Įkraunama...
Įkraunama...

Ko išmokote iš savo vyro?

Laiku sustoti ir padaryti pauzę, derybų meno, labiau pasitikėti savimi, išlaidumo ten, kur niekada neišlaidaudavau smile.gif
Atsakyti
būti antra obuolio pusele wub.gif rami, kai jam neramu, drąsi, kai jam nedrąsu, silpna, kai jis stiprus...
Atsakyti
Vairuoti ir būti švelnesniai - o gal tiesiog mylėti wub.gif
Atsakyti
maniskis mane ismoke punktualumo , nes net baisu pagalvot kaip pastoviai visur per galva versdamasi veluodavau doh.gif ir keiktis per ji pradejau bash.gif net pati kartais savim bjauriuosi kaip negraziai sneket pradejau ... blush2.gif
Atsakyti
As is savo busimojo ismokau dziaugtis sia akimirka, branginti aplink esancius zmones, greiciau "atsileisti" kai susipykstam, sukurti lauza be dektuku ir ziebtuvelio, kruva senoviniu pagonisku ir partizanu dainu (dievinu). Greitu laiku prievartausiu, kad ismokytu vairuoti, o didziausias mano tikslas - s jo ismoktibuti dar rupestingesnei ir svelnesnei. Beje, pati projektuoju plana, ko ji ismokysiu smile.gif
Atsakyti
O as ismokau sypsotis ir matyt pasauli grazu wub.gif
Atsakyti
Aš mokausi nepykti, visada įžvelgti šviesiąją įvykio/žmogaus pusę, pasitikėti savimi, kūrybiškumo ir į kiekvieną kompaniją įnešti džiugesio. Išmokau, kad bent vieną savaitgalio dieną reikia būtinai pailsėti išvykus iš namų, pamačiau, kokia graži mūsų Lietuva ir kiek daug įdomių vietų joje galima aplankyti... wub.gif
Atsakyti
Išmokau išsisukinėti geriau iš keblių situacijų, jo dėka pakeičiau nuomonę apie daugelį dalykų, išmokau būti romantiškesnė ir branginti kiekvieną akimirką praleistą kartu wub.gif ir dar moko mane jis savo kalbos (ne lietuvis) 4u.gif
Atsakyti
ismokau vidines ramybes ir tikejimo kad viskas bus gerai, nors ir kaip butu blogai ta akimirka... ir eiti i prieki per sunkumus. Ismokau neprisiristi tiek prie daiktu, zmoniu ar situaciju.
Bet tuo paciu metu gal pasidariau labiau islaidenes- nes jis tok bigsmile.gif
Atsakyti
na jus cia graziai priraset smile.gif ...o as buvau kazkada gera,tyli,nuolanki ir rami,o pasidaraiau tokia kaip jis-i uzpakali ikasta biggrin.gif
Atsakyti
išmokė prieš ką nors darant ,gerai pagalvoti mirksiukas.gif ir tik tada daryti ax.gif
Atsakyti
as is vyro ismokau daug ko,ir jis is manes daug ko ismoko mes vienas kita papildom biggrin.gif
Atsakyti