Įkraunama...
Įkraunama...

MRU moksliukių klubas (Tęsinys Nr. 4)

Izide, tas uždavinys (permečiau akim, negaliu db gilintis) tikrai prastas. Nepalyginsi su Deimmi ar kam ten papildymus dariau kažkada.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandrute22: 26 spalio 2010 - 11:45
QUOTE(sandrute22 @ 2010 10 26, 12:03)
tavo až perpildyta smile.gif

žinau biggrin.gif kas iš to až, viešai reikia triniti.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2010 10 26, 11:46)
žinau biggrin.gif  kas iš to až, viešai reikia triniti.gif


Gėlytė - Gileta Lingytė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saliutas @ 2010 10 26, 12:44)
Laba diena  mirksiukas.gif 
Siandien toliau kibsiu i kriminalistios pratybas  mirksiukas.gif
Juokavot cia apie ugi, o mano tai tik 162  lotuliukas.gif  tai daznai tokia "maza" pasijauciu  lotuliukas.gif  bet pripratau jau  lotuliukas.gif  thumbup.gif 
As treciakurse esu, tai , dar laukia visi tie dziaugsmeliai kaip DT TT ES  doh.gif
P.s. Prasau mergaites ir mane aptarti del bendro pasto  mirksiukas.gif  blush2.gif



Labas, 3 kurse istestinese gal? smile.gif as jau pridaviau kriminalistika,gavau 8,tai jei nori galiu permesti praktikumus,nes as su kompiuteriu rasiau,bus lengviau, bent del teorijos, nes ten jos labai labai daug ir laiko daug uzima kol viska surandi ir surasai smile.gif
Atsakyti
merginos, gal galima butu gauti pakeista slaptazodi i az smile.gif
dekui
Atsakyti
QUOTE(saliutas @ 2010 10 26, 12:44)
P.s. Prasau mergaites ir mane aptarti del bendro pasto  mirksiukas.gif  blush2.gif

aš už. Vis tiek kai baigsim mokyklą reiks kažkam perleist, hehe smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laurikee @ 2010 10 26, 12:51)
Labas, 3 kurse istestinese gal? smile.gif as jau pridaviau kriminalistika,gavau 8,tai jei nori galiu permesti praktikumus,nes as su kompiuteriu rasiau,bus lengviau, bent del teorijos, nes ten jos labai labai daug ir laiko daug uzima kol viska surandi ir surasai smile.gif

Aha istestinese, Oi isgelbetumete mane ax.gif kokiu geru zmoniu yra ax.gif wub.gif gintaremurzaite@gmail.com blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saliutas: 26 spalio 2010 - 11:53
Labas,

ui, nu ir prisnekejot, tik daba viska perskaiciau. bigsmile.gif
index, siunciu bucki ir sakau aciu. 4u.gif Titaniska darba nuveikei. Paziuresiu ka gero turiu ir papildysiu, tik gali daug kas katotis, nes praktiskai dauguma surinkta is SM teisininkiu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(index @ 2010 10 26, 12:42)
o tai gal eisi su mumis laikyt 11-04?
viena kitą paraginsim, pakontroliuosim ir bus čiki smile.gif
Papildyta:

Tai gal irgi su mumis?



Reiktu pagalvot ir tiksliai issiaaiskint kada vaziuojat 4 ar 8 d.?
Man gal labiau tiktu 4d. ax.gif
Doloresa, aciu uz romenus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gunia: 26 spalio 2010 - 11:59
QUOTE(sandrute22 @ 2010 10 26, 13:48)

Atsiprašau, bet aš tikrai bizniuko nedariau. Tuo metu, kai Jūs pirkote tuos konspektus, manęs prašė paskelbti viena mergina, kurio neprisijungusi prie šio pašto. Dėlto aš visai nekaltai tapau kažkokiu siaubu. Ir prašau manęs nešmeižti.
Atsakyti
QUOTE(saliutas @ 2010 10 26, 12:53)
Aha istestinese, Oi isgelbetumete mane  ax.gif  kokiu geru zmoniu yra  ax.gif  wub.gif  gintaremurzaite@gmail.com  blush2.gif



Tai vadinasi kursiokes esam smile.gif praktines pasidaryti tik liks smile.gif 4u.gif Kada siandien CPT laikot?

Issiunciau smile.gif
Atsakyti
Be to ne vienai esu persiuntusi medžiagos ir pasidalinusi info ne už pinigus. Net minties neturiu užsiimti tokiais žaidimais.
Atsakyti