Įkraunama...
Įkraunama...

Išbandymai, konkursai, žaidimai dekoruojančioms

tuoj prakuisiu foto ir as smile.gif pasirodysiu ka nuveikiau, nedaug, bet siek tiek 4u.gif
Atsakyti
As prisiduodu/priminsiu, kad prie sio daikto nagu neprikisau, del nepalankiai susiklosciusiu aplinkybiu, tik isvyniojau ir suvyniojau, taip, kad sio proceso nuotrauku nelaukit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2010 10 30, 15:14)
As prisiduodu/priminsiu, kad prie sio daikto nagu neprikisau, del nepalankiai susiklosciusiu aplinkybiu, tik isvyniojau ir suvyniojau, taip, kad sio proceso nuotrauku nelaukit biggrin.gif

Reikejo vyniojimo procesa uzfiksuot biggrin.gif Ir reakcija kai isvyniojai lotuliukas.gif nes as tai pamenu net ama praradau kai pamaciau lotuliukas.gif lotuliukas.gif

As tada pradedu mastyt koki daikta siust g.gif Vyras sako -leisk lentyna biggrin.gif turiu tokia 1 metras ant 70 cm ,triju aukstu lotuliukas.gif lotuliukas.gif niekaip rankos nedaeina iki jos doh.gif Sakau -aha ir vairuotoja dar pridesiu ,kuris ja vezios is vieno miesto i kita lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 88888888: 30 spalio 2010 - 14:22
Na ,gavau visu pirmojo ratuko darbstuoliu atsakymus,nedalyvauja efauto ir Vedda ,taigi musu sarasiukas toks :
1.Lachesė
2. IRR
3. 88888888
4. Sobieska
5. -
6. mijaka
7. -
8. Campari*

Truksta dvieju dalyviu .Taigi prasom norincias jungtis i musu ratuka 4u.gif Kas pirmos parasys ,tos ir paklius eiles tvarka.Kad butu teisinga -rasykit cia ,temoje ,ne i az .
Gal kas turit kitokiu pasiulymu ? g.gif

Dabar daikteli reikia leisti man ,tai eiliskumas bus toks :
88888888
Sobieska
-
mijaka
-
Campari*
Lachese
IRR


Atsakyti
tai darom iš eilės,tiesiog nelaukiam naujų dalyvių, gal niekas nebenorės prisijungti, o jeigu norės, prisijungs gale. Taip nereikės laukti.
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2010 11 02, 10:42)
tai darom iš eilės,tiesiog nelaukiam naujų dalyvių, gal niekas nebenorės prisijungti, o jeigu norės, prisijungs gale. Taip nereikės laukti.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Gal mane priimsit penktu numeriuku? Blogiausiu atveju – šokolado turiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kita mama @ 2010 11 03, 09:25)
Gal mane priimsit penktu numeriuku? Blogiausiu atveju – šokolado turiu  blush2.gif

thumbup.gif
na tai ir uzrasom drinks_cheers.gif

1.Lachesė
2. IRR
3. 88888888
4. Sobieska
5. Kita mama
6. mijaka
7. -
8. Campari*




Atsakyti
yooohooo, naujas darbelis bigsmile.gif jei nelabai atitiks mano darbo pobūdžio taii iš manęs šokoladas ar kas stipraus laugh.gif nes nuo kokio dekupažo jau nutolus ir jaučiuos nevykėlė jau jame laugh.gif

žvakidei dariau tą naują stovą iš modelino :ax bandysiu rasti foto, nes per tą laikotarpį (nuo pavasario) kompas du kartus užlūžęs buvo, jei pasiseks per visus cd ir flešiukus pasiknaisiot tai rasiu info kažkur

IRR, ar atitikko lūkesčius darbelis ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mijaka @ 2010 11 04, 22:56)
IRR, ar atitikko lūkesčius darbelis ? ax.gif


Na turbut kaip ir kiekviena, kuri paleido darbeli, tikrai daikta isivaizduodavo kitaip mirksiukas.gif Taip buvo ir su manim blush2.gif Bet is tikruju esu labai patenkinta rezultatu, tik dar atlikusia detale pritaikysiu i tema ir bus super thumbup.gif
Aciu visoms prisidejusioms bent maza mintimi, prisilietimu, kurybiskumu 4u.gif
Atsakyti
štai radau savo indelį karsta.gif
prieš ir po (visada lengviau padaryt naują nei pataisyt seną blush-anim-cl.gif: )
user posted image

detalės smulkiau smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mijaka: 04 lapkričio 2010 - 22:44
[B]Mijaka[/B], eik tu sau kaip grazuuuuu, superinis tavo inasas wub.gif

Astuoniuke, tai leisk nauja daikta, lygtais tavo eile, ar turi mano adresa ar i AZ ipiest.Greiciau pradesim, greiciau pabaigsim, as noriu savo daikta paleist biggrin.gif
Atsakyti