Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus,

QUOTE(rugiagele26 @ 2010 10 25, 13:10)
Cia butent naudojau Wilton gelinius dazus. Siek tiek praskiedziau degtine (nesigasdinkit, ji greit isgaruoja, ir tortas lieka sausas). Su vandeniu ilgai dziusta...

O tepiau teptuku  doh.gif kempineles naujos neturejau... bet visai greit apsitepe.

Jus juos siunciates ar ar cia kazkas prekiauja? Sorry uz priekabiavima, bet labai idomu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2010 10 25, 10:58)


bet jau rožės tai griūk negyvas wub.gif

QUOTE(rugiagele26 @ 2010 10 25, 11:55)
Na pasikabinekim biggrin.gif


o prie kurios čia vietos kabinėtis g.gif
nu jei nori tai galiu tongue.gif man tai ratai per maži lotuliukas.gif

bet kaip vistiek faina.. makvynas vienas, o kiekvienos kepejėlės jis toks skirtingas gaunas bigsmile.gif thumbup.gif

QUOTE(rugiagele26 @ 2010 10 25, 12:10)
O tepiau teptuku 

aš visada teptuku tepu biggrin.gif nors ties sakant dal tik du ar tris tortus tesu dažius lotuliukas.gif bet baisiai patiko... matyt neišipildžiusi svajonė dailininke būt prabunda...
Atsakyti
QUOTE(C.R.Y.S.T.A.L @ 2010 10 25, 12:19)
Jus juos siunciates ar ar cia kazkas prekiauja? Sorry uz priekabiavima, bet labai idomu  ax.gif


Smagu, kad domites, koks cia priekabiavimas biggrin.gif

Mes siuntemes is kazkokio puslapio uzsienietisko, Bet siaip dazu galima isigyti ir lietuviskuose, kaip kulinarijos menas, sal2puslapiai. Iveskit i google, ismes.. Ideciau pati, bet rekia mano mazge...
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 10 25, 13:23)
Smagu, kad domites, koks cia priekabiavimas biggrin.gif

Mes siuntemes is kazkokio puslapio uzsienietisko, Bet siaip dazu galima isigyti ir lietuviskuose, kaip kulinarijos menas, sal2puslapiai. Iveskit i google, ismes.. Ideciau pati, bet rekia mano mazge...

Maciau, kad prekiauja. Idomu butu isgirsti patyrusiu kepejeliu nuomone kaip tie sal2 parduodami dazai g.gif
Atsakyti
QUOTE(C.R.Y.S.T.A.L @ 2010 10 25, 12:31)
Maciau, kad prekiauja. Idomu butu isgirsti patyrusiu kepejeliu nuomone kaip tie sal2 parduodami dazai  g.gif

as tuos naudoju biggrin.gif patyrusi kepejėlė nesu, bet man tai patinka jie biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 10 25, 11:10)


O tepiau teptuku  doh.gif kempineles naujos neturejau... bet visai greit apsitepe.

o kempinele kokia speciali buna?

nu pasirodysiu ir as blush2.gif pirma torta savo gyvenime iskepiau vasario men. aisku su trupiniais ir bla bla bla
pirmas dengtas tortas
user posted image

po to seka bandymas po bandymas, ir vis kreivi sleivi, tai tik geresni siek tiek

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

cia dar visiskai neturejau dazu, tai masina hm...
user posted image
sitas paskutinis, ir man mieliausias

user posted image

baisiai nebarkit blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(laimiene @ 2010 10 25, 13:05)
o kempinele kokia speciali buna?

nu pasirodysiu ir as  blush2.gif pirma torta savo gyvenime iskepiau vasario men. aisku su trupiniais ir bla bla bla



labai gražu... tikriausiai ir pati matai kaip tortukai gražėja smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(simisimi84 @ 2010 10 25, 12:09)
labai gražu... tikriausiai ir pati matai kaip tortukai gražėja smile.gif)

jo matau smile.gif labai daug nezinau taisykliu, pvz aptepti sviestiniu kremu pries dengiant, dengdavau ant grietineles, neissilygindavo...

visas temas perskaityti tiesiog neimanoma, o ir klausti nedrasu, bijau gauti velniu uz tuos pacius klausimus unsure.gif vakar visa diena studijavau kazkuria jusu tema, maniau kad akys isvarves, o permeciau tik viena tema doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laimiene @ 2010 10 25, 14:13)
jo matau smile.gif labai daug nezinau taisykliu, pvz aptepti sviestiniu kremu pries dengiant, dengdavau ant grietineles, neissilygindavo...

visas temas perskaityti tiesiog neimanoma, o ir klausti nedrasu, bijau gauti velniu uz tuos pacius klausimus unsure.gif  vakar visa diena studijavau kazkuria jusu tema, maniau kad akys isvarves, o permeciau tik viena tema  doh.gif

Labai grazus tas su gyvom gelem, tik kiek girdejau gyvas geles dedant ant torto jas kazkaip pirmiausia aptepa baltymais ir cukruoja, pati nebandziau ax.gif

Papildyta:
QUOTE(akvilyte @ 2010 10 25, 13:36)
as tuos naudoju  biggrin.gif patyrusi kepejėlė nesu, bet man tai patinka jie  biggrin.gif

Reikes isbandyti 4u.gif
Atsakyti
man tai tas tortas ir vaza blink.gif ax.gif neaaa schmoll.gif o kas tam su 50 per uodega peles? g.gif nenoriu izeisti,negalvokit,tik idomu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveneirka @ 2010 10 25, 01:52)
jarguteliau....o jau foto didumo  blink.gif

Soriukas , bet nemoku sumažint nuotraukų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2010 10 25, 12:31)
man tai tas tortas ir vaza blink.gif  ax.gif  neaaa schmoll.gif  o kas tam su 50 per uodega peles? g.gif  nenoriu izeisti,negalvokit,tik idomu 4u.gif

ten tik vienas kociukas toks tesimato tai gal ir berysio atrodo
Atsakyti