Įkraunama...
Įkraunama...

Nudistai

Normalus nudizmas gerai, gali bent jau tada atsipalaiduoti iki galo, megstame nudistų pležus ir einame tik į ten. žinoma tie kurie y ten ateina tik paspoksoti ir patys sedi su maudymukais nervina.
Atsakyti
Asilu gvardija blink.gif
Atsakyti
jie man visiskai nemaiso, tai kiekvieno zmogaus asmeninis pasirinkimas, aisku jei tei neperziangia sveiko proto ribu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(TimbaLimba @ 2007 09 05, 13:41)
nesupratau, cia jie rimtai viens ant kito gulejo, ar cia kazkaip perkeltine prasme?  rolleyes.gif


dar ir kaip rimtai blink.gif doh.gif
Atsakyti
Ir kuriam čia jau paplūdimyje taip buvo? kad jau viešai vienas ant kito gulėjo?
Atsakyti
nudistai man nemaiso, bet pati negaleciau nuoga nei degintis,nei maudytis schmoll.gif
Atsakyti
man jie netrugdo...
bet pati negalečiau..
Atsakyti
Reikia jaustis visiškai naturaliai ir tikrai nepulti slapstytis, juk jis irgi į ten atėjo turbūt pabūti nuogas. aš su šeima buvau susitikęs bendradarbį, pakalbėjom ir tiek, o gryže po atostogų į darbą, visiškai apie tai net neprisiminėm.
Atsakyti
as megstu nudistu pliaza ax.gif todel,kad idegti galiu be jokiu driuzeliu biggrin.gif bet kai einu i jura maudytis visada uzsidengiu savo vietele su skarele ax.gif ir paciai ramu ir tampukai,taip vadinu ten bunancius vienisus vyrus mirksiukas.gif negali pilnai i mane akis paganyt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zerra @ 2007 09 14, 20:14)
as megstu nudistu pliaza ax.gif todel,kad idegti galiu be jokiu driuzeliu biggrin.gif bet kai einu i jura maudytis visada uzsidengiu savo vietele su skarele ax.gif ir paciai ramu ir tampukai,taip vadinu ten bunancius vienisus vyrus mirksiukas.gif negali pilnai i mane akis paganyt thumbup.gif

Tokiu ten nemažai. bet as nors ir su visa savo šeimyna būnu, tikrai akim nulydžiu praeinančias moteris. ir visi vyrai manau taip daro. juk tai naturalu. Jok jūs moterys tokios gražios. O ir nemanau kad jūs nenulydit akim preinančių vyrukų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edvinas0613: 14 rugsėjo 2007 - 19:37
QUOTE(Edvinas0613 @ 2007 09 14, 21:37)
Tokiu ten nemažai. bet as nors ir su visa savo šeimyna būnu, tikrai akim nulydžiu praeinančias moteris. ir visi vyrai manau taip daro. juk tai naturalu. Jok jūs moterys tokios gražios. O ir nemanau kad jūs nenulydit akim preinančių vyrukų.

Isiterpsiu.
Nulydejimas nieko- naturalus dalykas akiu uzsirises juk nevaiksciosi, bet kai uz krumelio pasislepe ar susisuke i ranksluoscius ir panasiai, kazka dar ir veikia.. doh.gif

As uz privacius nudistu papludymius.
Atsakyti
tai va as tuos ir turiu omeny,vienisius blush2.gif jie ir yra itartini,ateina sau vieni ir spokso schmoll.gif,kurie su seimom tai gerai,manau ju ir tikslas-nudegti biggrin.gif
Atsakyti