Įkraunama...
Įkraunama...

Valgymo sutrikimai

QUOTE(Bremen @ 2010 10 29, 10:20)
ne, gi jums prireike nnn metu , kad tai ivyktu .Pagal Sveikuoles teorija jus irgi priklausot žemesniam lygiui .

Pasakyk ta recepta , ir as noriu geros nuotaikos  biggrin.gif .Linkiu ir toliau taip  4u.gif

drinks_cheers.gif



receptas paprastas: atsikeli, issisiepi, pagalvoji, kad gyvent vis delto faina mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2010 10 29, 13:33)
receptas paprastas: atsikeli, issisiepi, pagalvoji, kad gyvent vis delto faina  mirksiukas.gif .

gerulis receptas - tinka 3 pagrindiniam valgymam ir likusiems uzkandziams, kartais liudna, kai save imu grauzt uz paprasciausius dalykus (kaip nesutvarkyta drabuzine)...

pasimaivysiu:
vakar buvau Juozuko sou - fantastika, neitiketini ispudziai, tikra svente...

vienok, tokio musu "elito aprangos jumoro" prisiziurejau, kad pilva bekikenant paskaudo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*greta* @ 2010 10 29, 16:03)
gerulis receptas - tinka 3 pagrindiniam valgymam ir likusiems uzkandziams, kartais liudna, kai save imu grauzt uz paprasciausius dalykus (kaip nesutvarkyta drabuzine)...

pasimaivysiu:
vakar buvau Juozuko sou - fantastika, neitiketini ispudziai, tikra svente...

vienok, tokio musu "elito aprangos jumoro" prisiziurejau, kad pilva bekikenant paskaudo  rolleyes.gif


>>>> drinks_cheers.gif pamatytum mano spinta.. hihihi.gif . Kasdien zadu sutvarkyt.. ir vis rytoj.. rytoj.. savaitgali... lotuliukas.gif

>>> kas cia per Sou? Kas tas Juozukas? blush2.gif Cia koks Silanskas ar Zavaliauskas? O i aprangos madas as irgi mielai pasidairyciau bigsmile.gif Nors pati save laikau neturincia stiliaus (ne skonio, bet butent stiliaus), bet kitus nuzvelgt megeja blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2010 10 29, 17:18)
>>> kas cia per Sou? Kas tas Juozukas? blush2.gif 

blink.gif Dusele, tu cia rimtai klausi...
ar saipais?
Juozas Statkevicius vakar savo pavasario/vasaros kolekcija pristate.
Atsakyti
QUOTE(*greta* @ 2010 10 29, 17:39)
blink.gif  Dusele, tu cia rimtai klausi...
ar saipais?
Juozas Statkevicius vakar savo pavasario/vasaros kolekcija pristate.

lotuliukas.gif
Juozukas ir man patiko, tik lietrytis parase, kad daug zvaigzdziu ten buvo, o as va ...nei vienos nepazystu lotuliukas.gif g.gif (Greznova ir Fleceris jokios ten ne zvaigzdes man).

Mes su dukra apsirgom kazkokiu tai neaiskiu virusu...ta su temperatura(ryt atkrenta visi jojimo turnyrai), o as susuktais sanariais ir raumenais..vos i namus laiptais uzlipau blink.gif

Siandien buvau pas advokata, kaip is blondines, uz valanda konsultacijos nei cento nepaeme thumbup.gif ...nu mielas diedulis, daugiau tokiu rolleyes.gif

Bremen, ta subrendus ir saugi meile ateina po kazkiek tai pragyventu kartu metu po visokiu kriziu ir krizeliu po audru audreliu. Na cia ,kaip patikrinta laiko draugyste. As apskritai esu prieraisi..pvz. turiu jau 34 metai ta pacia geriausia drauge ir 15 metu ta pati dieda lotuliukas.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nebulimija: 29 spalio 2010 - 18:09
QUOTE(*greta* @ 2010 10 29, 16:39)
blink.gif  Dusele, tu cia rimtai klausi...
ar saipais?
Juozas Statkevicius vakar savo pavasario/vasaros kolekcija pristate.


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif as net nepagalvojau apie Statkeviciu lotuliukas.gif lotuliukas.gif , pagalvojau, kad i kokia humoro vakaruska nuejai ir stebejai vietiniu apranga ... nu ka as zinau, parasei gi kad prisizvengei blush2.gif , tai tik tie du Juozai i galva ir atejo cool.gif

Atsakyti
Sveikos 4u.gif Nors miego nežmoniškai noriu, betkažkaip norėjau dar parašyt kažką prieš užmiegant rolleyes.gif

Paskutines dienas leidžiu atostagaudama ir tinginiaudama nieko neveikdama..Iš pradžių dar mokydavaus kasdien,prisigalvodavau n darbų ką turiu atlikt ir grauždavaus nepadarius..bet teisingai buvo apsakyta,akd reikia mėgautis akimirkom čia ir dabar,patinginiaut ir atsiribot kartais nuo visko rolleyes.gif

Ketvirtadienį vėl įsitikinau kodėl man taip sunku prisiverst visada eit į gydymo įstaias..Tos nežmoniškos eilės,priekabios bobutės kamantinėjančios kas
man tokaiia jaunai gali būt.
Bet nei vienai daktareio nepasakiau apie vs, nors kalusėapie svorio pakitimus pastaruoju metu ir dar ,kad per mažas svoris,bet ties tuo ir baigės.

