Įkraunama...
Įkraunama...

Išbandymai, konkursai, žaidimai dekoruojančioms

wow, mijaka, fantastika bigsmile.gif


as tai laukiu ziniu is Glides smile.gif kaip ten tas musu ratuko daiktas pas ja?
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2010 11 05, 14:35)
[B]Mijaka[/B], eik tu sau kaip grazuuuuu, superinis tavo inasas wub.gif

Astuoniuke, tai leisk nauja daikta, lygtais tavo eile, ar turi mano adresa ar i AZ ipiest.Greiciau pradesim, greiciau pabaigsim, as noriu savo daikta paleist biggrin.gif

Turiu adresa mirksiukas.gif
OK ,sian susikoncentruoju ,apsisprendziu biggrin.gif ir pirmadieni issiunciu pioneer.gif
Atsakyti
Sveikos ,ateinu prisiduot rolleyes.gif Ijungus visas savo pastangas ,issiunciau tik siandien "daikta" doh.gif
Sobieska jau gali pradeti laukti biggrin.gif
O jau as kaip lauksiu ..... doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(88888888 @ 2010 11 10, 21:28)
Sveikos ,ateinu prisiduot  rolleyes.gif Ijungus visas savo pastangas ,issiunciau tik siandien "daikta"  doh.gif
Sobieska jau gali pradeti laukti  biggrin.gif
O jau as kaip lauksiu ..... doh.gif  doh.gif  doh.gif

o i mano dzipuka siuntinukas tilps ar reikia busika is darbo organizuotis rolleyes.gif biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2010 11 10, 21:00)
o i mano dzipuka siuntinukas tilps ar reikia busika is darbo organizuotis rolleyes.gif  biggrin.gif

lotuliukas.gif
tilps tikrai ,palikau lentynas kitam kartui lotuliukas.gif
Daiktas ,kuri norejau senai jau sau pasidaryti ,bet gi zinot - batsiuvys be... doh.gif
Todel nusprendziau ji ir leisti ratuku ,kad paskui paziurejus i ji visa laika jus prisiminciau wub.gif
Atsakyti
Laba diena, mielosios, jeigu šis ratukas užtruks iki vasaros smile.gif tai mano adresas keisis. Išsikraustau į Klaipėdą vasaros pradžioje wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2010 11 13, 00:02)
Laba diena, mielosios, jeigu šis ratukas užtruks iki vasaros smile.gif tai mano adresas keisis.  Išsikraustau į Klaipėdą vasaros pradžioje  wub.gif

Lachesiuk, nejaugi nuteki i sita faina krasta bigsmile.gif

Astuoniuke jau gavau saukima pastan, pirmadienis-turbut bus man šokinė diena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2010 11 12, 23:02)
Laba diena, mielosios, jeigu šis ratukas užtruks iki vasaros smile.gif tai mano adresas keisis.  Išsikraustau į Klaipėdą vasaros pradžioje  wub.gif

blink.gif gal neuztruks iki vasaros blink.gif
blush2.gif noretusi greiciau biggrin.gif
Lachese ,visam laikui ???

QUOTE(sobieska @ 2010 11 13, 10:25)
Astuoniuke jau gavau saukima pastan, pirmadienis-turbut bus man šokinė diena biggrin.gif

Garantuoju ramybe mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
manau, kad labai ilgam smile.gif mmmmm wub.gif
Atsakyti
Atlekiau pasiziuret kelios galvos musu ratuke yra, kokia dali savos dovanos galiu atsiriekt, nenuskriaudziant kitu biggrin.gif

Astuoniuke bent pasnibzdek savo patinkancia spalvu gama, nes antraip padarysiu pagal save, o tu tai jau tikrai zinai kokiai spalvai as atiduodu pirmenybe rolleyes.gif

Efauto, jei skaitai, parasyk savo dabartini adresa man i AZ, nes lygtais truputeli lekiojai po svieta
Papildyta:
QUOTE(88888888 @ 2010 10 31, 20:19)
Dabar daikteli reikia leisti man ,tai eiliskumas bus toks :
  88888888
  Sobieska
  -
  mijaka
  -
  Campari*
  Lachese
  IRR

Tikrai zinau, kad po manes ejo Efauto unsure.gif , tai kam man dabar siust g.gif
Atsakyti
sobieska, astuoniuke rase, anksciau, kad as pasitraukiu is ratuko.... sad.gif laikinai, kokiem porai metu unsure.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(efauto @ 2010 11 16, 20:23)
sobieska, astuoniuke rase, anksciau, kad as pasitraukiu is ratuko.... sad.gif laikinai, kokiem porai metu unsure.gif  4u.gif  4u.gif

Nu va...gaila rolleyes.gif ....praziopsojau blush2.gif

Tai tada mijaka arba campari* auuuuuuuu ploja.gif
Atsakyti