamenu, kad pro šalį eina žmonės ir visi šypsosi. Atsimenu, kad jis jau tyli ir laukia mano atsakymo, o aš specialiai delsiu, žvalgausi ir tempiu laiką. Atrodo, kad viskas vyksta amžinybę, po to atsitokėjusi ištariu TAIP smile.gif


Vaikinukui ir taip -"ne pyragai",o Jus dar specialiai delsiate ,zvalgotes,tempiate laika..... lotuliukas.gif
Atsakyti

Na man pasipiršo irgi labai paprastai, bet žinau, kad labai susijaudinau, nors nebuvo kažkokia didelė naujiena, vis tik jau 7 metai tada kartu buvom smile.gif bet palietė širdį giliai giliai smile.gif taigi buvo gražus sekmadienis, gegužės 20d, 7metai, kaip susipažinę... Sugalvojom važiuot i Kernavę. Ten bevaikštinėjant, ant Lizdeikos piliakialnio, jis matau, kad kažkaip keistai elgiasi, bet nieko nesuprantu, o jis taip nedrąsiai, kukliai, su ašarimis akyse istraukia žiedelį, ir nieko nesako, tik paima ranką ir jį užmauna, aš jį apsikabinu ir ilgai taip pabunam... keista, kad viskas įvyko be žodžių, bet mes apskritai dažnai viens kitą be žodžių suprantam... tai vat ir šoksim vestuves rugpjūčio 10d smile.gif
Atsakyti
Noriu ir aš pasidalinti savo džiaugsmu ax.gif Buvo mano gimimo diena, pirmadienis, eilinė darbo diena. MB vis paskambindavo pasiteirauti, kaip man sekasi, kada būsiu laisva (mano darbas nenormuotas valandomis), pasakiau, kad ilgokai užtruksiu, tad jis, kaip paaiškėjo vėliau, parašė laiškelį mano bosui, paprašydamas išleisti mane anksčiau. Grįžusi namo sužinojau, kad kažkur važiuosim, tad gavau paliepimą persirengt (darbe vilkiu oficialiai), pasakė, kad aukštakulniai nebus patogu. lotuliukas.gif Davė tam pusvalandį doh.gif Net nežinojau, ko laukt, kur važiuosim, ką čia apsirengt, bet susisukau greitai ax.gif
Privažiavus susitartą vietą mūsų laukė pažįstamas automobilis, kuriame pažinau mūsų fotografę. Na tada jau pasidarė aiškiau, supratau, kad laukia fotosesija. MB pakalbėjo su fotografe ir nusekėm paskui jos automobilį.
Fotosesijos vietoje jau buvo nutartas scenarijus, mano MB senu fotoaparatu fotografavo mane, kol "pasibaigė juostelė". Fotografė pasiūlė mums pavaikštinėti, kol ji pakeis juostelę. Bevaikštinėjant kalbėjomės apie mus ir atsisukęs MB taip susikaupusiai ir rimtai pažiūrėjo į mane ir pasakė, kad mes čia ne tik fotografuotis atvažiavom. Išsitraukus mažą dėžutę ir priklaupus viskas tapo aišku. Džiaugsmas maišėsi su ašaromis, o išgirstas "ar sutinki su manimi praleisti visą savo gyvenimą?" - buvo pati geriausia gimtadienio dovana wub.gif
Atsakyti
Aš taip pat noriu pasidalint smile.gif
O buvo taip :
praeitą vasarą buvau grįžus atostogų trumpam, sugalvojau kad reik važiuot į Klaipėdą ir tuo pačiu susitiksiu su savo vaikinu. Važiavau su drauge, vaikinas paskambino man pasakė jog jo draugo mašina sugędo prie Gargždų tilto, sako stabtelkit gal padėsit, bet niekuo mes negalėjom padėti, aš net nenutuokiau visai nieko, tad jis bandė užlaikyt mus kalbėjom kalbėjom ir sustoja autostradoj baltas limuzinas,aj sakau kažkam į krūmus labai prireikė biggrin.gif net ir nekreipiu dėmesio, pasižiūriu o ten gi manasis smile.gif priėjau priklaupė ir tarė ar busiu jo visą gyvenimą ir leisiu jo saugoma ir mylima smile.gif Aš buvau šoke,buvo tokia staigmena kad net nesusijaudinau ax.gif o draugė net ašaras išspaudė rolleyes.gif
Atsakyti
Jau ir man pasipiršo 4u.gif

