Įkraunama...
Įkraunama...

Po Europą automobiliu, 3 dalis

Ačiū 4u.gif Kokias dvi valandas šiandien pražudžiau beieškodama smile.gif
Atsakyti
Noriu patarimo. Ieskau zemelapio Katalonijos. Radau tik bendra Ispanijos-Portugalijos. Man jis per stambus blush2.gif Zemelapiu parduotuveje Vilniuje siuo metu nera. Gal bus, gal ne - nezino. Ka patartumete? Kazkaip pasimeciau visai. GPS vesimes ko gero, bet as be zemelapio, kaip be ranku, net kelione man niekaip be jo nesiplanuoja verysad.gif Gal kuri turite ir jums nebereikia? O gal kazkur matete kazka gero ir tinkamo?
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 07 31, 14:18)
Noriu patarimo. Ieskau zemelapio Katalonijos. Radau tik bendra Ispanijos-Portugalijos. Man jis per stambus  blush2.gif  Zemelapiu parduotuveje Vilniuje siuo metu nera. Gal bus, gal ne - nezino. Ka patartumete? Kazkaip pasimeciau visai. GPS vesimes ko gero, bet as be zemelapio, kaip be ranku, net kelione man niekaip be jo nesiplanuoja  verysad.gif  Gal kuri turite ir jums nebereikia? O gal kazkur matete kazka gero ir tinkamo?

nebandei per turizmo informaciją ten vietoj (internetu) žiūrėt ir paprašyt, kad atsiųstų g.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2011 07 31, 17:10)
nebandei per turizmo informaciją ten vietoj (internetu) žiūrėt ir paprašyt, kad atsiųstų g.gif

Ne g.gif nezinojau, kad tai imanoma g.gif o siuncia ? kazin kiek mazdaug tokia paslauga kainuoja g.gif
Atsakyti
mes tai pagrinde zemelapiais apsirupinam Lenkijoj, bet specialiai pirkti gi nevaziuosi lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 07 31, 15:54)
Ne  g.gif  nezinojau, kad tai imanoma  g.gif o siuncia ? kazin kiek mazdaug tokia paslauga kainuoja  g.gif

nieko nekainuoja smile.gif jei jų tinklalapyje nėra tokios skilties "brošiūrų užsakymas"ir negali pati ten užsisakyti, tai galima parašyti gražų laišką ir paprašyti atsiųsti, jei turi ax.gif pasiieškok tų regionų tinklalapiuose "visit XXX" ar pan., pasitelk gūglį, turėtum rasti wink.gif sėkmės 4u.gif P. S. kada išvykstat?
Atsakyti
As kam rasiau tai man visi ir atsiunte thumbup.gif tik gaila, pati nesusipratau,kad jie tokie reikalingi ir visais neapsirupinau doh.gif bet suradusi TIC ten mielai duoda, tiek miestuku, tiek visos salies ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2011 07 31, 18:51)
Lenkijoj, bet specialiai pirkti gi nevaziuosi lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Gundai????? biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(AŠA @ 2011 07 31, 19:01)
pasitelk gūglį, turėtum rasti wink.gif sėkmės 4u.gif P. S. kada išvykstat?

Rasiu be problemu, tik negalvojau, kad imanoma ir zemelapiu taip gauti, net neatkreipdavau anksciau i tai demesi panasiuose puslapiuose bigsmile.gif Iki siol susisukdavau be tokios paslaugos, bet matyt pribrendo ir toks momentas biggrin.gif Labai dekui uz patarima, labai naudingas thumbup.gif
Dar yra laiko - spalio 11.
Ilgiuosi tavo fotoreportazu, bet jau nebesitikiu, kad toks dar kada bus verysad.gif


QUOTE(Thea! @ 2011 07 31, 21:54)
  bet suradusi TIC ten mielai duoda, tiek miestuku, tiek visos salies ax.gif

Kad vietoje gauciau, tai neabejoju, bet man taip patinka ziurineti zemelapi pries kelione, deliotis marsrutus ir pan, kad negaliu atideti toki malonuma paskutiniam momentui biggrin.gif
Ale tu kokia gudri kelioniu naujoke mirksiukas.gif biggrin.gif Fotoreportazas favorituose - nors lankeisi ne mano svajoniu salyse, bet keliavimo budas ir pirmos keliones euforija dvelkiantis aprasymas, tai kaip saldainiukas laisvalaikiu - niam, niam wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 07 31, 20:21)
Dar yra laiko - spalio 11.
Ilgiuosi tavo fotoreportazu, bet jau nebesitikiu, kad toks dar kada bus  verysad.gif


