Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

Apklausa: Kokios rūšies duoną dažniausia kepate? (123 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(fedoska @ 2010 10 31, 14:38)

550g miltų 550C
360ml vandens (fantastiškai gaunasi su mineralinių, limonadu, alumi, girą)
2v.š. aliejaus
2a.š. cukraus(jei darot su limonadu arba girą, dėt 1a.š.)
1a.š. druskos
2a.š. sausu mielių(jei darot su alum arba girą, dėt 1a.š.)
Kai susiformuoja kamuoliukas, prieš kildinimą, galima pabarstyt sezamais, linų arba kitomis sėklomis. Geriausia kept su tostams arba prancūziškos duonos programa, bent nesugadinsit ir su pagrindine[/size]




kepiau vakar šią duoną, skani gavosi nors ir gana keistą mineralinį supyliau su citrinos skoniu
Atsakyti
QUOTE(fedoska @ 2010 11 01, 10:15)
O negali buti taip, kad ji nauja ir jai reikia laiko isicinkint? Nes trecia duonele kepant jau buvo 80 laipsniu, dabar kildinu dar viena pyraga, gal sitas jau ir iki 90 datrauks  biggrin.gif

na ir kaip ji dabar kepa? gerai? g.gif nera tokiu dalyku, kad nsuiperki prietaisa ir jis turi kazkaip isidirbti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 11 01, 14:29)
na ir kaip ji dabar kepa? gerai?  g.gif  nera tokiu dalyku, kad nsuiperki prietaisa ir jis turi kazkaip isidirbti  schmoll.gif



Siand "Pyragui su razinom ir aguonom" papildomai jungiau dar 30 min kepimo, viso - 1val 30min kepe. Nu skanus nesvietiskai, bet mann rodos ilgokai tiek kept g.gif
Papildyta:
QUOTE(Gravitacija @ 2010 11 01, 12:34)
kepiau vakar šią duoną, skani gavosi nors ir gana keistą mineralinį supyliau su citrinos skoniu



Mum sita irgi patiko, as naturalios giros pyliau thumbup.gif
Atsakyti
Mano kepimo programa trunka 1 val., bet aš dažnai dar papildomai jungiu keliolikai minučių. Na, bet ne dėl to, kad neiškepa, o dėl to, kad mėgstam apskrudusią gerokai duoną.
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2010 11 01, 16:12)
Mano kepimo programa trunka 1 val., bet aš dažnai dar papildomai jungiu keliolikai minučių. Na, bet ne dėl to, kad neiškepa, o dėl to, kad mėgstam apskrudusią gerokai duoną.



Nu paskrudint tai aisku, bet man buna neiskepus. As pagal temperatura ziuriu. O gal pyragams ji mazesne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(fedoska @ 2010 11 01, 16:05)
Siand "Pyragui su razinom ir aguonom" papildomai jungiau dar 30 min kepimo, viso - 1val 30min kepe. Nu skanus nesvietiskai, bet mann rodos ilgokai tiek kept  g.gif


Aš patarčiau kol nepraėjo laikas kada galima pakeisti prekę, keisčiau į kitą arba pinigus bandyčiau susigrąžinti. Nėra tokių prietaisų, kad turėtų įsidirbti, turi iškart dirbti. Kadangi neturi reikėt prailginti kepimo laiko, tai reiškiasi kažkas su duonkepe netvarkoj, nesvarbu, kad jums tai nesudaro problemų, po laiko gali išlįsti negerumai ar pan.
Jus jos daugiau nepurvinkit, negadinkit, o neškit greičiau keitimui, kad atrodytų kuo naujesnė. Sakykit porą kartų bandžiau kepti pagal išbandytus receptus, kurie kepė tokioj pačioj duonkepėj pas draugę ir kepė normaliai.

Gal galit įmesti nuorodą to nesvietiškai skanaus pyrago? Ar jus apie tą, kuris praėjusios temos pabaigoj buvo aprašytas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 01 lapkričio 2010 - 16:49
QUOTE(Sense @ 2010 11 01, 17:48)
Aš patarčiau kol nepraėjo laikas kada galima pakeisti prekę, keisčiau į kitą arba pinigus bandyčiau susigrąžinti. Nėra tokių prietaisų, kad turėtų įsidirbti, turi iškart dirbti. Kadangi neturi reikėt prailginti kepimo laiko, tai reiškiasi kažkas su duonkepe netvarkoj, nesvarbu, kad jums tai nesudaro problemų, po laiko gali išlįsti negerumai ar pan.
Jus jos daugiau nepurvinkit, negadinkit, o neškit greičiau keitimui, kad atrodytų kuo naujesnė. Sakykit porą kartų bandžiau kepti pagal išbandytus receptus, kurie kepė tokioj pačioj duonkepėj pas draugę ir kepė normaliai.

