Įkraunama...
Įkraunama...

Už ką turi mokėti pamergės?

QUOTE(Blyksteli @ 2011 04 19, 06:44)

Is esmes cia ilindau, nes nezinau ar uz puokstes pamergiu moket ar nea  g.gif jauciu, kad teks - nes smagu bus matyt kazkoki vienijanti akcenta  4u.gif

na gėlėmis manau rūpinasi jaunoji, ji jas užsako savo nuožiūra ir už jas sumoka g.gif na čia mano tokia nuomonė ir pas mus bus taip smile.gif

QUOTE(Chanelle @ 2011 04 19, 13:12)
Uzsienyje teko patirti, jog jaunieji ne tik kad nepraso is pamergiu uz kazka susimoketi, bet yra norma, jog kai sukuoja jaunaja, ir visas pamerges kartu (apmoka jaunoji), pamergiu sukneles + bateliai taip pat i jaunosios samata.
Niekad nedrisciau savo pamergiu reikalauti pirkti tortus, saldainius, gerimus, tuo labiau apmokoeti auto, nes juk cia ne ju vestuves  lotuliukas.gif

auto apmokėjimas ir man nesuprantamas dalykas doh.gif bet suknelės.. aš nesuprantu, kodėl jaunoji turėtų pirkti pamergėms sukneles ar rūpintis šukuosenomis schmoll.gif g.gif
juk pamergės svečiai, ne kokios dukros, kad reiktų už jų aprangą mokėti.
Atsakyti
user posted image
as ir tik uz tai,jei nori vestuviu pagal save,tai pats ir susimokek 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egluti @ 2011 04 19, 16:43)
auto apmokėjimas ir man nesuprantamas dalykas  doh.gif  bet suknelės.. aš nesuprantu, kodėl jaunoji turėtų pirkti pamergėms sukneles ar rūpintis šukuosenomis  schmoll.gif  g.gif
juk pamergės svečiai, ne kokios dukros, kad reiktų už jų aprangą mokėti.

visiskai sutinku thumbup.gif nors kai man teko buti pamerge, uz sukneles nuoma turejau susimoketi pati.. savo pamergems planuoju tik spalva nurodyti arba medziaga nupirkti ir leisti joms pacioms pasisiuti ax.gif dar mastau, kas geriau g.gif
Atsakyti
QUOTE(day_light @ 2011 06 25, 18:57)
visiskai sutinku thumbup.gif nors kai man teko buti pamerge, uz sukneles nuoma turejau susimoketi pati.. savo pamergems planuoju tik spalva nurodyti arba medziaga nupirkti ir leisti joms pacioms pasisiuti ax.gif dar mastau, kas geriau g.gif