Šiandien kažkaipa tsigavus jaučiuos, pasilepinau pas kosmetologę, vakare skaičiau žurnalą ir gėriau karštą vyną. Ir jokios graužaties, kad nieko nenuveikiau naudingo rolleyes.gif

As_sveikuole, mano tėvas nieko nežino.neapsimoka jam ir sakyt net, nes jis per daug į save susikoncentravęs ir visas jo rūpestis mano atžvilgiu -duot pingų ir užpildyt šaldytuvą.

Nebulimija,sveikatytės jums abiems 4u.gif

Labanakt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kamius @ 2010 10 30, 00:33)
mano tėvas nieko nežino.neapsimoka jam ir sakyt net, nes jis per daug į save susikoncentravęs ir visas jo rūpestis mano atžvilgiu -duot pingų ir užpildyt šaldytuvą.

Vaike, tu vaike...as pati esu dvieju vaiku mama, zinau ka reiskia buti tevais doh.gif Kartais tevai nuo to saldytuvo pildymo ir pinigu kalimo is tikro pavargsta ir nori ramybes, bet jie irgi zmones. Tu labai klaidingai mastai, kad tevui tik jis pats rupi, tu net neisivaizduoji kaip tu jam, jo princese rupi(jau vien tik tas pyragu kepimas tau ko vertas). Rask noro, isdrysk teva prakalbint, sakyk, kad eitumet kur nors, kad nori su juo ka nors nuveikt...tada bus gera proga issikalbet“.Vyrai kitokie nei mamos, jie ne tokie emocingi kaip mes, bet i ju sirdis irgi ne gelezines. Man pati graziausia draugyste yra tarp tevo ir vaiku (gal kad as is to tik trupinius turejau).Kas geriau tave paguos ir supras jei ne tevas? Nebijok su juo kalbet, nesitikek kazko ypatingo is karto, tam reikia laiko.

As guliu paslika lovoj su maudzianciais raumenim ir skambancia galva...kazkokia labai piktybine zaraza prikibo mad.gif
Atsakyti
pritariu Nebulimijai, Kamiau, del tavo ir tevo santykiu.. Tevai dazniausiai labai myli savo dukras, tik nezino kaip prie ju "prieiti", kokia kalba uzkalbinti, nedrista. Manau jis labiau nei tu pergyvena del tokiu sausoku jusu santykiu.. Ateis laikas, kai issikalbesit ir abu suprasit, kad klaidingai mastet apie vienas kita. As pati augau be tevo nuo 11 metu, matydavau ji gal 5 kartus metuose, man atrode, kad demesio gaunu nulis, kad esu jam nereikalinga, kaip rakstis uodegoj, o kad tu zinotum, kaip as klydau... Dabar, kai sugebam kalbet kaip du subrende zmones (nors ir dabar matomes 2-6 kartus metuose) suvokiu, kaip jis is tiesu mane mylejo ir kaip jam skaudu budavo, kad nerandam kelio vienas pas kita.. Taip, tevas gal nesupras tavo problemu niuansu, taciau jis supras esme - tai, kad tau NEGERA. Kad tau reikia pagalbos ir kad JIS galetu tau padet.. Jei nedristi apie liga kalbet net su gydytojais, tai vargu ar isdrisi prisipazint tevui. Todel ir yra taip, kad jis tau kepa, verda, maitina.. o tu tik pyksti.. Uz ka? Uz meile. Uz rupesti. Uz tai, kad jis NEZINO. Tiesiog suprask, kad ne tevas kaltas del tavo ligos ir is kur jam zinot KODEL pyksti, jei mato, kaip sukerti viska, ka jis pagamina.. Pyksti ant saves. Ir ieskai kaltu aplink.. Deja, taip dazniausiai ur buna.