Trečia diena kaip mes esame sužadėtiniai smile.gif Šeštadienį brangusis nusprendė, kad reikia eiti pasivaikščioti į ąžuolyną, po to galėtumėm nueiti suvalgyti sushių.. Buvo gana debesuota, todėl man toks jo planas pasirodė keistas, na bet kadangi mes ir taip retai kur išeinam (jo darbo valandos ilgos..), tai galvoju ok, einam mirksiukas.gif netoli ąžuolyno pradėjo jis kuistis savo rankinėj ir dejuot, kad ten daug visko prikrauta, neina susigaudyt biggrin.gif na galiausiai ąžuolyne pasiūlė prisėsti ant suoliuko prie stumbro.. Prisėdau, o jis stovi.. tai sėsk sakau, o jis žiūri išsišiepęs ir nesėda.. stovi, muistosi visas.. nu ok galvoju, stovėk jei Tau taip geriau lotuliukas.gif pradėjau žvalgytis, kur čia paukštis taip gražiai čiulba.. Tada vėl atsisukau į saviškį ir blink.gif klūpi jau jis prieš mane.. Ir nuo tada aptemo truputį akyse.. Tik pamenu, kad ištiesė prieš mane ranką, kurioje laikė žiedą, paklausė, ar tekėsiu už jo.. Iš pradžių tokia pasimetus buvau, kad nieko nepasakiau, tik žiūrėjau į jį, į žiedą, vėl į jį.. Tada išlemenau: "Tu juokauji?" lotuliukas.gif Kaip atsakymą į šį klausimą brangusis užmovė man žiedą, apkabinau jį (sakė visa labai drebėjau ax.gif ), galiausiai atsitokėjau ir pasakiau: Taip bigsmile.gif
Tuo metu net saulė išlindo iš už debesų, tai ėjom dar pasivaikščiot į Laisvės alėją, nuėjom sushių, tą pačią dieną aplankėm abiejų tėvelius, pranešėm jiems naujieną mirksiukas.gif

P.S. Pasirodo, kai jis kuitėsi rankinėj, tai jau tada pasiėmė žiedą į rankas ir nešėsi visą laiką saujoj doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
as dvi savaites kaip suzadetine taip pat wub.gif
mes su MB buvome nuvyke i Paryziu savaitgaliui smile.gif nujauciau, kad kazkas gali ivykti prie Eifelio boksto, bet kai buvom prie jo, nieko neivyko. Kita diena vakarieniavome restorane, pavalgem ir jau ruosemes eiti, kai manasis sako, uzsisakom dar deserto. Na tada ziurim ateina vienas barmenas su gelemis, kitas su sampanu, o kitas dainuoti pradejo prancuziskai biggrin.gif tada MB priklaupe ir paklause ar tekesiu uz jo smile.gif wub.gif abu buvom laaabai laimingi ir labai susijaudine ta akimirka smile.gif buvo malonu, kai zmones sedeje prie aplinkiniu staliuku plojo smile.gif ir dar buvo smagu vaikscioti Paryziaus gatvese vakare bunant jau suzadetiniais wub.gif
Atsakyti
O man pasipiršo ant kalno Norvegijoje. tiesiog kopėm į kalną, sustojom prie gražaus vaizdo, po to kai nusisukau jau eiti, jis sako o žiūrėk koks vabalas... aš priėjau "kur?" o jis išsitraukia žiedelį...buvo taip netikėta... apsiverkiau ax.gif
Atsakyti
Sulaukiau ir aš savo žiedelio. smile.gif
Dalyvavome labai sunkiose sporto varžybose, kurios truko visą parą. Savo grupėje mūsų komanda laimėjo pirmą vietą. Buvome parą nemiegoję, išvargę, bet laimingi. Po to kai ant pakylos buvome apdovanoti, mano brangiojo draugai suskubo priminti organizatoriams, kad šie dar kažką pamiršo. Štai tą akimirką ir supratau, kas manęs laukia. Manasis susigraudino iki ašarų, pasakė kad esu brangiausias jo žmogus ir užmovė žiedelį. Taip ilgai laukiau tos akimirkos, bet jai atėjus staiga sutrikau. Antrą kartą per aštuonis metus mačiau savo sužadėtinį su ašaromis akyse. Būtent tai mane ir nustebino. Šiaip jau jis nėra pats emocingiausias žmogus.
Pilnai atsigavau tik sekančią dieną, kai išsimiegojau 16 valandų, pailsėjau. Tada atėjo suvokimas, kad tai jau įvyko ir džiaugsmas.
Dabar dažnai pasižiūriu į žiedelį ant savo rankos ir šypsausi.
Atsakyti
QUOTE(Algis123 @ 2012 04 10, 14:15)
Trumpas klausimas visiems forumo dalyviams!  smile.gif

Ar siais laikais kas nors praso merginos tevu palaiminimo pries paprasant merginos rankos??

maniškis paprašė tėvų sutikimo praėjus savaitėlei po to, kai pasipuošėm žiedeliais (taip taip, abu apsidovanojom smile.gif )
Atsakyti