Gal galit įmesti nuorodą to nesvietiškai skanaus pyrago? Ar jus apie tą, kuris praėjusios temos pabaigoj buvo aprašytas?



Sakot, uzteks pasakymo, kad pas drauge iskepe, o pas mane ne?


Saldi duona su aguomis ir dziovinais vaisiais
Produktai:
mieles sausos 1,5 a.s arba sviezios mieles 10g
kvietiniai miltai auksciausios rusies 450g
druska 0,5 a.s
cukrus 2 v.s
sviestas 2 v.s
pienas 250ml
Idarui:
aguonos 200g
dziovinti vaisiai
cukrus 150g
pienas 100-150ml (kad apsemtu aguonu ir cukraus misini)
Gaminimas:
I duonkepes kibireli ideti mieles, persejoti miltus, ideti cukraus, druskos, sviesto ir ant virsaus uzpilti pieno. Ijungti programa "Tesla".
Tuo metu gaminame idara. Sumaisome cukru ir aguonas, uzpilame pieno tik kad apsemtu ir viriname kol pasidarys tirstas.
Isimame paruosta tesla ir padaliname ja i 4 dalis. Kiekviena iskociojame, uztepame aguonu idaro, pabarstome dziovintus vaisius ir susukame vyniotini. Padarome tokius 4 ir idedame 2vnt ant kibirelio dugno ir 2 vnt ant virsaus.
Idedame kibireli i duonkepe ir paliekame valandai pakilti. Tada ijungiame programa "Kepimas".
Sitas visiems labai patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fedoska @ 2010 11 01, 16:59)
Sakot, uzteks pasakymo, kad pas drauge iskepe, o pas mane ne?

O tai kaip kitaip? Pasakot realią situaciją - neiškepa. Viską darot pagal instrukcijas, tai kur tada problema? Nesuprantu, jūs gi visiškai teisi, kodėl jie turėtų jos nepriimti atgal g.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2010 11 01, 17:24)
O tai kaip kitaip? Pasakot realią situaciją - neiškepa. Viską darot pagal instrukcijas, tai kur tada problema? Nesuprantu, jūs gi visiškai teisi, kodėl jie turėtų jos nepriimti atgal  g.gif


taip turetu priimti bet jau ekspertizei ar ji tikrai neveikia taip kaip turi buti.
Atsakyti
QUOTE(fedoska @ 2010 10 31, 15:38)


550g miltų 550C
360ml vandens (fantastiškai gaunasi su mineralinių, limonadu, alumi, girą)
2v.š. aliejaus
2a.š. cukraus(jei darot su limonadu arba girą, dėt 1a.š.)
1a.š. druskos
2a.š. sausu mielių(jei darot su alum arba girą, dėt 1a.š.)
Kai susiformuoja kamuoliukas, prieš kildinimą, galima pabarstyt sezamais, linų arba kitomis sėklomis. Geriausia kept su tostams arba prancūziškos duonos programa, bent nesugadinsit ir su pagrindine[/size]




sveikos, kepėjėlės 4u.gif

nauja aš dar čia... bet turiu klausimėlį - kiek laiko kepti šią duonelę orkaitėje? Ir temperatūra kokia? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 11 01, 18:32)
taip turetu priimti bet jau ekspertizei ar ji tikrai neveikia taip kaip turi buti.

Arba įkišti spec. termometrą (būna tokie orkaitėms) ir pažiūrėti kiek rodys temperatūros, įjungus vien kepimo programą.
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2010 11 01, 18:58)
sveikos, kepėjėlės  4u.gif

nauja aš dar čia... bet turiu klausimėlį - kiek laiko kepti šią duonelę orkaitėje? Ir temperatūra kokia?  ax.gif

Kept ~40min 190 laipsnių temperatūros orkaitėje
čia batonas mirksiukas.gif
Atsakyti