Įkraunama...
Įkraunama...

Po Europą automobiliu, 3 dalis

QUOTE(spyglele @ 2012 01 31, 18:19)
Akcent, jūs galit aplankyti ne Postojina jama urvus, o netoliese yra Škocjan jama urvai.

Dėkui visoms. Labai gerų minčių prisirinkau ir daug naudingos informacijos man suteikėt wub.gif
Slovėnijoje planuojame lankyti:
Piran, Predjama pilį (vidun neisime), persimečiau prie Škocjan urvų blush2.gif , Liublianą, Bled, Vintgar'o tarpeklį. Jeigu kažkokių minčių turite apie mūsų planuojamus lankyti objektus, sakykit, patarkit. Laukiamos įvairios mintys 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akcent: 31 sausio 2012 - 20:29
Dar klausimas dėl Hluboka pilies lankymo Čekijoje blush2.gif Kokia bilieto kaina? Ar mokama tik už pilies vidaus apžiūrą, ar ir kiemo bei pilies išorės nepamatysi nesusimokėjęs?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akcent: 04 vasario 2012 - 14:29
QUOTE(akcent @ 2012 02 04, 15:26)
Dar klausimas dėl Hluboka pilies lankymo Čekijoje blush2.gif Kokia bilieto kaina? Ar mokama tik už pilies vidaus apžiūrą, ar ir kiemo bei pilies išorės nepamatysi nesusimokėjęs?

Akcent, man dar neteko šios pilies pamatyt, bet jei gerai suprantu, tai mokėti reikia tik už pilies vidaus lankymą mirksiukas.gif

http://www.zamek-hlu...eu/admission-1/

Beje, jei dar neišsiaiškinai - už Center des Ocres lankymą Roussillone 2010m. mokėjom po 2,5 eur už žmogų smile.gif Būtinai aplankykit ir patį Roussillon miestelį - labai gražus wub.gif Sėkmės planuojntis kelionę 4u.gif




Atsakyti
QUOTE(akcent @ 2012 02 04, 14:26)
Dar klausimas dėl Hluboka pilies lankymo Čekijoje blush2.gif Kokia bilieto kaina? Ar mokama tik už pilies vidaus apžiūrą, ar ir kiemo bei pilies išorės nepamatysi nesusimokėjęs?

Kainuoja tik įėjimas į pilies vidų. Nemokamai galima apžiūrėti išpuoselėtą sodą, apeiti beveik aplink visą nuostabią pilį, apžiūrėti vidinį pilies kiemą. Į vidų mes nėjom, todėl kažką patarti negaliu. Kiek girdėjau iš atsiliepimų, nusipirkus bilietus ir patekus į vidų, galima užlipti į bokštą, iš kurio atsiveria nuostabūs vaizdai į apylinkes thumbup.gif .
Atsakyti
Labai gerai, nes vidun ir mes neplanuojame eiti.
Dėkui, kad taip greit atsakot wub.gif
Aidluka, ir jums sėkmės planuojant (baltai pavydžiu jums Portugalijos, bet gal kitais metais bus galimybė ir mums ją pamatyti)
Atsakyti
QUOTE(akcent @ 2012 02 04, 16:57)
Labai gerai, nes vidun ir mes neplanuojame eiti.

Man atrodo, verta ne tik pilies sodus apžiūrėt ir pasigrožėt pilim iš išorės, bet ir į šios pilies bokštą užkilt drinks_cheers.gif Berods Aruna rašė, kad labai gražūs vaizdai atsiveria wub.gif O ir kaina visai nedidelė - pažiūrėk mano įkeltoj nuorodoj net yra išskirtas bokšto lankymas thumbup.gif
QUOTE(akcent @ 2012 02 04, 16:57)
Aidluka, ir jums sėkmės planuojant (baltai pavydžiu jums Portugalijos, bet gal kitais metais bus galimybė ir mums ją pamatyti)

Akcent, iki Portugalijos - tiksliau iki vasaros dar daug laiko - negali žinot, gal ir liks ji tik svajonėse doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidluka @ 2012 02 04, 16:11)
Akcent, iki Portugalijos - tiksliau iki vasaros dar daug laiko - negali žinot, gal ir liks ji tik svajonėse doh.gif