Ar tau niekas nesake, kad iki 18 alkoholiniu gerimu gerti negalima? cool.gif Cia ne moralas, tiesiog uzkliuvo tas tavo megavimasis karstu vynu vakare... Ne ten ieskai atsipalaidavimo, saulute mirksiukas.gif

na, kaip tavo nuotaikos siandien? Vis dar atostogos, jetau, kaip laukdavau ju kadaise ax.gif Ar jau kuri planus kur stosi po dvyliktos klases? Turi svajoniu? rolleyes.gif

Kur kitos prapuolet? As jau atidirbau siandien, planavau i sale, bet...aptingau blush2.gif , sedziu su karstos kavos puodu ir sildausi... Bjauriai salta kazko siandien.
Prisipirkau visokiu karoliuku, sudeliuku ir bandysiu kazka vert siandien... ko tai vakarams ilgejant mane visada ant menu patraukia.. rolleyes.gif

Nebulimija, man atrodo tavo organizmas kovoja dabar, nes jam vis dar nesinori grizt is atostogu biggrin.gif .. Pasamone nepriima fakto, kad vel laikas kasdieninei rutinai, stresams, lekimui.. Va ir lenda vizokios zarazos..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusele: 30 spalio 2010 - 12:40
QUOTE(Dusele @ 2010 10 29, 06:08)
Taip, kiekvienas renkames savo kelia ir nera cia vieno teisingo, bet as jau geriau megausiuos zalia zole ir saulute kalno papedej, nei nubrozdintais keliais kopsiu snieguota virsune su mintim.. o ga ten ta mano laime. NE. Laime yra CIA ir DABAR. Kalbant apie meile - visiskai su tavim sutinku. Nereikia priimt musu su Bremen paistalu kaip rimtos kalbos, na, mes gal tokie vejo pamusalai, niekaip neulaukiantys tos Didziosios meiles.. Nesu gyvenie nei kentejus del meiles labai, nei degus beprotiska aistra, nei as kazka vijausi , nei kokius kitus zaidimus zaidziau...  g.gif .. Del to truputi liudna, na, bet.... mano akys vis dar stebi, sirdis -plaka..

o geras Dusele.... thumbup.gif smagu kad jau taip manai..ogi as ta irgi dabar isisamoninau,ogi iki siol buvo viskas,kai sulieknesiu,kai nevemsiu,kai bus vasara,kai pasiekssiu toki ir toki svori,o tada tai gyvensiu,tada mylesiu,tada busiu laiminga...dabar kas ryta apmastau,ka sendie nuveiksiu,ko sendie noriu ir kazkaip jau nelaukiu geresniu laiku
Sveikos jei ka 4u.gif
Na nekenciu pilnaties,oi veikia ji mane...visiskas bardakas galvoje,mityboje ir dusioje...va praejo ir vel sedziu issisiepus...
panos juoksites,bet dabar frirtuoju su 16-ka metų jaunesniu imones geidziamiausiu vaikinu...visos akis i ana pakabine,o tas ,gal seip del ,,Sportiniu sumetimu,,nusprende mane apzaveti...na seip tai gyvent linksmiau,aisku zodziais jis mane ,,suvarto,,kad pasimetu,bet kai jo pamaina tai i darba eiti smagiau....
na vos ne sunus galetu buti,bet pradejo atakuoti tokiom pastabom,kaip,.. jus sendiena dvelkiate seksualumu(na taip su baltu chalatu ,laisvomis kelnemis ir ortopediniais batais lotuliukas.gif ) arba kaip jums pavyko jusu amziuje islikti tokiai seksualiai lotuliukas.gif
pradzioje maniau kad gal su kitais bernais susilazino,kad apzaves mane ar panasiai,bet vakar isgeres buvo,pradejo burti ,kad tipo jus mane pakerejot ir.t.t..
klausiu tiesiai,sakau tu mane kibini,ar kaip.. lotuliukas.gif
o tai jis ..baikit,dvidesimt metu skirtumas...pasirodo nebando i lova isiversti,kaip jau esu gavus pasiulymu anksciau is dukros klasioku pazinciu portale...tai va taip jauciuos pamoloninta,bet pasimetus ...bet vis tiek gyventi smagiau,nes grazus bernas,o dar kur jumoro gyslele ano...
Papildyta:
QUOTE(kamius @ 2010 10 29, 20:33)
Sveikos 4u.gif  Nors miego nežmoniškai noriu, betkažkaip norėjau dar parašyt
As_sveikuole, mano tėvas nieko nežino.neapsimoka jam ir sakyt net, nes jis per daug į save susikoncentravęs ir visas jo rūpestis mano atžvilgiu -duot pingų ir užpildyt šaldytuvą.




mano tevas tas pats...nuo vaikystes buvo daviau pinigu,reiskias parodziau demesi,pareiga atlikau,kas nors netvarkoje,sakyk kiek reikia pinigu....jokio jausmo,supratimo..va taip visa pauglyste ir nesulaukiau ,klausimo kaip man sekas,ar ka jauciau..mate tik broli,jo boksa,jo pasiekimus..is dalies manau kad tai irgi kazkiek pastumeji i bulimija,nes troskau buti pastebeta,buti tobula...
nesutinku su nebulimija,ar gali uz tave kas nors tai padaryti..gi ne...
ar kuriai sveikti buvo lengviau,kai apie tai zinojo jusu tevai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sibilė9: 30 spalio 2010 - 14:10
Good morning sweeties wub.gif ,

