Įkraunama...
Įkraunama...

Nudistai

manęs nebiesina, kol jie prisižiūri, t.y. nėra stori doh.gif
Atsakyti
nudistų pliažas- thumbup.gif ,bet einu ten tik su MB.
Atsakyti
ash irgi megstu nudistu pliaza smile.gif ir su MB einu ir su draugem smile.gif
Atsakyti
Man priimtina ir patinka.. thumbup.gif
Atsakyti
Su draugu ten tikrai neiciau, nepatiktu jei jis ziuretu i kitas, o ir pati ne jaukiai jausciausi pries kitus vyrus apsinuoginusi schmoll.gif
Bet karta, netycia pati to nezinodama pravaziavau pro nuodistu plezia (nors pati palangiske, bet tiksliai nezinojau kur jis randasi), tai tokiu ten vaikinuku pamaciau, kurie demonstravo savo pasidydziavimus blush2.gif Nezinojau kur akiu deti, teko akis nuleidus greitai praskuosti blush-anim-cl.gif
Kita vasara ten vel lyg netycia pravaziuosiu bigsmile.gif ax.gif
Papildyta:
Pamirsau pasakykti ka dar maciau: guli seima nuodistu plezia ir tevas su dukrele (tevui kokie 40m, dukrytei daugiausia 7m) abu nuogi spardo vienas kitam kamuoli, kazkos pedof... Nekomentuosiu savo nuomones 4u.gif
Atsakyti
Man tai čia norma..
Aš savo sūnų į moterų pliažą ilgai vesdavausi su savimi..nė dėmesio jis į tas moteriškes nekreipė..
Atsakyti
Nieko pries neturiu pries nudistus bigsmile.gif man ir paciai patinka nuogai pasideginti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristepala @ 2008 02 13, 22:33)
Pamirsau pasakykti ka dar maciau: guli seima nuodistu plezia ir tevas su dukrele (tevui kokie 40m, dukrytei daugiausia 7m) abu nuogi spardo vienas kitam kamuoli, kazkos pedof... Nekomentuosiu savo nuomones 4u.gif

Iškrypėlį nusako ne drabužių kiekis ant kūno schmoll.gif
Pats komentaras kvepia megzta berete g.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(HMM @ 2008 02 15, 15:51)
Iškrypėlį nusako ne drabužių kiekis ant kūno  schmoll.gif 
Pats komentaras kvepia megzta berete  g.gif

As turbut senamadisku paziuru, nu ir dar kukli, nes visa kelia kol pramyniau pro pleza negalejau pakelti akiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristepala @ 2008 02 15, 16:51)
As turbut senamadisku paziuru, nu ir dar kukli, nes visa kelia kol pramyniau pro pleza negalejau pakelti akiu blush2.gif



O kas yra senamadiškos pažiūros?
kuklumas tai nieko blogo, lyg tais...

Atsakyti
O man labai patinka nudistų pliaže degintis thumbup.gif jokių drūžių nei nuo liemenėlės, nei nuo kelnaičių thumbup.gif
ir niekas ten į tave dėmesio nekreipia irnesakyk.gif
ir dar labai patinka, kad ten nėra tiek žmonių, kaip bendrąjame ir nereikia "trintis subinėm" vienam į kitą mirksiukas.gif
Atsakyti