Įkraunama...
Įkraunama...

Nudistai

Aš už buvimą pajūry nuogai. Nemėgstu pliažų, nei nudistų, nei paprastų, nes erzila žmonių zirzalynė. Be to nei man įdomu į kits žiopsot, nei trokštu kažką savo pademonstruoti. Jei kam įdomu, tai man senų žmonių kūnai nepasibjaurėtini ir nesupykina, nesąmonė tas jauno kūno kultas. Nesąmonė, kad tik jaunas žmogus gali būti gražus.

Man geriausia nukakti ten, kur žmonių nėra, taip ir darau. Tada visai kitas jausmas, atrodo, kad net galva nuo prolemų ištuštėja, kaip tas tuščias pajūris... Nepakartojama...
Atsakyti
QUOTE(Agama @ 2006 03 04, 14:58)
Aš už buvimą pajūry nuogai. Nemėgstu pliažų, nei nudistų, nei paprastų, nes erzila žmonių zirzalynė. Be to nei man įdomu į kits žiopsot, nei trokštu kažką savo pademonstruoti. Jei kam įdomu, tai man senų žmonių kūnai nepasibjaurėtini ir nesupykina, nesąmonė tas jauno kūno kultas. Nesąmonė, kad tik jaunas žmogus gali būti gražus.

Man geriausia nukakti ten, kur žmonių nėra, taip ir darau. Tada visai kitas jausmas, atrodo, kad net galva nuo prolemų ištuštėja, kaip tas tuščias pajūris... Nepakartojama...

jo as irgi nuvarau kur nieko ner ir bunu su dukrele...issimaudom...net as ir bendram megstu pagulet nuogute...
Atsakyti
Nesu prieš, bet pati nenorėčiau schmoll.gif Ir keisčiausia, kai atėjo moteris į pliažą su paaugliais vaikais. Sūnui 16 - 17 gal.. o ji ramiausiai nusirengė. Dukra tai dukra, bet kaip jis ten vargšelis turėjo jaustis tai neįsivaizduoju.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute_ @ 2006 03 04, 21:31)
Nesu prieš, bet pati nenorėčiau schmoll.gif Ir keisčiausia, kai atėjo moteris į pliažą su paaugliais vaikais. Sūnui 16 - 17 gal.. o ji ramiausiai nusirengė. Dukra tai dukra, bet kaip jis ten vargšelis turėjo jaustis tai neįsivaizduoju.. g.gif



Pripratęs, matyt rolleyes.gif Nematau nieko blogo, jei nudistai būna savo pliaže. Bet žiauriai nefaina, kai nuogaliai deginasi bendram pliaže blink.gif
Atsakyti
QUOTE(erborista @ 2006 03 04, 23:45)
Pripratęs, matyt rolleyes.gif Nematau nieko blogo, jei nudistai būna savo pliaže. Bet žiauriai nefaina, kai nuogaliai deginasi bendram pliaže blink.gif


na zinoma jei nuo mazens mato tevus nuogus tai viskas ok, jiems tai nuostabos nelkelia. Bet kas ne, tai jau prasciau.... Mes su draugu kompanija poilsevom pajury, ir vienas vyrukas visa diena vaikstinejo nuogas, tai draugu mergaite kuriai buvo 9m. gryzus is pajurio visa vakara nei zodzio nepratare, nes jei buvo sokas. unsure.gif
Atsakyti

su viskuo sutinku ir nesakau kad niekada ten neapsilankysiu , tik svarbiausia kad netrigdytų kitų eik ten kur ir kiti tokie pat .o kada toks atsiranda drąsuolis bendram pleže tai sakyčiau jis tikrai netampa didvyriu , greičiau išsišokėlis nepaisantis visuomenės normų.
Atsakyti
As tai nieko pries nudistu pliazus neturiu, bet man paciai... kazkaip nejauku pries kitus nusirengineti... blush2.gif Gal, jei tureciau idealia figura... O dabar, kai mano kuna puosia viena kita rinkele, o dar po gimdymo ir maitinimo (dar vis) ir krutine pakritus... Nezinau, man nesmagu... blush2.gif
Atsakyti
sutinku su tavim astull biggrin.gif clap.gif
Atsakyti
Aš nematau nieko blogo nuogai maudytis , degintis...Ir kodėl senas kūnas negražus? Visi mes būsime seni ir ką gėdykimės savęs?Ar sedėkime namuose? g.gif
Atsakyti
QUOTE(samrasa3 @ 2006 03 06, 19:22)
greičiau išsišokėlis nepaisantis visuomenės normų.

tas ir blogai, kad rinktis kaip ir negalima - turi būti įspraustas į normas... o jei pasielgsi, kaip nori - tuoj išsišokeliu išvadins doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Virdzinija: 18 kovo 2006 - 17:10
Man tai priimtina
Atsakyti
Pati deginausi be viršutinės madomo dalies, bet atokesniame paludimyje, bet vat tam pačiam teko susidurt ir su plikšiais, kurie atsigulė vos 10 metrų nuo mūsų ir visą laiką skėračiojosi demonstruodamas savo "barbarką", na malonu tikrai nebuvo, tuo labiau, kad vietos apsčiai, galėjo ir toliau paeit ir atsigult. Kitas atsigulė iš kito šono, bet tas tik gulėjo, o eidamas į bangas, bent jau suimdavo "barbarką" delniuku blush2.gif
Atsakyti