Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus,

sveikos auksarankes.

kazkodel nerodo puse jusu nuotrauku? tokie komentarai o pacio svarbiausio nematau verysad.gif pvz saulegrazu isgirtuju...praeitoj temoj tai isvis daugiau nei puse nerodo...
Atsakyti
QUOTE(kr1st1na @ 2010 10 24, 20:28)
AKVILYTE dekui labai uz atsakyma reiks pabandyti, tik reiks idarbinti vyra sitam atsakingam reikalui  rolleyes.gif

nu aš tai šioj vietoj vyru nepasitikėčiau blush2.gif nors būna kad kai didelis tortas tai pasikviečiu kad padėklus sukeistų greit smile.gif

QUOTE(laimiene @ 2010 10 24, 20:34)
sveikos auksarankes.

kazkodel nerodo puse jusu nuotrauku? tokie komentarai o pacio svarbiausio nematau  verysad.gif pvz saulegrazu isgirtuju...praeitoj temoj tai isvis daugiau nei puse nerodo...

drinks_cheers.gif ir dabar va kirbes makvyno nematau sad.gif bet paskui pasirodo biggrin.gif dažniausiai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2010 10 24, 20:39)

drinks_cheers.gif  ir dabar va kirbes makvyno nematau sad.gif bet paskui pasirodo  biggrin.gif  dažniausiai  unsure.gif


ir man ne visada užkrauna,bet kita diena pažiuriu ir jau rodo.....
Atsakyti
Kam nerodo bandykit per kita narsykle ziuret 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kr1st1na @ 2010 10 24, 18:36)
Laba diena, mergaites,

mano klausymas gali pasirodyti juokingas blush2.gif , bet man iskilo tokia problema kaip jus torta nukeliat nuo surinkimo vietos.


As anksciau irgi perkelinejau, bet ne karta buvo, kad labai sulaistau biskvitus, tai juos keliant vos ne ranka i vidu sulenda lotuliukas.gif , tai po poros kartu pradejau surinkineti tiesiog ant padekliuko, taciau pries puosiant as pakaisau tokias sviestinio popieriaus juosteles is visu pusiu, kad pora milimetru palystu po tortu ir apdengtu padekliuko krastus, tada, beigus puosti, tuos sviestinio popieriaus lapelius atsargiai istraukiu ir viskas.


Nu mergaites pavarot thumbup.gif
Jau ir budvarziu pristingu apibudinti kiekvienos tortus - vienas uz kita grazesni. Visu ir suvardinti neimanoma, todel norisi pasakyti kazka apie kiekvienos tortuka, tad gal sakau daiktavardziais ar veiksmazodziais pradesiu apibudinti

akvilyte - sodininke tu musu - auksaranke. Patresiai stebuklingomis trasomis orchideja ir per para tokius ziedus sukrove bigsmile.gif

kirbe - sokolado valdove blink.gif As irgi uzsimaniau puosti torciuka sokoladu, reiks eiti koki sumeistrauti, juolab, kad sunus rytoj atskrenda.
o del antro tortuko galiu pasakyti - apelsinai, kazkodel paziurejus i si nuostabu tortuka iskart pagalvojau, kad visuje turetu buti apelsinio sufle tortas. Puikus spalvu derinys 4u.gif

nneringa - pasaka! Kiek mazoka nuotrauka, bet kiek eina isiziureti, tai labai kruopsciai padirbejai drinks_cheers.gif Tik man neatidaro padidintos versijos verysad.gif

Olesta - AUKSAS... NE TORTAS, O TU!!! Nuostabus tortasauksiniu vestuviu proga bigsmile.gif Ir padekliukas ypatingai tinka.
Audimas ant zalsvos pievutes, kur zydi paauksuotos rozes - antras tavo tortukas.
8 simfonija... Svelnios spalvos, dailios nateles, idomus vaikiskas tortukas - neiprastas smile.gif

Asseni - pastelinis romantizmas. Nuostabus isbaigtumas, ziedlapiai atgija tavo rankose - super!!!

zuliaska - kolonos... tavo torciukas medikems man primena baltas gipsu puostas kolonas. Paprastutis ir grazutis smile.gif
Sokoladines tvoreles - superines drinks_cheers.gif
O paskutinis torciukas - mano suneno svajone: Makvyyynas. Gaila, kad esi is Ukmerges, uzsakyciau sunenui toki grazuoli. Ypatingai man patinka tortai su daug figureliu, bet as tiek kantrybes netureciau tiek ju islipdyti smile.gif Darbstuole thumbup.gif

kirbe - tu kada nors miegi??? blink.gif per toki trumpa laika tiek tortu prigaminai doh.gif Makvynas - sedevras! Kaip tokius grazius ratukus padarote - atrodo, kaip tikri - gal kokios formeles yra?

Atsakyti
QUOTE(eda.dita @ 2010 10 24, 20:46)

kirbe - tu kada nors miegi???  blink.gif per toki trumpa laika tiek tortu prigaminai  doh.gif  Makvynas - sedevras! Kaip tokius grazius ratukus padarote - atrodo, kaip tikri - gal kokios formeles yra?


Ačiu už tokias pagyras.....kažin aš ju verta? g.gif lotuliukas.gif
ratukai-tai sausainiai apvalus...tokie kur po du buna sulipdyti....ir tada aš juos patepu sviestiniu kremuku ir uždedu meses....dar padailinu ir va jums ratai...... :mirksiukas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kirbe: 24 spalio 2010 - 20:03
QUOTE(eda.dita @ 2010 10 24, 19:46)
As anksciau irgi perkelinejau, bet ne karta buvo, kad labai sulaistau biskvitus, tai juos keliant vos ne ranka i vidu sulenda  lotuliukas.gif , tai po poros kartu pradejau surinkineti tiesiog ant padekliuko, taciau pries puosiant as pakaisau tokias sviestinio popieriaus juosteles is visu pusiu, kad pora milimetru palystu po tortu ir apdengtu padekliuko krastus, tada, beigus puosti, tuos sviestinio popieriaus lapelius atsargiai istraukiu ir viskas.


o kaip uzdeti graziai antra auksta, trecia...mano galva apdengti kiekviena auksta ir sukrauti , o kitaip neisivaizduoju kad nesuderkliavoti formos
Atsakyti
sveikutės, planuoju puošti tortą saldainių masę, receptą radau, komentarus perskaičiau ir pasimečiau informacijos gausoj. Dengiant ta mase, ar reikia tortą aptepti kremu ( sviestiniu)?
Atsakyti
QUOTE(strazduks @ 2010 10 24, 23:27)
sveikutės, planuoju puošti tortą saldainių masę, receptą radau, komentarus perskaičiau ir pasimečiau informacijos gausoj. Dengiant ta mase, ar reikia tortą aptepti kremu ( sviestiniu)?

as dengiu tik saldainiu mase...virsaus netepu svietiniu kremu,tik sonus ax.gif kai patepu virsu kremu,man iskart puslem meta.... doh.gif
Atsakyti
Sveikos,

Kepejėlės man iki jūsų dar labai labai toli, bet išdrįsiu pasirodyt su savo pirmą kart gyvenime keptu tortu savo boružytei. Glajui pritrūkau nakties, gavosi kaip gavosi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *mamusikas*: 24 spalio 2010 - 23:22
jarguteliau....o jau foto didumo blink.gif
Atsakyti
O kol torta susiradau tarp visu vaisiu lotuliukas.gif net zenkliuko Atsakyti nera.. is kito puslapio teko tai padaryti lotuliukas.gif
Atsakyti