Įkraunama...
Įkraunama...

Už ką turi mokėti pamergės?

Pries tris metus buvau pamerge ir tikrai nebuvo faina, kai pradejo vardyti ko is musu (pamergiu) nori. Zodziu geles, saldainiai, sampanas gamtoj, masinu papuosimai, vienodu sukneliu pirkimas...isdrysau pavadovauti kainose, kad zmogus nesoktu auskciau bambos, visgi ne visos mergaiciukes turejo lesu tam. keistas man toks poziuris. O kai perziurinejo dovanas, tai po to kalbejo, kad per mazai dave biggrin.gif pribloske doh.gif Taip, kad planuojancios mergeites neapkraukit pamergiu savo smile.gif
Atsakyti
As nesuprantu kai kuriu is jusu, juk nuo seno taip yra, kad pabroliai turi tureti degtines ar sampano, o pamerges saldainiu, jei sustabdytu broma ir reiktu issipirkti kelia vaziuoti toliau, jie turi tureti tik sau, jaunieji turi savo ir visos poros duoda po buteli ir saldainiu sustabdziusiems... As net neisivaizduoju, kaip gali buti kitaip, juk bromas tam ir stato ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupela @ 2012 07 10, 10:57)
As nesuprantu kai kuriu is jusu, juk nuo seno taip yra, kad pabroliai turi tureti degtines ar sampano, o pamerges saldainiu, jei sustabdytu broma ir reiktu issipirkti kelia vaziuoti toliau, jie turi tureti tik sau, jaunieji turi savo ir visos poros duoda po buteli ir saldainiu sustabdziusiems... As net neisivaizduoju, kaip gali buti kitaip, juk bromas tam ir stato  ax.gif

tai bonka siaip ar taip atsinesa ir jei vestuves su visais tais bromais (o kas tas yr blink.gif ?) tai ta pamerge ir pasiims tu saldainiu, bet kam ja, nabage, apsunkinti dar special suknios paieskom ar primestu pirkimu, geliu, tortu, dar kokiu slipsu pabroliui ir t.t doh.gif O ir isvis anksciau saldainiai 20lt uz kila nekainavo, ir sukniu neuzsizababonindavo jom visu vienodu apredyt smile.gif
Atsakyti
mes irgi esam pakviesti į pulką. Tai sukneles sugalvojo viisom siuti. pasiuva, o paskui is ju issinuomoji. 100 Lt ta nuoma, bet suknios tragiskos, toks pasiuvimas kad net baisu ir pats modelis ir medziaga ir kokybe. ir uz tai dar 100 Lt. uz tokia suma galima daug grazesne netik kad issinuomoti, bet ir nusipirkti. o siaip nieko aiskiai nepasako, tas irgi labai nervina. viena diena sako patys pasirupinsim auto puosimu, o likus keliom dienom jau klausia ar sugalvojom kaip puosim. su saldainiais ir buteliaus ispirkimams tas pats sad.gif negaila tu pinigu, galim gi sumoket, bet turetu normaliai viska susakyti kad butu aisku, o ne kaip dabar mykia, nieko nepasako, turi pats vos ne susivok ko gali prireik, kas bus, o kuo pasirupint. visai nera net nuotaikos eit.
Atsakyti
na as kai ejau i pamerges tai uz savo grozi susimokedau (ta prasme suknele, bateliai, sukuosena, maikiazas ir visa kita ko gali reikia), pamerges tortu visada pasirupindavau( o jis tai nemazai kainuodavo, nes visada noredavosi didelio ir puosnaus, kad butu graziasnis uz kitu pamergyciu), aj dar pasirupindavau automobilio kuriuo vaziuodavo musu pora papuosimu (tuo metu puosdavome sukneles spalvos kaspinais), dovana jau su pabroliu per pus pirkdavome (o jis visada buvo MB, tik tada dar atskirai gyvenome)(per vienas vestuves tai visos poros metemes ant dovanos), dar pasirupindau saldainiais, bet ju man ir pabrolys pripirkes pries vestuves atvesdavo, alkoholiu kelio issipirkimui jau pabrolys rupindavosi, ir puokste pamerges, tai kiek buvai vestuvese uz jas visada visoms pabroliai sumokedavo
Atsakyti
ir pati esu buvus pamerge, ir siaip vestuvese esu buvus ir dabar savo planuoju...ir pirma karta girdziu, jog is pamergiu kazko reikalauja schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2012 09 30, 13:03)
ir pati esu buvus pamerge, ir siaip vestuvese esu buvus ir dabar savo planuoju...ir pirma karta girdziu, jog is pamergiu kazko reikalauja schmoll.gif