sutinku, kad pamerges savo sukneles perka/nuomojas pačios, bet manau reikiavisom nuspresti uz kokia kaina pirkti (jei jaunoji nori vienodu) o ne tai kad jaunoji pasako tokias ir viskas, nes vestuves ne tik jauniesiams dideliu islaidu reikalaujanti svete, bet ir pamergems (dovana, bateliai, sukuosena makiažas ir t.t.), gerai jei i vestues kviečia per 2 metus 1 karta, bet jei per metus turi dalyvauti kokiose 3-jose?, manau kad tikrai galima rasti kompromisu smile.gif
Atsakyti
Didžiausios išlaidos - išvaizdai. Na, ir dovana jauniesiems.
Dar Lietuvoje įprasta prašyti, kad pamergės pasirūpintų saldainiais (vaikams po vestuvių dalinti), o pabroliai turėtų butelį stalui/pamergei išpirkti. Teko pabuvoti vienose vestuvėse, kur nuotakai artimesnės pamergės (sesės, pusseserės..) į vestuvės turėjo atvežti šakotį ar tortuką saldumynų stalui.
O puokštelės ir transportas - jaunųjų rūpestis.
Atsakyti
Senai cia niekas nepasisake smile.gif as esu buvusi 6 kartus pamerge, buvo visko, vienur uz puokste teko moketis, kitur torta vestis, saldainiai ir visa kita.
7 karta busiu pati jaunoji, pamergiu neprasysiu uz nieka moketis, nes manau , kad savo igeidzius turiu pati ir pildyti ir pirktis.
Kitas dalykas pamergiu supratingumas, jai savanoriskai kur nors nores dasideti ir padeti neatsisakysiu smile.gif smile.gif
Atsakyti
Sveikos, as kazkaip net minties neturejau,kad mano pamerges tures torta pirkti. jei pulkas nores kazkiek prisideti tai paskaitines forumus ar manes pasiklaus del tu saldainiu ar sampanu, bet nieko neprasau. Vienintelis dalykas, kad noriu vienodu spalvu ir modeliu sukneliu. pati suradau optimaliausia varianta. 4u.gif tik uz jas tures moketis pamerges. 4u.gif Taip pat tures pacios moketis uz sukuosenas bei makiazus, bet uzsakiau visa salona, tai busim visos vienoj vietoj, sake darys pigiau. Is mano puses bus nuo ryto visi uzkandziai, kava ir sampanas salone. taip pat as pati mokesiu uz visas geles bei dekoracijas, taciau kaip minejau jei pacios poros nores kazkuom prisideti (kalbu ne tik apie finansus) bet ir fantazija, tai as tik uz smile.gif
Atsakyti
QUOTE(idile @ 2012 03 17, 16:12)
Sveikos, as kazkaip net minties neturejau,kad mano pamerges tures torta pirkti. jei pulkas nores kazkiek prisideti tai paskaitines forumus ar manes pasiklaus del tu saldainiu ar sampanu, bet nieko neprasau. Vienintelis dalykas, kad noriu vienodu spalvu ir modeliu sukneliu. pati suradau optimaliausia varianta.  4u.gif  tik uz jas tures moketis pamerges.  4u.gif  Taip pat tures pacios moketis uz sukuosenas bei makiazus, bet uzsakiau visa salona, tai busim visos vienoj vietoj, sake darys pigiau. Is mano puses bus nuo ryto visi uzkandziai, kava ir sampanas salone. taip pat as pati mokesiu uz visas geles bei dekoracijas, taciau kaip minejau jei pacios poros nores kazkuom prisideti (kalbu ne tik apie finansus) bet ir fantazija, tai as tik uz  smile.gif

labai tau pritariu drinks_cheers.gif ir mielai priimsim pamergiu bei pabroliu fantazijas ax.gif
Atsakyti
Maniskes pamerges perkasi sukneles ,batelius , bei papuosalus pacios , sukuosena ir makiazas taip pat ju saskaita (nors sukuosenos nelb ir bus nes prasiau kad visos butu palaidais tiesiais plaukais) puokstes pirksim mes , jokiu tortu nereikalaujam , jai nores pabroliai atsines po bonka ,jai kas sustabdys kely.. lotuliukas.gif vaikinai privales buti su juodais kostiumais , baltais marskiniais ir melynais kaklaraisciais (kuriuos visiems nupirksim vienodus) gelytes i atlapa taip pat musu saskaita..
Esu girdejus jog kiti praso kad pabrolys moketu uz pamerges puokste o pamerge uz pabrolio gelyte , bet man atrodo cia jau per daug islaidu zmonems.. g.gif
Atsakyti
cia pries koki20m taip buvo, dar pabrolys turedavo moketi uz nuotraukas kur fotoateljie darydava
Atsakyti
man nesuprantamas reikalas, kad uz kazkieno baliu turi kazkas kitas susimoket... Ar jus ir i gimtadieni kai kvieciat svecius liepiat uz saldainius susimoket g.gif As tikrai neiciau pamergiaut jei manes pareikalautu tortu, saldainiu, sampanu... schmoll.gif
Atsakyti
Labai teisingas poziuris, pritariu 4u.gif kieno svente tas ir moka , nebent yra susitarimas biggrin.gif
Atsakyti