Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms

QUOTE(Sunreja @ 2011 03 04, 22:15)
As negaliu palyginti Hypnose su jusu paminetu Maybelline, bet pats Hypnose super padazo blakstutes, jos tampa tankios, nesulipintos - nu geriu geris tiesiog  wub.gif


O blakstienų juodumas kaip (ar ryškiai padažo)? Tušas pastorina blakstienas ar suteikia apimties (kaip vėduokles padaro)? g.gif

Norėjau jau klausti ar Jūsų blakstienos makiažo temoj padažytos šiuo Lancome tušu, bet paskui paskaičiau, kad ne. Jeigu turit tušą ir turėsit atliekamo laiko ir nebus labai sunku, gal galėsit įmesti nuotraukytę su akytėm padažytom Lancomo tušu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(akacijaorama @ 2011 03 04, 21:21)
O blakstienų juodumas kaip (ar ryškiai padažo)? Tušas pastorina blakstienas ar suteikia apimties (kaip vėduokles padaro)?  g.gif

Norėjau jau klausti ar Jūsų blakstienos makiažo temoj padažytos šiuo Lancome tušu, bet paskui paskaičiau, kad ne. Jeigu turit tušą ir turėsit atliekamo laiko ir nebus labai sunku, gal galėsit įmesti nuotraukytę su akytėm padažytom Lancomo tušu?  ax.gif


Padazo tikrai ryskiai, pastorina blakstienas, nu man idealus tusas 4u.gif

Siuo metu Hypnose tuso neturiu, labai norejau Maybelline Full N'Soft - sentimentai jam tiesiog wub.gif
Atsakyti
QUOTE(SaiMita @ 2011 03 04, 21:14)
laaabai noreciau pamatyt, kaip atrodo ant jusu blakstienu  bigsmile.gif  nusaukit, bet netikiu kad padaro tokias, kaip reklamoj  lotuliukas.gif  4u.gif

na tikrai nepadaro tokiu, kaip reklamoj, juk tam ir yra reklama, kad apgautu tongue.gif bet tikrai paryskina ir patankina super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2011 03 04, 22:27)
Padazo tikrai ryskiai, pastorina blakstienas, nu man idealus tusas  4u.gif

Siuo metu Hypnose tuso neturiu, labai norejau Maybelline Full N'Soft - sentimentai jam tiesiog  wub.gif


Dėkuj už komentarą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Roxetė @ 2011 03 04, 22:28)
na tikrai nepadaro tokiu, kaip reklamoj, juk tam ir yra reklama, kad apgautu  tongue.gif  bet tikrai paryskina ir patankina super  thumbup.gif


syprantu mirksiukas.gif 4u.gif
butu idomu foto pamatyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2011 03 04, 23:27)
Siuo metu Hypnose tuso neturiu, labai norejau Maybelline Full N'Soft - sentimentai jam tiesiog  wub.gif

Pirmas paminėtas mano mėgstamiausias, o antras buvo pats pirmasis gyvenime turėtas tušas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 05 kovo 2011 - 00:51
QUOTE(Victorious @ 2011 03 05, 00:47)
Pirmas paminėtas mano mėgstamiausias, o antras buvo pats pirmasis gyvenime turėtas tušas biggrin.gif


Tas antrasis buvo ko gero geriausias tusas is visu Maybelline ir MF bei Loreal smile.gif
Atsakyti
Šiandien ėjau pirkti tušo ir vistiek nusipirkau MF FALSE LASHES lotuliukas.gif jau kokį ketvirtą kartą... Prisiskaičiau čia pas Jus, kad silpnina blakstutes ir pan, tai išsigandau. Bet pakalbėjau su konsultante, kuri pagal mano lūkesčius ir pasiūlė MF FALSE. Klausiau gal ką turi pasiūlyti iš kitų firmų, tai jis vistiek buvo už MF biggrin.gif tai va taip ir įkalbėjo lotuliukas.gif
Beje dar minėjo, kad loreal 4d architect brokuoti kažkokie išvis, byra, tepa po akytėm, o moterys prisižiūrėjusios reklamų, kad perka, kad perka lotuliukas.gif
Atsakyti
O Loreal Telescopic Clean Definition riecia blakstienas? Man vienintelis, kuris riecia yra MF Lash Extension Effect, bet galvoju gal i Loreali dabar pakeisti... g.gif Storinimas nera labai butinas, svarbu kad ilgintu ir RiESTU biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zuika_puika @ 2011 03 02, 19:26)
EL visai patiko, jis man gal labiau panasus i Lancome Hypnose, bet truputi ryskiau dazo, daugiau apimties suteikia. Bet man labai grauze akis nusivalant makiaza, jei patekdavo i akis tuso (su kitais tusais neturejau tokios problemos). Chanel Inimitable truputi naturaliau padazo nei EL, bet man patinka tas tvarkingu blakstienu efektas, kuri padaro Inimitable, daug graziau issukuoja, atkiria - blakstenos kaip veduokles. Si esu kelis kartus pirkus, (kai jau nieko nebeissirinkdavau), nes zinau, kad visada gera rezultata gausiu smile.gif Net nezinau, kazko truko tam EL, kad as ji pirkciau dar karta  ax.gif
Kiek esu isbandzius tusu, bet vistiek, kazko dar geresnio noriu ir vis ieskau doh.gif


Aciu uz issamu atsakyma 4u.gif Reikes gal pabandyti EL.
Chanel as jau irgi antra nusipirkau, ir zinau, kad tikrai dar kartosiu. Tobulai atskirtos blakstienos, taip dar joks tusas nera ju "surikiaves", man ir tankumo, ir ilgio su juo taip pat pakanka.
Bet va irgi, tas smalsumas ir noras isbandyti ka nors naujo... rolleyes.gif

O, merginos, kaip su spalvotais tusais? Pvz tamsiai violetiniu, baklazano? Kokios spalvos akims tinka? Ar vis tik renkates tik juodus?
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2011 03 05, 18:11)
O Loreal Telescopic Clean Definition riecia blakstienas? Man vienintelis, kuris riecia yra MF Lash Extension Effect, bet galvoju gal i Loreali dabar pakeisti...  g.gif  Storinimas nera labai butinas, svarbu kad ilgintu ir RiESTU  biggrin.gif

Man irgi pats pagrindinis dalykas tai kad ilgintu ir riestu thumbup.gif Beje turejau mineta MF Lash Extension Effekt, na jis riecia, pailgina, bet ne juodai o labiau naturaliai rolleyes.gif Man geriausiai riecia blakstienas Rimmel Sexy Curves tusiukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lo-lo @ 2011 03 05, 20:32)
Man irgi pats pagrindinis dalykas tai kad ilgintu ir riestu  thumbup.gif Beje turejau mineta MF Lash Extension Effekt, na jis riecia, pailgina, bet ne juodai o labiau naturaliai  rolleyes.gif Man geriausiai riecia blakstienas Rimmel Sexy Curves tusiukas  thumbup.gif

Man butent ir patiko tas naturalumas, tokios naturaliai grazios blakstienos blush2.gif O Sexy curve storina? Nes jei, taip, tai maniskes dar trumpesnes tuomet atrodo biggrin.gif
Atsakyti