Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

Apklausa: Kokios rūšies duoną dažniausia kepate? (123 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
As vel su savo bedom doh.gif Siand kepiau pagal si recepta Purus batonas

550g miltų 550C
360ml vandens (fantastiškai gaunasi su mineralinių, limonadu, alumi, girą)
2v.š. aliejaus
2a.š. cukraus(jei darot su limonadu arba girą, dėt 1a.š.)
1a.š. druskos
2a.š. sausu mielių(jei darot su alum arba girą, dėt 1a.š.)
Kai susiformuoja kamuoliukas, prieš kildinimą, galima pabarstyt sezamais, linų arba kitomis sėklomis. Geriausia kept su tostams arba prancūziškos duonos programa, bent nesugadinsit ir su pagrindine


Sudejau viska is eiles, pagal rekomendacijas ir ijungiau pranc. duonos programa, kaip siuloma recepte. Ta programa virs 3 val.,kepimas apie 1val. VEL NEISKEPE swoon.gif Tada uzstaciau dar "Kepimo" programa, dar valandai. Svori nustaciau normaliai, nieks duonkepes neatidarinejo, tai kas cia yr verysad.gif As gal naudotis ja nemoku g.gif Sudedu pagal eiliskuma produktus, uzdarau, ijungiu programa, apskrudima, svori. Gal kazka praleidau? Padekit, nes visas dekretines ant miltu isleisiu
Atsakyti
fedoska, durnai gal paklausiu blush2.gif o tikrai kepė tą virš valandos? Karšta duonkepė buvo?
Atsakyti
QUOTE(Sinuhas @ 2010 10 31, 15:43)
fedoska, durnai gal paklausiu blush2.gif  o tikrai kepė tą virš valandos? Karšta duonkepė buvo?



As tiesa sakant netikrinau, ar karsta (karsta buvo kai papildomai uzstaciau, tada ciupinau) Bet buvo siokia tokia plutele, vos vos apskrudus duona. O tai sakot gali nekept, nors pagal programa priklauso?
Atsakyti
QUOTE(fedoska @ 2010 10 31, 15:00)
As tiesa sakant netikrinau, ar karsta (karsta buvo kai papildomai uzstaciau, tada ciupinau) Bet buvo siokia tokia plutele, vos vos apskrudus duona.  O tai sakot gali nekept, nors pagal programa priklauso?


na šiaip negali nkept, bet gal jūsų duonkepei kažkas yra ir nekaista g.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 10 31, 16:05)
na šiaip negali nkept, bet gal jūsų duonkepei kažkas yra ir nekaista  g.gif



Gal nunest pakeist g.gif Jei jau maxima akcija padare 100 lt, tai gal bando koki broka prastumt. Nu pabandysiu dar karta uzstatyt ir sedesiu apkabinus, kad paziuret ar kaista biggrin.gif

Bandysiu "Pirmakarciu duonele". Recepte parasyta kept programa apie 3 val. Tai i tas 3 val. ieina ir minkymas,ir kildinimas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fedoska: 31 spalio 2010 - 15:20
Taip, 3 val čia jau su viskuom.... O neiškepė tai kas? vidus žalias ar tik spalva balta viršaus????
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2010 10 31, 16:22)
Taip, 3 val čia jau su viskuom.... O neiškepė tai kas? vidus žalias ar tik spalva balta viršaus????



Ir vidus, ir virsus. Matuoju vidaus temp su maistiniu termometru, tai ten iki 50 buna. Ir prakrapscius tesla zalia.
Atsakyti
QUOTE(fedoska @ 2010 10 31, 15:38)
As vel su savo bedom  doh.gif  Siand kepiau pagal si recepta Purus batonas


na šitas receptas jau šimta kartu buvo patikrintas ir ant visu programų, netgi ant greitos, negali nešsikept, (gali tik mažiau iškilt ant greitos programos)

pasitariau su vyrų, tai jis pasiūlė nunešt duonkepė į garantinį, nes yra įtarimų kad ji dirba nevisu galingumu, tenai pramušti/brokuoti ir neišduoda tinkamos temperatūros, dėl to ir neiškepa iki galo
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 10 31, 16:40)
na šitas receptas jau šimta kartu buvo patikrintas ir ant visu programų, netgi ant greitos, negali nešsikept, (gali tik mažiau iškilt ant greitos programos)

pasitariau su vyrų, tai jis pasiūlė nunešt duonkepė į garantinį, nes yra įtarimų kad ji dirba nevisu galingumu, tenai pramušti/brokuoti  ir neišduoda tinkamos temperatūros, dėl to ir neiškepa iki galo



Man cia irgi atrodo vienintelis paaiskinimas. Tuo labiau, kad receptas "atmustas" jau jusu smile.gif Nu jau maiso man "Pirmakarciu duonele", jei sita neiskeps, nesiu. Sakot, i garantini? Bet ten jauciu uztruks, o as keeeeeept nooooriu biggrin.gif Atsispausdinau visus jusu receptus, prisipirkau priedu ir se tau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fedoska @ 2010 10 31, 16:49)
Man cia irgi atrodo vienintelis paaiskinimas. Tuo labiau, kad receptas "atmustas" jau jusu  smile.gif Nu jau maiso man "Pirmakarciu duonele", jei sita neiskeps, nesiu. Sakot, i garantini? Bet ten jauciu uztruks, o as keeeeeept nooooriu  biggrin.gif Atsispausdinau visus jusu receptus, prisipirkau priedu ir se tau  doh.gif

tai galima ir orkaitei iškept, svarbu noras mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 10 31, 17:01)
tai galima ir orkaitei iškept, svarbu noras  mirksiukas.gif



Mano orkaitej ne biggrin.gif Keksas 2 valandas kepa doh.gif Uztat ir pirkau duonkepe
Atsakyti
QUOTE(fedoska @ 2010 10 31, 17:04)
Mano orkaitej ne  biggrin.gif  Keksas 2 valandas kepa  doh.gif Uztat ir pirkau duonkepe

tai pas jus įdomumai viksta
orkaitei gan greitai keksas išsikepa
o gal temp. neatitaikėt, tada gali būt
nes pas mane 3kg duonos kepalas per valanda išsikepa, o keksui pakanka 30-max40min
Atsakyti