Aidluka, o kada tiksliau ax.gif Aš šiemet absoliučiai pasimetusi unsure.gif nebeliko šalies, į kurią mirk gyvenk norėčiau, liko tik noras keliauti biggrin.gif turiu įvairių variantų, nežinau, apie kurį galvoti labiau, nors, kaip pati sakai, negali žinoti, kaip ten bus, iki vasaros dar daug laiko... O variantai (čia pagrindinės šalys, pakeliui būtų dar daugiau visko aplankoma):
-Norvegijos šiaurė;
-žemyninė Graikija;
-Prancūzijos Provansas;
dar kartą jau lankytos:
-Juodkalnija/Kroatija;
-Šveicarija...
dabar va, Portugaliją parašei, nors visą laiką maniau, kad ten geriau su lėktuvu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2012 02 04, 16:20)
Aidluka, o kada tiksliau ax.gif Aš šiemet absoliučiai pasimetusi unsure.gif nebeliko šalies, į kurią mirk gyvenk norėčiau, liko tik noras keliauti biggrin.gif
dabar va, Portugaliją parašei, nors visą laiką maniau, kad ten geriau su lėktuvu unsure.gif

bigsmile.gif Kaip pažįstama blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akcent: 04 vasario 2012 - 16:32
siais metais tikrai tikrai jau vaziuosim su masina po europa paklaidziot biggrin.gif turbut jum juokas, bet mes niekad neissiruosiam blink.gif tai aptyngstam, tai kasnors sumaiso, o ant galo perkam kelione is agenturu ir skrendam kaitint skuras kur nors kur silta. Taciau kol dar turim galimybe(nes vaiku blush2.gif ) norim paklaidziot po europa dviese, nepriklausomi nuo lektuvu grafiko, nepriristi nuo viesbucio ir t.t.
Galbut nakvotume masinoj, vyro venas tam puikiai tiktu, bet tai svarstytinas variantas g.gif
Kaip snekejom kad va vaziuojam, galvojam sumastom iki kur butu paskutinis taskas, o tada TRUPUTI paskaitau AS internete ir varom doh.gif dieve dieve iki to truputi dar ohohoho kaip toli. visa visa diena leidziu sitam forume bet kad pasakyciau nors pradzia padariau TIKRAI NE blink.gif
Zinau tik tiek kad noriu pamamtyti ir pravaziuoti Didziuoju alpiu keliu ir pasivaikscioti po Adršpachus blush2.gif ir tikriausiai galesim keliauti anskciausiai nuo birzelio 18d. ir liepos 1d. jau kaip stikai turim buti namie. Is pradziu galvojom paskutinis taskas butu prancuzija arba italija. Paskaicius Arturas15 fotoreportaza dabar noriu i kroatija.
Kazkas baisaus a? Kaip viska susiplanuoti???? blink.gif blush2.gif

Zodziu jungiuosi i jusu buri, jeigu priimsit 4u.gif
Atsakyti
Šaunuoliai,kad bent tokią mintį apgalvojat thumbup.gif mes vasarą irgi pirmą sykį keliavom, su mašina ir dar mašinoj miegojom lotuliukas.gif thumbup.gif superinė kelionė buvo thumbup.gif kartotume ir šiemet,bet nujaučiu,kad nebus už ką blush2.gif užtat kitą met atsiimčiau su kaupu thumbup.gif
Mano pradžia irgi buvo Adršpach ir Alpių kelias, beliko dėlioti papildomus taškus tarp jų ir aplink juos...o vėliau ir Kroatijos gabalėlis poilsiui taip atsirado thumbup.gif sėkmės planuojantis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2012 02 04, 17:06)
Šaunuoliai,kad bent tokią mintį apgalvojat thumbup.gif  mes vasarą irgi pirmą sykį keliavom, su mašina ir dar mašinoj miegojom lotuliukas.gif  thumbup.gif  superinė kelionė buvo thumbup.gif  kartotume ir šiemet,bet nujaučiu,kad nebus už ką blush2.gif  užtat kitą met atsiimčiau su kaupu thumbup.gif
Mano pradžia irgi buvo Adršpach ir Alpių kelias, beliko dėlioti papildomus taškus tarp jų ir aplink juos...o vėliau ir Kroatijos gabalėlis poilsiui taip atsirado thumbup.gif  sėkmės planuojantis mirksiukas.gif


Va va kaip tik pradejau skaityti jusu fotoreportaza ir man nerealiai patinka bigsmile.gif wub.gif ir svarbiausia del to kad miegojot auto bigsmile.gif as visiskai uz tai thumbup.gif geriau ilgesni kelia nuvaziuoti negu uz viesbuti susimoketi thumbup.gif tik va man idomiausia tai, kur pvz nusiprausti? Na dantis issivalyti galima ir su buteliuku vandenio, bet vistiek dusa nors karta per para norisi patirti blush2.gif ar yra kazkokuu tokiu mokamu paslaugu galbut stovejimo aikstelese?

Atsakyti
mačiau kai kur prie degalinės ženklo dar ir dušo ženklą,esu girdėjusi,kad taip padaryta fūristams,bet neišbandžiau blush2.gif o kai labai norisi praustis,tai visko prisigalvoji biggrin.gif šeip iš butelių vakarais,kokioj nuošalioj vietoj blush2.gif ypač gerai buvo karštom dienom, kai vanduo pastovėdavo mašinoj, tai vakare gaudavosi visai kaip namie karštas dušas thumbup.gif
beje forume esu skaičius ir apie specialias aikšteles,bet jų kiek girdėjau labai mažai, o ir matyti neteko 4u.gif
Atsakyti