Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija

QUOTE(Laura_k @ 2010 11 04, 09:28)
Labas rytas,

mes vis dar slapiai kosim, girdisi kaip kvepuoja  verysad.gif  bet pagal musu gyd tai norma  g.gif  siandien galvoju suduoti asaros rekomenduota mecurius jodatus flavus + astmogran, nes jau plauciai "svilpti" nori  g.gif


Sveiki,

mes ir jau buvom išsigydę kosulį su Cina, bet po savaitės vėl pradėjo kosėti iš pradžių po truputį, paskui dažniau, kosėjant girdėjosi karkalai, gydytoja patvirtino, kad yra karkalų. Na mūsų kosuliai dėl Mycoplasma pneumonia, be temperatūros. Dar naktį vis atsibusdavo ir kviesdavo mane. Mūsų homeopatė išrašė Antimonium Tartaricum. Vakar sudaviau iki miego tris kartus kas valandą (taip gyd. rekomendavo), na ir visą naktį nė sykelio nesukosėjo, ir kas geriausia, nebuvo atsibudęs ir ryte kietai miegojo, kai šiaip keliasi pusę septynių... Šiandien jau kosėja žymiai mažiau.
Atsakyti
QUOTE(juramare @ 2010 11 04, 17:43)
Sveiki,

mes ir jau buvom išsigydę kosulį su Cina,


kaip įdomu mums Cina skyrė nuo dantų griežimo naktį, beje nuo jo ir miegoti geriau pradėjo, nebevaikšto...

gal kas gali pakomentuoti kam skiriamas Opium. naudojom labai trumpai, kai skyrė gyd net nežinau nuo ko, taip ir guli vaistukai nenaudojami
Atsakyti
O kokią potenciją Antimonium Tartaricum naudojat?
Atsakyti
QUOTE(2zippy @ 2010 10 29, 11:48)
kiek žinau, nelabai  unsure.gif esam apie tai su homeopatu kalbėję.



Įmanoma, jeigu ten nėra paskutinė stadija. cool.gif Tik darbas gali būti ne vieno mėnesio, gal net kokių poros metų, kol visas sukauptas "gėris" išsivalys ir susinormalizuos.
Atsakyti
QUOTE(Lotynė @ 2010 11 04, 19:06)
O kokią potenciją Antimonium Tartaricum naudojat?

Mes C30, gydytoja sakė ne taip ir svarbu kurią duoti, svarbu, kad tiktų.
Dėl Cinos, mūsų mažasis irgi griežė dantukais, tiesa retkarčiais, ir neramiai miegojo, tai griežimas susitvarkė, o miegas pagerėjo po pirmo Antimonium Tartaricum vartojimo vakaro. g.gif
Atsakyti
labai aciu visoms uz sugaista laika patariant del musu situacijos ax.gif 4u.gif

turim nauja zaizda (pjautine ir gili, iki kaulo), gal kas zino, ar yra koks vaistas, skatinantis zaizdos gijima ir kuo grazesnio rando formavimasi?
Atsakyti
Laba visoms 4u.gif

