Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija

QUOTE(Juoglė @ 2010 11 03, 14:54)
del alergijos, tai net neisivaizduoju, kam ji galetu buti... nes ir maistas ivedinejamas buvo labai atsargiai, ir zolelem neperkimsta, ir gyvenam gryname ore, be miesto triuksmo - buti sveikam tikrai yra salygos.


na kai beria, nors gali suprasti, kad vaikas alergiškas kažkam... o vat mano keturmečio niekad nebėrė, o išaiškėjo dabar, kad kosulius sukelia kažkoks alergenas doh.gif
Prašykit siuntimo pas alergologą, kad ištirtų kam alergiški esat 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juoglė @ 2010 11 03, 19:23)
aciu uz info, reikes pabandyti smile.gif o kokia vartojimo schema?  g.gif

Mano beveik trimečiui skiria 5ž. ištirpinti pusėje stiklinės vandens ir 3 k.dienoj.
Atsakyti
QUOTE(Renna @ 2010 11 03, 19:47)
na kai beria, nors gali suprasti, kad vaikas alergiškas kažkam... o vat mano keturmečio niekad nebėrė, o išaiškėjo dabar, kad kosulius sukelia kažkoks alergenas  doh.gif
Prašykit siuntimo pas alergologą, kad ištirtų kam alergiški esat  4u.gif

tirta, nerodo alergijos kol kas smile.gif
Atsakyti
Juogle, aš savom dičkei esu darius alerginisu tyrimus truputį virš 3 m., jokių alergijų nerodė (turėjom šiokių tokių odos bėdų, daugiau ne bėrimų, bet sausos trūkinėjančios odos pavidalu). O kai padariau 7 m. - alergijų krūvą parodė ir gan stiprių (nors bendras IgE buvo visiškai norma ir gydytojai man pirštą ties smilkiniu sukiojo, kad vaikas tikrai nealergiškas). Po to tyrimo momentaliai buvo įrašyta BA verysad.gif
Šiaip kosuliams ir slogoms, kurie tęsiasi ištisus metus, dažniausias alergenas yra dulkių erkutės, jei sezoninė sloga - žydintis tuo metu augalai.
O šiaip neatmesčiau galimybės ir organizmo įsijautrinimo po skiepų. Bent jau mūsų didžiosios bėdos prasidėjo kai kelis kart iš eilės gavo vaikas erkinio encefalito skiepądoh.gif Iki to skiepo kas yra sinusitas, bronchitas, nuolatinės slogos - nežinojom, nors turėjom jau visus 5 m.
Atsakyti
Labas rytas,

mes vis dar slapiai kosim, girdisi kaip kvepuoja verysad.gif bet pagal musu gyd tai norma g.gif siandien galvoju suduoti asaros rekomenduota mecurius jodatus flavus + astmogran, nes jau plauciai "svilpti" nori g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura_k @ 2010 11 04, 09:28)
Labas rytas,

mes vis dar slapiai kosim, girdisi kaip kvepuoja  verysad.gif  bet pagal musu gyd tai norma  g.gif  siandien galvoju suduoti asaros rekomenduota mecurius jodatus flavus + astmogran, nes jau plauciai "svilpti" nori  g.gif



Sveiki, o kur jus sita dvejetuka gavote, nes man nuvykus i rotuses vaistine tai sake mes tokio neturime, o pasiule astmolin+brynoa kompl.(atsiprasau jei rasyba bloga)

Pradejus si duoti, vaikas dar intensyviau pradejo koset, bet taip tarpais slapiai tarpais sausai ir net nakti nuo 4 val vel kosijo pradzioje sausai paskui slapiai. Tai tikiuosi kad jam cia valosi ir nepabloges verysad.gif nes jau gaila man ji, nes sergame jau 6 diena.
Atsakyti
disi, aciu uz atsakyma 4u.gif

villyte, as pati sakau, kad gal kol kas nera atrasta alergija; bet tyrimai buvo daryti si birzeli, visai neseniai, nemanau, kad yra prasmes dabar kartoti. is homeopatijos puses, visgi mergina vartoja konstitucini vaista, kodel jis neveikia? g.gif Gal dar reiketu eksperimento budu isbandyti simptomini homeopatini preparata, jei paveiktu, butu aisku, kad alergija, na, as taip manau g.gif
Atsakyti
SVEIKI,MUMS GYD M.NUO SLAPIO KOSULIO SKYRE ANTIMONIUM TARTARICUM6 TAI PER 2DIENAS NELIKO SLAPIO KOSUIO,O SIRGOM(4SAVAITES)
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2010 11 04, 10:13)
Sveiki, o kur jus sita dvejetuka gavote, nes man nuvykus i rotuses vaistine tai sake mes tokio neturime, o pasiule astmolin+brynoa kompl.(atsiprasau jei rasyba bloga)


pas mus lygiai ta pati situacija, bet musu gyd sako kad norma cia g.gif

pirkau vaistinej astkirai astmograna ir atskirai mercurius f.j.
Atsakyti
Juogle, simptomatinį irgi turi skirti gydytojas homeopatas. Nes net ir simptomatinis yra renkamas vadovaujantis panašumo taisykle. Ne ven pagal sausą/šlapią kosulį, bet ir pagal vaiko elgesį ligos metu: judrumą, modalumą, apetitą, miegą, prakaitavimą, žandų/ausų raudonį ir t.t.

Man rodos turėtumėt drąsiai sakyt savo homeopatei, kad jūsų nuomone gydymas neturi jokio poveikio ir bandyt su gydytoju koreguot gydymą. Gal konstitucinis netinkamai parinktas, o gal jo jau per daug (mums yra buvę, kad pagerėjimas prasidėjo tik nutraukus žirnių vartojimą), o gal galima šalia paderinti ir simptomatinį (gi yra derantys žirniai, ir yra nederantys). Aš jūsų vietoj tikrai sakyčiau, 7 mėnesiai yra daug. O homeopatija veikia, patikėkit smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilytte: 04 lapkričio 2010 - 11:26
QUOTE(vilytte @ 2010 11 04, 11:21)
Juogle, simptomatinį irgi turi skirti gydytojas homeopatas. Nes net ir simptomatinis yra renkamas vadovaujantis panašumo taisykle. Ne ven pagal sausą/šlapią kosulį, bet ir pagal vaiko elgesį ligos metu: judrumą, modalumą, apetitą, miegą, prakaitavimą, žandų/ausų raudonį ir t.t.

Man rodos turėtumėt drąsiai sakyt savo homeopatei, kad jūsų nuomone gydymas neturi jokio poveikio ir bandyt su gydytoju koreguot gydymą.

o P skiria simptomatini gydyma? g.gif kol kas siulymas buvo eiti i 50M
Atsakyti
QUOTE(Laura_k @ 2010 11 04, 11:36)
pas mus lygiai ta pati situacija, bet musu gyd sako kad norma cia  g.gif

pirkau vaistinej astkirai astmograna ir atskirai mercurius f.j.



O kurioje vaistinei pirkote? Ir kaip ar veikia jum sis dvejetukas?
Atsakyti