Įkraunama...
Įkraunama...

Nudistai

Kadangi Lietuvoj neatostogauju jau keletą metų, tai nežinojau apie nudistų paplūdimius (reiks išbandyti kada thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ). O va prie šiltų jūrų tai net nedvejoju - nusimesti viršutinę bikinio dalį ar ne. Ir nudistų pliažų užsieny teko nemažai išbandyti. Patiko thumbup.gif Ir niekas ten nespokso, jautiesi, lyg būtum įprastam pliaže su bikiniu. blush2.gif
Atsakyti
Kaip kas nori, taip tegu deginasi. Aš tai ne. Na būtų įdomu, kaip mamka prie dviejų sūnų papus išvertus guli. O maudytis ežere, naktį ir nuogai, tikrai faina.
Atsakyti
As be patirties tuo klausimu ax.gif Ziuriu teigiamai, bet pati neplanuoju blush2.gif
Atsakyti
Jei į nudistų paplūdimį einą tik vyras ir moteris, tai aš nieko prieš. Bet vaikų niekada ten netemčiau. Na nebent iki 1,5metų. Tikrai nenorėčiau, kad vaikas spoksotų į kieno nors "užpakalį".
Sorry, gal esu kiek konservatyvi?
Atsakyti
As pries nudistus nieko pries, bet jau kai ateina tevai su vaikais vyresniais, tai kazkaip man keistai atrodo blush2.gif
Atsakyti
na o kol as jauna ir grazi....veliau busiu tik grazi smile.gif tai nepasikukulinu ir paprastam pliaze be virsutines dalies pasikaitint smile.gif...patikekit manim, viena kart pamacius mane viena jauna mamyte paseke mano pavyzdziu... zinoma tas plaizas nera labiausiai prigrusta poisliautoju vietele

darom revoliucija...o gal evoliucija: nuo sios vasaros be virsutines dalies...
bet kazkodel man tai atrodo kaip utopija
Atsakyti
Neturiu nieko pries nudistu pliazus,bet pati niekada neisdrisciau ax.gif blush2.gif Nebent tam pliaze buciau viena arba su savo vyru ax.gif tongue.gif O lygiai idegti tikrai noretusi... rolleyes.gif
Atsakyti
Bedrame pliaze visada deginuosi be virsutines dalies, tik eidama maudytis uzidedu, o jei yra galimybiu, traukiu i nudistu pliaza, man labai patinka,as myliu savo kuna, man del jo negeda ir ko cia gedytis, juk puse pasaulio ta pati turi?
Gaila tik kad LT dar nera papuliarus nudizmas, pasitaiko daug perejunu paspoksot atejusiu, bet manes ir tai netrikdo, tik juokinga.
Atsakyti
O ko čia kavotis ką divas davė, tas yra. Su trim papais juk nei vienos nėra biggrin.gif
Atsakyti
Man asmeniškai nudistų pliažai nepatinka dėl dvejų priežasčių:
1. Aš nemėgstu žiūrėti į svetimus nuogus žmones; schmoll.gif
2. Ne už ką nenorėčiau degintis nuoga, nes tai labai nesveika. schmoll.gif
Atsakyti
Ir aš pasisakysiu . Užpernai mes buvome prie jūros per patį sezoną ir papuolė labai geras oras tai pliaže atsigulti nebuvo kur visur žmonės , dar praeiti galima o ,suvežimu tai beveik per kojas važiuot reikdavo .Ir ką vienintele išeitis buvo pasirinkti arba moterų pliaža arba nudistų, tai va pabuvus ir ten ir ten išvados : į moterų pliaža tikrai neisiu schmoll.gif labai jau baisūs vaizdai turbūt ir pačios matėt , o nudistu visai gerai ten pagrinde jaunos šeimos , o nusirengti gi pats neprivalai , nieks juk neišvarys, tai mes su drauge viršutines dalis nusiėmėm ir buvo labai gerai ir labai patenkintos likome thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katarina: 06 liepos 2005 - 08:37
QUOTE(ajuka @ 2005 03 15, 19:48)
Bedrame pliaze visada deginuosi be virsutines dalies, tik eidama maudytis uzidedu, o jei yra galimybiu, traukiu i nudistu pliaza, man labai patinka,as myliu savo kuna, man del jo negeda ir ko cia gedytis, juk puse pasaulio ta pati turi?
Gaila tik kad LT dar nera papuliarus nudizmas, pasitaiko daug perejunu paspoksot atejusiu, bet manes ir tai netrikdo, tik juokinga.



tu juokinga....
savo papus demonstruok nudistu plezuose ... Galesi ten ir kita "negeda" demonstruoti. Ir nesigedyti.
Viena karta per klaida buvau atsidurusi nudistu pleze, nu sakes, klaikesnio vaizdelio nemaciau...
Zinai, as irgi myliu savo kuna ir tikrai neturiu ko gedytis, bet, kad bendrame pleze...

Maciau cia toki vaizdeli, nu sakes... Atejo i bendra pleza dvi panos ir bachuras (viena pora ir panos drauge) Pora kaip zmones - su maudymosi atributika, o ta drauge tik svyst liemenele .... ir atsisedo tiesiai pries drauges bachura, tas vargsas neturejo kur detis... Vaikai aplink lakste - visi pradejo rodyti pirstais... nenoreciau, kad mano pvz. 5 sunus susidurtu su tokiais vaizdais bendrame pleze...
Atsakyti