Įkraunama...
Įkraunama...

Ko išmokote iš savo vyro?

Išmokau gaminti valgyti, tapau taupesnė (nors kartais prigimtis dar prasiveržia cool.gif biggrin.gif ), supykus garsiai reikšti emocijas (kartais net jam pačiam jau per garsiai atrodo biggrin.gif ).
Atsakyti
jau ko ismoke mane vyras tai vairuoti smile.gif atsimeni sake pradzioj - as tave ismokinsiu ir tu vairuosi kaip patytes diedas lotuliukas.gif dar patiekalu nauju gamint ismokau, ismokau taskyt pinigus i kaire ir i desne ( kai ju yra ), ismokau nemazai zodziu kuriu seniau nenaudojau biggrin.gif ir tt...
Atsakyti
Pramoke vairuot,bet dabar vairuoju geriau uz ji lotuliukas.gif dabar galeciau ji pamokint biggrin.gif o taupyti tai neismoke ir jauciu neismokins g.gif
Atsakyti
Išmoke pasitikejimo savimi, saves vertinimo biggrin.gif

Tiesa, žadejo vairuoti ismokyti, kaip kazkas jau minejo "kaip tikra vyra" thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo OskaroMama: 10 rugsėjo 2008 - 14:27
o mane ismoke ramumo, esu labiau konfliktiska asmenybe nei jis, uzsidegu kaip degtukas, o jis ramus zmogus, be reikalo balso nepakels, sito ir as po truputi mokausi, manau man neblogai sekasi smile.gif
Atsakyti
Mano vyras mane išmokė suprasti,pažinti ir mylėti save- esu jam be galo dėkinga. Taip pat pakeist tepalus, susigaudyt,kas ir kur yra po mašinos kapotu, šio bei to apie Konfucijų ir Daosizmą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Freja @ 2006 01 29, 15:25)
Sveikos, kažkada atsisėdus galvojau, kaip mes su maniškiu vienas kitą papildom.... ko aš išmokau  iš jo ir ko jis išmoko iš manęs.  rolleyes.gif  Ar mes sugebam vienas kitą padaryti geresniu, profesionalesniu ir labiau apsišvietusiu.

Aš jo dėka pradėjau labiau domėtis politika. Dažnai diskutuojame apie visuomenę ir jos vystymąsi - sveikatos, mokslo ir pan. sistemą. Kadangi abu žiurime iš gan skirtingų taškų (aš-sociologė, jis-teisininkas), tai dažnai diskusijos būna gan karštos ir įdomios. Pastebėjau, jog pradėjo keistis ir formuotis mano politinės pažiūros, išmokau iš jo kritiškumo.  rolleyes.gif

Ko jūs išmokote iš saviškių-kantrybės, gaminti, susidomėjot religija, pradėjot skaityti naujo žanro knygas?... Ar papildote vienas kitą kaip asmenybės? Padiskutuokim!  smile.gif


as truputi pakeiciau poziuri i gyvenima smile.gif ne taip sudetingai pradejau vertinti kai kuriuos dalykus smile.gif ir ismokau ilgai nepykti po barniu lotuliukas.gif
Atsakyti
oi labai gera tema......ismoke gerai,tikrai gerai vairuoti automobili.dabar beveik visur ji vezioju,ir daug kas klausia kodel jis ne uz vairo.....turbut gerai atrodo,kad zmona vyra vazioja.....dar patyleti kai kada....
Atsakyti
mano draugas tai daug ko mane jau ismoke, ir dar jauciu kad daug ko is jo ismoksiu..ismoke galvoti ka kalbu, ismoke paziureti i save is sono, ismoke save analizuoti, ismoke buti geresnei..ir t.t. myliu as ji ir didziuojuos,kad turiu toky gera vyrishki salia wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
su brangiuoju patobulinau zinias IT srity
ismokau nusileisti kai reikia
patyleti kai reikia (aısku ne vısad pavyksta) wink.gif
truputi gaminti
rupintis, pagalvoti apie kitus
ir nepasitiketi unsure.gif
Atsakyti
Ismoke, kad geriau kartais patyleti nei garsiai rekti, kas man buvo budinga seniau doh.gif
Atsakyti
Ismoke islaidauti...Pirkti neziurejus i kainas. Ismoke rekti, nes kitaip ne visada mane isgirsta lotuliukas.gif Ismoke tinginiauti, kas irgi nevisada i nauda. doh.gif Na ir be abejo visu geru dalyku.
Atsakyti