Įkraunama...
Įkraunama...

Nudistai

QUOTE(PalaimaG171 @ 2007 04 19, 14:34)
jai buciau geros figuros,pasakyciau kad normalu.bet kai laksto nutyse papai ir varpos tai jau nekoks vaizdelis


Tai vat ir pasistoja klausimas - a ko ten žmonės aina - ar gražias figūras demonstruot, ar tiesiog...pailsėti be rūbų. g.gif Geriausia būtų, jei prie nusdistų pliažo kabėtų užrašas: įleidžiami/-os tik su stačiais papais ir ....va....pomis. bigsmile.gif

QUOTE(Dios @ 2007 05 20, 11:04)
va geriau pasakykit, dėl ko bobos moterų pliaužuose tokios agresyvios?
prieš porą metų su draugu užsieniečiu buvom Nidoj, tai kažkaip nurioglinom per kopas ir biški paklydom, tada ėjom pajūriu. pirma užėjom nudistų pliažą, o tada buvo moterų. vyrukas neturėjo kur akių dėt, o bobos matosi vos ne pagalius ruošia  blink.gif


Na, nežinau, man rodos, viskas priklauso nuo pačių įgrybavusių į svetimą teritoriją elgesio. g.gif Pamenu, kai buvau jauna ir daili ( bigsmile.gif ) su draugu nuogi deginomės toje pačioje Nidoje, nudistų pliaže. Pasideginom ir nutarėm išsimaudyti, o man krantas nelabai patiko, tad paėjome truputį šonan. Beeidami net nepastebėjom, kad iš kažkur atsirado nemažai solidaus amžiaus nuogų damų. biggrin.gif Na, mes, vienos, tokių didingų gabaritų moteriškės, paprašėm, kad, kol maudysimės, pasaugotų mūsų drabužius, ana tik linktelėjo ir....sutiko. Žodžiu, pasimaudėm, pakrykštavom ir tik išeidami supratom, kad buvom moterų pliaže. blink.gif lotuliukas.gif Tačiau anei viena net nepyptelėjo. biggrin.gif
Man netrukdo nei nudistų, nei moterų, nei bendri pliažai. Tiesiog yra ribos ir jų reiktų laikytis. Ir tik nuo aplinkinių geranoriškumo priklauso ar nekils kokių nors tarpliažinių konfliktų - juk žmonės linkę susivienyti ir ginti "savo teritoriją". biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2007 05 23, 17:28)
Tikrai,tai ko ten ėjote ???? O mato kiekvienas ten tai,ką nori.Kai kurie tik suvytusius....

Nu atsiprasau,as is viso ten geriau buciau nieko nemacius,bet kai pradeda lakstyti pries nosi makaluodamiesi specialiai,kad demesi atkreiptu.O suvytusius man maziausiai norisi matyti. Man atrodo dauguma ten lankosi ekshibicionistai,kurie megsta demonstruoti savo kuna,bet kokiame stovyje.
Atsakyti
QUOTE(Latelle @ 2007 05 24, 16:21)
Nu atsiprasau,as is viso ten geriau buciau nieko nemacius,bet kai pradeda lakstyti pries nosi makaluodamiesi specialiai,kad demesi atkreiptu.O suvytusius man maziausiai norisi matyti. Man atrodo dauguma ten lankosi ekshibicionistai,kurie megsta demonstruoti savo kuna,bet kokiame stovyje.