Ech, pavydu thumbup.gif wub.gif
Būna stebuklų, patikėk tongue.gif nors šiemet buvo pirma kelionė, kuri nesukėlė tokios euforijos, bet... gal rašydama fotoreportažą ją įsimylėsiu bigsmile.gif o šiaip matyt laikas kiek pailsėt nuo kelionių rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 07 31, 21:21)

Kad vietoje gauciau, tai neabejoju, bet man taip patinka ziurineti zemelapi pries kelione, deliotis marsrutus ir pan, kad negaliu atideti toki malonuma paskutiniam momentui  biggrin.gif
Ale tu kokia gudri kelioniu naujoke  mirksiukas.gif  biggrin.gif Fotoreportazas favorituose - nors lankeisi ne mano svajoniu salyse, bet keliavimo budas ir pirmos keliones euforija dvelkiantis aprasymas, tai kaip saldainiukas laisvalaikiu - niam, niam  wub.gif  thumbup.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif aciu biggrin.gif blush2.gif
vat del to ir as gailejausi,kad nevisus turejau.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2011 07 31, 22:52)
Ech, pavydu thumbup.gif  wub.gif
Būna stebuklų, patikėk tongue.gif nors šiemet buvo pirma kelionė, kuri nesukėlė tokios euforijos, bet... gal rašydama fotoreportažą ją įsimylėsiu  bigsmile.gif o šiaip matyt laikas kiek pailsėt nuo kelionių  rolleyes.gif

Tikriausiai taip g.gif Nes mes pernai praktiskai pabadavom, tai siemet jau noriu labai. Nors i Ispanija pageidavo vyras, o as pati pradzioje buvau labai abejinga. Bet dabar jau pradedu trepseti ir jau nesiskundziu, kad nera kelioninio azarto, kad gal man nepatiks ir pan. Zodziu dabar burbu tik del zemelapio, kuris man stabdo visa reikala ir planavimo dziaugsma doh.gif Na man issiskleisti zemelapi, tai tas pats, kaip puse kelio nuvaziuoti biggrin.gif Aidluka mane supras blush2.gif nes as pilnai suprantu ja - su zemelapiu dar nei karto nenugrybavau, o vat su navigacine niekada nera buve, kad kaip ledu slystume. Ne katastrofiskai, bet na vis ji kur nors nusirauti nori doh.gif biggrin.gif

Rasydama as tarsi sudelioju viska i vietas, ivertinu ka pamaciau, sudelioju ne tik eilutese viska, bet ir galvoje wub.gif Siemet sukrovusi Turkijos fotkes, tarsi irodziau sau, kad mazytis stebuklas tikrai buvo wub.gif
Laukiu fotoreportazo - smalsu kaip ... bigsmile.gif
Atsakyti
Dėl navigacijos - mus šiemet jinai pavedė... O žemėlapius palikę namie, žodžiu navigacija pilnai pasitikim. Prieš išvažiuojant įkrovėm naujus Europos žemėlapius, tiesa, patikėjom tai padaryti ne super brangininkams asams, o kiek pataupėm. Ir ką - po truputį pradėjo kilti abejonės, kad kažkaip keistai važiuojam. O jau kai vieną dieną grįžtant į savo nakvynės vietą kažkodėl išsukam iš normalaus kelio, pradedam važiuoti žmonių kiemais, palei tvartus, tada kelias vedą į nemenką kalną, kol galiausiai aukštai ant kalno privažiuojam šlagbaumą - mokamas kelias, tada jau pradėjau garsiai reikšti nepasitenkinimą. O už to šlagbaumo matosi toks kalnelis, kad geriau nei Didysis Alpių kelias..... O mums reikia į parduotuvę maisto - juk Austrija, tuoj visos užsidarys...
Galiausiai supratom, kad mūsų navigacijai buvo nesvarbu, ar maršrutas greičiausias, ar trumpiausias, ar ekonomiškas, važiavom nežinia kokiu šių maršrutų mišiniu. Tada jau puolėm pirkti žemėlapius ir daug ramiau jautėmės.

Taigi, moralas šios istorijos - jeigu nemokate žemėlapių atsinaujinti patys ir patikite tai kitiems, pasirinkite profus ir netaupykite mirksiukas.gif
Atsakyti