Įkraunama...
Įkraunama...

Ar paremiate savo tėvus finansiškai?

mano galva, tai ju remti tikrai dar nereikia, nes abu dirbantys ir gaunantys tikrai didesnes pajamas nei vidutines g.gif , tad jie abu mane paremia, nors aisku kai pagalvoju tikrai noreciau kartais juos palepinti kokia isvyka kur nors ax.gif , bet , kad dabartines pajamos ir nestuke.gif nenesa tokiem reikalam. 4u.gif
Atsakyti
Mama pensininkė, tai truputėlį remiu, nunešu ką nors nupirkus, švenčių proga ką nors valgomo nunešu
Atsakyti
Neriamiu... vis dar mane remia... esu bedarbe turiu sunu tai anukui viska perka...
Atsakyti
Mes gyvename pas anyta, tai neimam pas ja pinigu uz buto mokescius. Tai tiek ir remiame, jeigu tai galima butu pavadinti parama.
Atsakyti
Kartas nuo karto duodam pinigėlių reikalingam daiktui, ar atostogoms ax.gif
Atsakyti
Taip, nuolatos. Ir finansiškai, ir kokį norimą ar Jų svajotą daiktą nuperkant, ar į kelionę išleidžiant.. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džiazuu: 08 birželio 2012 - 12:45
Vis dar gyvenu tėvų namuose, ruošiuosi pradėti dirbti, reikės prisidėti finansiškai prie šeimos biudžeto. Kaip manote kiek vaikai turėtų prisidėti ar galbūt galite pasidalinti savo patirtimi? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lotuliukas: 25 rugpjūčio 2012 - 17:34
QUOTE(lotuliukas @ 2012 08 25, 18:34)
Vis dar gyvenu tėvų namuose, ruošiuosi pradėti dirbti, reikės prisidėti finansiškai prie šeimos biudžeto. Kaip manote kiek vaikai turėtų prisidėti ar galbūt galite pasidalinti savo patirtimi?  4u.gif

na, as kai issidarbinau, pirkau pati savo maista, rubus ir panasiai, ir kas menesi duodavau fiksuota, aptarta su tevais suma komunalinems paslaugoms. ziema daugiau, vasara maziau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(lotuliukas @ 2012 08 25, 18:34)
Vis dar gyvenu tėvų namuose, ruošiuosi pradėti dirbti, reikės prisidėti finansiškai prie šeimos biudžeto. Kaip manote kiek vaikai turėtų prisidėti ar galbūt galite pasidalinti savo patirtimi?  4u.gif

ogooooooo, koks geras vaikas esate. Paklauskite tevu ir jie pasakys.
Atsakyti
Pasitaiko finansinių injekcijų smile.gif Bet nepastoviai.

Kažkaip, atsimenu, viskas natūraliai būdavo g.gif Pvz., einant į parduotuvę maisto ir panašių dalykų, nebe vien iš duotų, bet ir iš asmeninių pinigų prisidėdavo pirkimai. Nuo gaunamų pajamų dar priklauso.
Atsakyti
Tai labai priklauso nuo šeimos pajamų ir susiklosčiusio gyveniomo būdo. Jau dabar matot ar Jūsų tėvams bus reikalinga pagalba apmokant sąskaitas, perkant maistą ar užteks to, kad nebereikės skirti pinigų Jūsų poreikiams. Ir pačiai bus smagu nupirkti ką nors namams ar kokį naują patiekalą paruošti su dar neragautais ingredijentais ir neprašyti tam pinigų iš tėvų.
Atsakyti
As irgi manau, kad tai labai individualu, ir nuo tevu finansines padeties ir nuo vaiko darbo/pajamu priklauso. Mano atveju kai pradejau uzdirbti, tai savaime kazkaip pradejau daryti karts nuo karto tokius didelius, sunkius uzsipirkimus namams. Mano mama nevairuoja, as turejau auto, tai tiesiog koki pvz karta per menesi darydavau dideli apsiprekinima reikalingu namams, sunkiu ir ilgesnio galiojimo dalyku, atvezdavau, ir jai tai labai palengnindavo visa reikala. smile.gif
Atsakyti