Dusele, nekreipk demesio i mano lipima i Everestus... kiekviena juk rasom is savo varpines. Man kol kas dar reikia dideliu pastangu PRADETI/testi ar pabaigti..
Tau kitaip.
Smagu kad atrandi meile gyvenimui budama 'cia ir dabar'.
4u.gif

Nebulimija, pamedituok, uzsidek zvake, kartais tai veikia stebuklingai. Nuima visus negalavimus ir ligas. Paklausk savo vidaus kokios negalavimo priezastys, isiklausyk i save.
Siunciu tau glebi energijos smile.gif .

Kamius, jausk kaip tau pasielgti su tevu. Jei nesinori, tai ir nesakyk, o jei yra kokia tai kibirkstis tai leisk jai isiliepsnoti. Jei tave zudo persivalgymai, nedelsk, kabinkis. Jis bent jau pyragu nekeps....

Sibile, TAKE A PLEASURE cool.gif wub.gif !!!
(megaukis)
Cia as apie tavo simpatija naujaja.

Dar apie wub.gif :


Apie raudona jau rasiau.

Melyna meile. ji turi gilios isminties, ramybes bei aiskumo. ji neintensyvi, neutrali. ji zino, bet neapdovanoja. liecia, bet nedegina. spindi ir uzburia. tai praradimo ir begalinio ilgesio meile. subtili, bet akla savo nepazinimu. tai meile, kuri netgi palikusi jus vis del to sugrizta. ir primena apie save lyg aidas.

Oranzine meile. visiskas susiliejimas. tai auksciausia idealios kuniskos meiles forma. Pazeidziama. Tai Romeo ir Dziuljetos meile, dazniausiai vedanti i tragiska atomazga, nes savo prigimtimi ji yra akimirkos meile, siulanti tai, ka galima paliesti, bet neapglebti. Tai idealistisku, deginamu kunisko geismo jaunuoliu meile, zudanti savo trapumu. Jos jausmu astrumo, intensyvumo bei tragiskos netekties galimybiu misinys su niekuo nepalyginamas. Si meile arba sudegina, arba visiems laikams palieka unikalios patirties zenkla.

Yra ir daugiau ju.
(balta, zalia, geltona)

Have a nice day 4u.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo As_sveikuole: 30 spalio 2010 - 14:24
QUOTE(Nebulimija @ 2010 10 29, 17:00)


Bremen, ta subrendus ir saugi meile ateina po kazkiek tai pragyventu kartu metu po visokiu kriziu ir krizeliu po audru audreliu. Na cia ,kaip patikrinta laiko draugyste. As apskritai esu prieraisi..pvz. turiu jau 34 metai ta pacia geriausia drauge ir 15 metu ta pati dieda lotuliukas.gif  unsure.gif

as gi apie ta pati biggrin.gif , tik pagal Sveikuole iseitu taip kad arba viskas super arba ne ax.gif .Bet taip nebuna schmoll.gif

Sianakt sapnavau, kad verkiau .O poto su kazkuo parke sedejau, o besedint balandziu priskrido g.gif


Papildyta:
QUOTE(Sibilė9 @ 2010 10 30, 12:59)

panos juoksites,bet dabar frirtuoju su 16-ka metų jaunesniu imones geidziamiausiu vaikinu...visos akis i ana pakabine,o tas ,gal seip del ,,Sportiniu sumetimu,,nusprende mane apzaveti...na seip tai gyvent linksmiau,aisku zodziais jis mane ,,suvarto,,kad pasimetu,bet kai jo pamaina tai i darba eiti smagiau....
na vos ne sunus galetu buti,bet pradejo atakuoti tokiom pastabom,kaip,.. jus sendiena dvelkiate seksualumu(na taip su baltu chalatu ,laisvomis kelnemis ir ortopediniais batais lotuliukas.gif ) arba kaip jums pavyko jusu amziuje islikti tokiai seksualiai lotuliukas.gif
pradzioje maniau kad gal su kitais bernais susilazino,kad apzaves mane ar panasiai,bet vakar isgeres buvo,pradejo burti ,kad tipo jus mane pakerejot ir.t.t..
klausiu tiesiai,sakau tu mane kibini,ar kaip.. lotuliukas.gif
o tai jis ..baikit,dvidesimt metu skirtumas...pasirodo nebando i lova isiversti,kaip jau esu gavus pasiulymu anksciau is dukros klasioku pazinciu portale...tai va taip jauciuos pamoloninta,bet pasimetus ...bet vis tiek gyventi smagiau,nes grazus bernas,o dar kur jumoro gyslele ano...


thumbup.gif
Atsakyti