Labai įdomus požiūris g.gif .Manau tikrai geriau tau ten neiti.Mes dažnai lankomės tokiuose pliažuose,bet niekada niekas po nosim specialiai nesimakalavo.As visada ten matau atsipalaidavusius žmones,kurie kitų net nepastebi ir tikrai niekam į akis nelenda.Tiesiog gal tau taip papuolė.Iškrypėlių visur pasitaiko mirksiukas.gif
Atsakyti
man taip pat patinka degintis ir maudytis nuogai. zymiai graziau, kai nusirengusi esi visa lygiai idegusi smile.gif
Atsakyti
as ir gal noreciau i ta nudistu pleza nueiti, bet kad man pasistoja.Kai pasensiu gal tada kada nors nueisiu.
Atsakyti
man tas pat kaip žmones buna su ar be maudimuko,bet aš negalečiu schmoll.gif
Atsakyti
jei jiems gerai ,ir man gerai tongue.gif
Atsakyti
As nesilankau niekada bendruosiuose papludimiuose, nes negalima ten pailseti. Seniai labai buvau, bet man isimine tik geriantys ir visaip demesio reikalaujantys vaikinai. Todel visada vaziuoju i moteru papludimi. Geriausiai anksti ryte, i Smiltyne, kai kitos dar tik budinejasi, tada galima geriausiai pailseti.
O jei noriu vaziuoti su draugu, tai labai mielai rinkciausi nudistu papludimi. Manes netrikdo kitu nuogumas ir as pati nesigedyju buti nuoga. Buvom ne viena karta jau, bet dazniausiai mes bunam nuogi, o aplink tik maziau nei puse nuogu. Kiti susirenka siaip pavepsoti... Man todel nepatinka. Jei jau visi, tai galetu saziningai issirengti visi ax.gif
Atsakyti
man nudstu pliazai nepatinka, tai as ten ir neinu ax.gif syki kai buvau jaunesne, su mama i moteru pliaza nuejom, paziurejus i visas tas storas, baisias vokietes issirengusias nuogai, praejo visi norai ten but.. isivazduoju jei dar salia tokiu moteriskiu tokie patys vyrai butu.. hmm, nu negrazu man.. blush2.gif bet siaip pries tuo pliazus nieko pries neturiu, jei kam patinka, tai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TimbaLimba: 05 rugsėjo 2007 - 11:51
Aš irgi nemegstu nudistų pliažų ir neeinu ten ,ir negalečiau prieš vaikus nusirengti ir atiprašant noga p.... demonstruoti,kažkaip neetiška man,nei namuose nei kur kitur to nedarau ir nedarysiu,ir mano dukros irgi tokios nemegsta net namuose rodytis nusirengusios schmoll.gif o šia vasarą teko pereiti visai netyčia per vyrų pliaža Palangoje,tiesiog visą šeima ejome iki tilto ir žiurim nuogi vyrai laksto blink.gif
viską suprantu bet kai jie guli vienas ant kito ir vos nesantikiauja,taip šlykštu pasidare ,tik spejau mažajai dukrai akys uždengt blink.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marinčik: 05 rugsėjo 2007 - 11:58
QUOTE(Viesulas @ 2007 09 03, 14:42)
as ir gal noreciau i ta nudistu pleza nueiti, bet kad man pasistoja.Kai pasensiu gal tada kada nors nueisiu.


Tai tu nueik, nelauk kol pasensi. Ant pilvo pagulėsi, tipo knygą paskaitysi smile.gif Tikrai ne vienas ten toks būsi.
Viena bėda, kad nevienodai įdegsi.
Atsakyti
QUOTE(Marinčik @ 2007 09 05, 12:57)
Aš irgi nemegstu nudistų pliažų ir neeinu ten ,ir negalečiau prieš vaikus nusirengti ir atiprašant noga p.... demonstruoti,kažkaip neetiška man,nei namuose nei kur kitur to nedarau ir nedarysiu,ir mano dukros irgi tokios  nemegsta  net namuose rodytis nusirengusios  schmoll.gif o šia vasarą teko pereiti visai netyčia per vyrų pliaža Palangoje,tiesiog visą šeima ejome iki tilto ir žiurim nuogi vyrai laksto blink.gif 
viską suprantu  bet kai jie guli vienas ant kito ir vos nesantikiauja,taip šlykštu pasidare ,tik spejau mažajai dukrai akys uždengt blink.gif  blush2.gif


nesupratau, cia jie rimtai viens ant kito gulejo, ar cia kazkaip perkeltine prasme? rolleyes.gif
Atsakyti