Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

Apklausa: Kokios rūšies duoną dažniausia kepate? (123 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Mergaitės gal galit duot patarimą ką daryti kad neprisviltų, neprikeptų duona.Va vakar kepiau duonelę čia kartu su Keistuolės pagalba, ačiū jai dideliausias, dėju į tą senovinį špižinį puodą, pabrsčiau miltais dugną, iškepė viskas puikiai, bet dėja, gramdėm,lupom, krapštėm, ragavom tiesiai iš jo, nes prikepė kaip plyta.Net nežinau kiek laiko prireiks kol atmirkysiu.Šiaip laaaaaaaaaaaaaaaaaaaabai skaniai gavosi.Benysiu dar kartelį, tik va labai norėčiau su salyklu pabandyt ale pas mus kaime tokių gėrių nė su žiburiu nerasi.Vakar visas parduotuves aplaksčiau beiškodama giros mišinio.
Atsakyti
QUOTE(fedoska @ 2010 11 03, 10:42)
Yra Akropolio ir bazej tos akcijines duonkepes. maniske jau garantiniam, po poros dienu zinosiu, kas ten jai yr

Ačiū.Maxsimos bazėje buvau,ten nėra.Šiandien važiuosiu pažiūrėti kas gariūnuose
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2010 11 04, 09:25)
Ačiū.Maxsimos bazėje buvau,ten nėra.Šiandien važiuosiu pažiūrėti kas gariūnuose

Akropolyje irgi nėra, bet galima internetu užsakyti tokia pačia kaina.
Atsakyti
QUOTE(SOLI-SOL @ 2010 11 04, 09:23)
Mergaitės gal galit duot patarimą ką daryti kad neprisviltų, neprikeptų duona.Va vakar kepiau duonelę čia kartu su Keistuolės pagalba, ačiū jai dideliausias, dėju į tą senovinį špižinį puodą, pabrsčiau miltais dugną, iškepė viskas puikiai, bet dėja, gramdėm,lupom, krapštėm, ragavom tiesiai iš jo, nes prikepė kaip plyta.Net nežinau kiek laiko prireiks kol atmirkysiu.Šiaip laaaaaaaaaaaaaaaaaaaabai skaniai gavosi.Benysiu dar kartelį, tik va labai norėčiau su salyklu pabandyt ale pas mus kaime tokių gėrių nė su žiburiu nerasi.Vakar visas parduotuves aplaksčiau beiškodama giros mišinio.

Manau, kad Jūsų puodas yra truputį kur nors įbrėžtas, jei prikepė. Ir aš turiu tokį sevovinį, tai pastoviai vargstu su juo Ir išmesti gaila ir naudos jokios. Bet duoną kepant į tą puodą įklokit kepimo popieriaus. Patikrinta! O iškepusią su tuo popieriumi laisvai ir išimsite. Ir dar, iš tokių puodų imti duoną visiškai atvėsusią.
Atsakyti
sveikutės kepėjėlės,
gal galit maan truputuką padėti.norėčiau išsikepti bemielę duoną. būtų pirmas bandymas duonos kepimo doh.gif nu gal blondinė esu, bet nesuprantu.jei nededi mielių tai reikia pasigaminti raugą naminį, kiek supratau jį reikia kildinti tris dienas....
cia jūs pasidalinat su daug skanių receptukų, bet visur dedasi mielės...o gal vietoj mielių galima į visus receptus to raugo dėti???ar aš čia nusvaigau???

Atsakyti
QUOTE(linksmuoliukas @ 2010 11 04, 08:50)
sveikutės kepėjėlės,
gal galit maan truputuką padėti.norėčiau išsikepti bemielę duoną. būtų pirmas bandymas duonos kepimo doh.gif nu gal blondinė esu, bet nesuprantu.jei nededi mielių tai reikia pasigaminti raugą naminį, kiek supratau jį reikia kildinti tris dienas....
cia jūs pasidalinat su daug skanių receptukų, bet visur dedasi mielės...o gal vietoj mielių galima į visus receptus to raugo dėti???ar aš čia nusvaigau???