merginos rekomenduokit homeopata Kaune 4u.gif sorry, jei senose temose jau buvo kalbeta apie pacius homeopatus, dar nespeju visko skaityti doh.gif Musu situacija tokia, kad mazajai slogos prasidejo apie 6-ta menesi ir praktiskai kas menesi turim zalia sloga doh.gif ,daugiau i nieka nesikomplikuoja 3tfu, na ji tik kartais kosti, bet tas kosiuliukas toks buna gerklinis, atsikosejimas, zemyn nenusileidzia, sloga tesiasi ilgai apie pora savaiciu, tai gaunasi, kad dvi sergam, dvi sveika ir vel viskas is pradziu doh.gif , LOR nuomone, viskas del dantu dygimo, krenta imunitetas ir bla bla bla, bet man jau nenormalu, kad vaikas vos ne istisai su sloga doh.gif . Kai tik pajuntu, kad sloga jau cia pat, duodu is kart Merkurijus zirniukus, bet naudos mazai doh.gif vis tiek be poros savaiciu nepasveikstam. Ir dar toks klausimas... as pati buvau homeopatijos skeptike, bet matau, kad tradicine medicina mums nelabai padeda, Actifedai, Aeriusai, Protargoliai, todel dabar bandau ieskot iseities cia..., bet turbut man paciai pirma reik pradet tiket homeopatijos galia g.gif , kad ji is tikruju veiktu ax.gif
Atsakyti
Mergaites ,kokie vaistukai skystina gleives ir padeda atsikoset.Musu sausas kosulys ,bet labai sunkiai kartais iskosejam saldaus skonio gleiviu. Toks jausmas kad ir traheja ir bronhai uzspausti.Teerphendryl stodal,ir daug zirneliu pragere niekaip neissikrapstom is kosulio.Pasidarem tyrima del mikoplazmos siandien atsakymas neigiamas.Duodu biciu pikio tableteliu ir gelomirtolio.
Papildyta:
Meda,pasmus ta pati situacijabuvo su sunaus slogyte,visokiu zirneliu isbandem bet HYDRASTIS 6 padejo galutinai issikapstyt gerem apie savaite.
Atsakyti
QUOTE(DAIVA1972 @ 2010 11 05, 17:50)
Mergaites ,kokie vaistukai skystina gleives ir padeda atsikoset.Musu sausas kosulys ,bet labai sunkiai kartais iskosejam saldaus skonio gleiviu. Toks jausmas kad ir traheja ir bronhai uzspausti.Teerphendryl stodal,ir daug zirneliu pragere niekaip neissikrapstom is kosulio.Pasidarem tyrima del mikoplazmos siandien atsakymas neigiamas.Duodu biciu pikio tableteliu ir gelomirtolio.
Papildyta:
Meda,pasmus ta pati situacijabuvo su sunaus slogyte,visokiu zirneliu isbandem bet HYDRASTIS 6 padejo galutinai issikapstyt gerem apie savaite.

Ju yra Rotuses vaistinej g.gif
Atsakyti
QUOTE(Meda01 @ 2010 11 05, 18:37)
Laba visoms 4u.gif

merginos rekomenduokit homeopata Kaune 4u.gif  sorry, jei senose temose jau buvo kalbeta apie pacius homeopatus, dar nespeju visko skaityti doh.gif Musu situacija tokia, kad mazajai slogos prasidejo apie 6-ta menesi ir praktiskai kas menesi turim zalia sloga doh.gif ,daugiau i nieka nesikomplikuoja 3tfu, na ji tik kartais kosti, bet tas kosiuliukas toks buna gerklinis, atsikosejimas, zemyn nenusileidzia, sloga tesiasi ilgai apie pora savaiciu, tai gaunasi, kad dvi sergam, dvi sveika ir vel viskas is pradziu doh.gif , LOR nuomone, viskas del dantu dygimo, krenta imunitetas ir bla bla bla, bet man jau nenormalu, kad vaikas vos ne istisai su sloga doh.gif . Kai tik pajuntu, kad sloga jau cia pat, duodu is kart Merkurijus zirniukus, bet naudos mazai doh.gif  vis tiek be poros savaiciu nepasveikstam. Ir dar toks klausimas... as pati buvau homeopatijos skeptike, bet matau, kad tradicine medicina mums nelabai padeda, Actifedai, Aeriusai, Protargoliai, todel dabar bandau ieskot iseities cia..., bet turbut man paciai pirma reik pradet tiket homeopatijos galia g.gif , kad ji is tikruju veiktu ax.gif



Mano vyresnelei buvo panasi situacija, irgi prasidejo viskas nuo dantuku dygymo, ir slogytes budavo pradedant kaltis dantukam. Dantukam isdygus slogytes neturejom ilgai, nu per metus gal pora karteliu tikbuvo lengva slogyte. Aisku tik va ta dazna, bjauri sloga pradzioj turbut padare savo, dabar turim adenoidus II laipsnio doh.gif
Gal tikrai kai isdygs visi dantukai, baigsis jusu slogytes. Tik zinau kaip sunku dabar verysad.gif vargelis tos slogos vaikams.
Atsakyti
meda,mes vaistukus perkom tik homeopatinej vaistinei,o gyvenam Klaipedos raj.
Atsakyti
Sveiki.Kokioje Vilniaus vaistineje placiausias homeopatiniu vaistu pasirinkimas? 4u.gif
Atsakyti