Nu tikrai cool.gif , gal jau nebe tie laikai, kad sarasa pageidavimu pateikti biggrin.gif . Na as planuoju tureti toki "neofocialu" pulka, bet tikrai nenoriu ju apkrauti.
Gal va tik noreciau, kad poros soki ismoktu blush2.gif , na toki masini, kuriu pilnas youtube blush2.gif , man grazu, bet cia tik kaip pageidavimas bus ir jei jie sutiks g.gif
Atsakyti
QUOTE(kate_uoga @ 2013 01 03, 01:50)
Nu tikrai  cool.gif , gal jau nebe tie laikai, kad sarasa pageidavimu pateikti  biggrin.gif . Na as planuoju tureti toki "neofocialu" pulka, bet tikrai nenoriu ju apkrauti.
Gal va tik noreciau, kad poros soki ismoktu  blush2.gif , na toki masini, kuriu pilnas youtube  blush2.gif , man grazu, bet cia tik kaip pageidavimas bus ir jei jie sutiks  g.gif



Del sokio man super ideja, tik kazi kaip tai imanoma, jei dalis poru uzsienyje gyvena...
Atsakyti
Pas mus bus 4 poros, aš pateikiau tik norimą suknelės spalvą pamergėms, ir dar noriu, kad pabrolių kojinės būtų tos pačios spalvos kaip ir suknelės biggrin.gif kur pamergės pirks ar nuomosis sukneles - jau jų pačių reikalas. daugiau iš jų nieko nereikalausiu, na nebent, kad vyriausia pamergė turėtų su savim rankinuką su daikteliais, kurių man gali prireikti, o pabroliai kad pasirūpintų papuošti mašinas, bet tuos papuošimus mes jiems nupirksim smile.gif o jeigu kas nors sugalvos su savim pasiimti gėrimų ar saldainių - tai irgi nedrausim biggrin.gif
Atsakyti
Pas mane bus 2 poros tad nusivedziau abi pamergelias i sukneliu salona isimatavo visas isirinko tinkamas vienodas nes mano pageidavimas buvo vienodos pasiuliau sumoket uz jas bet abi kategoriskai pareiske kad mokes pacios thumbup.gif thumbup.gif linko patenkintos
Atsakyti
sveikos 4u.gif
o as va pasiguosiu... staigiai pakviete I vestuves.. uz savaites beveik.. suknele berods nereikes moket.. bet uz batelius, net man kazkas uzsigeide, kad visos su vienodais butu.. absurdas :/ nes as lb isranki bateliams ir negaliu bet kokiu nesiot.. neaisku, ar su tais isbusiu bent kiek laiko... O ir pasimatuot neimanoma, nes pati uk dar esu :/ ir atskrisiu pries pat vestuves.
Atsakyti
QUOTE(Zydriuke @ 2013 07 31, 20:37)
sveikos 4u.gif
o as va pasiguosiu... staigiai pakviete I vestuves.. uz savaites beveik.. suknele berods nereikes moket.. bet uz batelius, net man kazkas uzsigeide, kad visos su vienodais butu.. absurdas :/ nes as lb isranki bateliams ir negaliu bet kokiu nesiot.. neaisku, ar su tais isbusiu bent kiek laiko... O ir pasimatuot neimanoma, nes pati uk dar esu :/ ir atskrisiu pries pat vestuves.


Buvau jaunoji, prieš gerus 2 mėn. ax.gif Turėjau 5 pamergytes. Stengiausi atsižvelgti į visų norus ir užgaidas. Viena siūtis nori, kita - ne. Viena sutinka batelius pirkti, kita - ne. Ir taip be galo, be krašto... pageidavimų koncertas. O tai vargina, nes ne gano to, jog ir taip pilna visokių reikalų bei smulkmenų, tai tokie aikčiojimai žiauriai nervindavo. O tada klausimas man iškilo - tai kieno gi šventė vyksta? Mano ar jų? doh.gif Aš kai ėjau į pamerges sutikau su viskuo, ko manęs prašė jaunoji. Nori, kad pirkčiau batelius, ok - pirksiu, nes jai tai svarbu, tai jos švetė, ji viską apgalvojus, suderinus spalvas ir suplanavus g.gif Kitu atveju, geriau tada atsisakyti pamergės vaidmens ir pabūti tiesiog svečiu. Tokiu atveju batelius bei suknelę galėtum rengtis kokia tik širdis geidžia. doh.gif
Bet susitarėm su mergytėm, jos paaikčiojo, bet sutiko siųtis, jos buvo man pačios gražiausios wub.gif
Jei kada nors būsi nuotaka - suprasi kaip svarbu, kuomet visi palaiko tavo norus, padeda tau juos įgyvendinti. drinks_cheers.gif
Atsakyti