Įkraunama...
Įkraunama...

MRU moksliukių klubas (Tęsinys Nr. 4)

QUOTE(Gėlytė22 @ 2010 10 26, 11:59)
Atsiprašau, bet aš tikrai bizniuko nedariau. Tuo metu, kai Jūs pirkote tuos konspektus, manęs prašė paskelbti viena mergina, kurio neprisijungusi prie šio pašto. Dėlto aš visai nekaltai tapau kažkokiu siaubu. Ir prašau manęs nešmeižti.


Jūsų niku prisiregistravusi mergina prašė rašto darbų? Įdomu... lotuliukas.gif Jūsų pavardės merginai mokėjau, bet ne Jums? lotuliukas.gif dar įdomiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gunia @ 2010 10 26, 12:56)
Reiktu pagalvot ir tiksliai issiaaiskint kada vaziuojat 4 ar 8 d.?
Man gal labiau tiktu 4d.  ax.gif
Doloresa, aciu uz romenus  wub.gif

4d. tikrai važiuojam jau krūvelė, dar kitos gal persigalvos, kai prisijungs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laurikee @ 2010 10 26, 12:59)
Tai vadinasi kursiokes esam  smile.gif praktines pasidaryti tik liks smile.gif 4u.gif Kada siandien CPT laikot?

Issiunciau smile.gif

Man 4u.gif o teises ir valdymo programa, supratau kad jusu teise tikriausiai , nes man SPT kitam semestre 4u.gif dar karta labai aciu uz kriminalistika wub.gif
Atsakyti
žiūriu darbo teisės perlaikymas pas B jau paskirtas, idomu kada pas M perlaikymas bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrute22 @ 2010 10 26, 14:01)
Jūsų niku prisiregistravusi mergina prašė rašto darbų? Įdomu... lotuliukas.gif  Jūsų pavardės merginai mokėjau, bet ne Jums? lotuliukas.gif  dar įdomiau thumbup.gif

Tuo metu mano niku naudojosi kelios studentės, kuiros pernai baigė studijasm ko pasekoje mano vardas liko labiausiai suterštas, nors aš niekuomet neprašiau tokių dalykų. Kadangi taip jau gavosi, ir niekas nežinojo tokios situacijos, aš nesiginčinu, o tik labai atsiprašau. Asmeniškai aš, niekada to nedariau, ir nesiekiau naudos. Tuo metu labai gerai sutariau su dviems studentėmis, dėlto ir pakliuvau į tokią nemalonią situaciją. Dar kartą atsiprašau.
Atsakyti
Idejau i bendra pasta AT ir ATP baigiamiesiems. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(doloresa @ 2010 10 26, 12:09)
žiūriu darbo teisės perlaikymas pas B jau paskirtas, idomu kada pas M perlaikymas bus  g.gif


Hmmm, tai reiskia, kad artimiausiu metu pasirodys rezultatai... fear.gif
Atsakyti
O manęs vėl nebeįleidžia į paštą (dėl apkrovos), vos kelis dalykus spėjau įkelti.
Atsakyti
QUOTE(Paja @ 2010 10 26, 13:20)
Idejau i bendra pasta AT ir ATP baigiamiesiems. 4u.gif

o geras daiktas, danke smile.gif

gerai, kad man jau ramu dėl DT.
Atsakyti
QUOTE(index @ 2010 10 26, 12:25)
o geras daiktas, danke smile.gif

gerai, kad man jau ramu dėl DT.


Cia AIVUKEI danke, ji su manim pasidalino. 4u.gif
Veliau dar reikes paziuret ko truksta musu pastukui ir imest. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paja: 26 spalio 2010 - 12:27
QUOTE(_Izidė_ @ 2010 10 26, 11:03)
- gal gali plačiau apie tai?  ax.gif

-- man labai reikėtų tos programos  4u.gif studente.mru@gmail.com

Nepamenu apie ka placiau prasei doh.gif issiusiu tuoj programa, tai jei dar kazko reiks -parasyk smile.gif

QUOTE(doloresa @ 2010 10 26, 11:34)
na tai tada perduosiu jam kad gali kalti savo mylimą Romenų teisę  lotuliukas.gif 
mergaitės, man lb smalsu kiek jūs turite skolyčių? smile.gif

Pas mane is viso 16 dalyku reik issilaikyt/perlaikyt + 2 kursiniai.

QUOTE(Gėlytė22 @ 2010 10 26, 11:47)
Tai gal prisijunkite prie mūsų laikyti penitencinę t.  4u.gif  Sakė iš kodekso medžiagos pakanka, o ir kodeksu leis naudotis.Laikysime mes šį ketvirtadienį, 13 val. ax.gif turi susidaryti 5 žmogiukai, kad egzaminas vyktu raštu, mes būsime 4 mirksiukas.gif

Zinok aciu, bet ne, ta teises informatika paverge mano sirdi wub.gif pas Usika daug mokytis reiks....

QUOTE(Fati32 @ 2010 10 26, 11:59)
labas rytelis, o gal kam jau ir diena. Besišypsanti parašyk savo e-mailą, atsiųsiu TT smile.gif

zramint@gmail.com 4u.gif


QUOTE(doloresa @ 2010 10 26, 14:09)
žiūriu darbo teisės perlaikymas pas B jau paskirtas, idomu kada pas M perlaikymas bus  g.gif

Perlaikykus paskelbe, o pazymiu dar ner ir nebus iki penktad. pas B. oj kaip nepatinka schmoll.gif


Lekiu plaut galva ir tada eisiu i pasta, ziuret ka galiu gero idet, turiu kaip kurmis visko prikaupes lotuliukas.gif tik lb daug medziagos is SM, nu lekiu, dar grisiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gėlytė22 @ 2010 10 26, 12:15)
Tuo metu mano niku naudojosi kelios studentės, kuiros pernai baigė studijasm ko pasekoje mano vardas liko labiausiai suterštas, nors aš niekuomet neprašiau tokių dalykų. Kadangi taip jau gavosi, ir niekas nežinojo tokios situacijos, aš nesiginčinu, o tik labai atsiprašau. Asmeniškai aš, niekada to nedariau, ir nesiekiau naudos. Tuo metu labai gerai sutariau su dviems studentėmis, dėlto ir pakliuvau į tokią nemalonią situaciją. Dar kartą atsiprašau.



Iki kada tos studentės naudojosi šituo niku? Pasakykit savo tikrą vardą ir pavardę ir ar turit brolių, seserų.
Atsakyti
QUOTE(index @ 2010 10 26, 13:06)
4d. tikrai važiuojam jau krūvelė, dar kitos gal persigalvos, kai prisijungs smile.gif


Tokiu atveju ir as bandysiu atvaziuot 4 d. i romenus. O koks laikas? Kazkaip reiks darbe suderinti g.gif

Paaiskinkite del ES, parasyta, kad 11 d. perlaikymas nuo 1 iki 7 grupes, o jeigu as 11 grupej? blink.gif
Atsakyti