galima, tik tada reik atitinkamai mažint vandens ir miltų kiekį 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(SOLI-SOL @ 2010 11 04, 08:23)
Mergaitės gal galit duot patarimą ką daryti kad neprisviltų, neprikeptų duona.Va vakar kepiau duonelę čia kartu su Keistuolės pagalba, ačiū jai dideliausias, dėju į tą senovinį špižinį puodą, pabrsčiau miltais dugną, iškepė viskas puikiai, bet dėja, gramdėm,lupom, krapštėm, ragavom tiesiai iš jo, nes prikepė kaip plyta.Net nežinau kiek laiko prireiks kol atmirkysiu.Šiaip laaaaaaaaaaaaaaaaaaaabai skaniai gavosi.Benysiu dar kartelį, tik va labai norėčiau su salyklu pabandyt ale pas mus kaime tokių gėrių nė su žiburiu nerasi.Vakar visas parduotuves aplaksčiau beiškodama giros mišinio.


galit arba delonoj pirkt internetu, arba galiu atsiųsti 4u.gif
Atsakyti
Merginos help.. Ne į temą, bet nežinau ką daryti. Turim šią duonkepę http://www.azon.lt/a...C...m=duonkepė ir netyčią į šiukšliadėžę iškeliavo minkymo kablus, skambinom į aptarnavimo padalinį detalių neturi tom duonkepėm. Gal kas susidūrė gal tinka kokios kitos duonkepės kablys. Dieve tik nusipirkom duonkepė, net normaliai pasidžiaugt nespėjom ir še tau..
Atsakyti
QUOTE(linksmuoliukas @ 2010 11 04, 09:50)
sveikutės kepėjėlės,
gal galit maan truputuką padėti.norėčiau išsikepti bemielę duoną. būtų pirmas bandymas duonos kepimo doh.gif nu gal blondinė esu, bet nesuprantu.jei nededi mielių tai reikia pasigaminti raugą naminį, kiek supratau jį reikia kildinti tris dienas....
cia jūs pasidalinat su daug skanių receptukų, bet visur dedasi mielės...o gal vietoj mielių galima į visus receptus to raugo dėti???ar aš čia nusvaigau???

Rauge yra natūralių mielių, kitaip tešla nekiltų tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(shrekiuke @ 2010 11 04, 10:44)
Merginos help.. Ne į temą, bet nežinau ką daryti. Turim šią duonkepę http://www.azon.lt/a...C...m=duonkepė ir netyčią į šiukšliadėžę iškeliavo minkymo kablus, skambinom į aptarnavimo padalinį detalių neturi tom duonkepėm. Gal kas susidūrė gal tinka kokios kitos duonkepės kablys. Dieve tik nusipirkom duonkepė, net normaliai pasidžiaugt nespėjom ir še tau..

Skambink į servisą ir užsakyk detalę, arba paieškok amazone. Dar, gal kam sugedo tokia duonkepė ir liko mentelė.
Atsakyti
servisas pasakė, kad bomann detalių nebegauna.
Atsakyti
Turiu menteles nuo ETA duonkepės, bet reikia parduotuvėje (senukuose) pamatuoti ar užsideda. Bomann dabar yra Clatronik (atrodo nesumaišiau).
Atsakyti
Terra, buvo man mintis kilusi tą kepimo popierių įklot, ale kas užėjo kad neįklojau.Galvoju o gal įsikeps ten į vidų kaip tada ištrauksiu.Ot blondinė............. bandysiu kept su įklotu kepimo popieriumi.

Keistuole einu pasižiūrėsiu Delonoj gal ką rasiu, nes aną kartą kai žiūrėjau neturėjo.Jei nersiu brūkštelsiu jums į AŽ.Ačiūūūūūūūūūūūūū už pagalbą.
Atsakyti
dar vienas klausimukas,
o tai kokį raugą geriau darytis - kvietinį ar ruginį??ar jokio skirtumo?nes norėsiu ir batoną isikept ir forminę duonelę...ar ruginis tinka tik ruginei duonukei???
Atsakyti