Įkraunama...
Įkraunama...

Klasėje pavojingas kitiems vaikas

QUOTE(pupik @ 2010 11 21, 22:06)
Nuskambėjo blogiauu nei žiauriai. Man atrodo, kad Jūs baisus žmogus.

Nu kodėl gi? Pati pasakykit, geriau bus žmogui gyventi, nesiorientuoti esamoje aplinkoje bei savyje, varginti kitus, kartais žinant, kad gyvenimas jos bus trumpas ir didelė našta kitiems, bet vistiek gyventi?... Dažnai tokie, jau subrendę, kas tokiems vyksta anksčiau, nei normaliems žmonėms, džiaugiasi sekso malonumais, ir gimsta jų vaikai, niekam nereikalingi, ir istorija kartojasi...
Vi gi ne apie tai ši tema mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Krococo @ 2010 11 21, 22:19)
Nu kodėl gi? Pati pasakykit, geriau bus žmogui gyventi, nesiorientuoti esamoje aplinkoje bei savyje, varginti kitus, kartais žinant, kad gyvenimas jos bus trumpas ir didelė našta kitiems, bet vistiek gyventi?... Dažnai tokie, jau subrendę, kas tokiems vyksta anksčiau, nei normaliems žmonėms, džiaugiasi sekso malonumais, ir gimsta jų vaikai, niekam nereikalingi, ir istorija kartojasi...
Vi gi ne apie tai ši tema  mirksiukas.gif

Norėjau pridurti, kad Jūsų gaila, kad gal ne viską suprantate, o sakote tokius baisius žodžius
Ar Jūs žinote, kokioje tikrovėje gyvena tas "mūsų tikrovėje" nesiorientuojantis žmogus?
Gal jam ten visai gera? Ar Jums tai trukdo?
Ne visiems "tokie" yra našta
Jų buitimi ir šia tikrove gali pasirūpinti tokie kaip Jūs ir aš
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupik: 21 lapkričio 2010 - 21:26
QUOTE(pupik @ 2010 11 21, 22:25)
Norėjau pridurti, kad Jūsų gaila, kad gal ne viską suprantate, o sakote tokius baisius žodžius
Ar Jūs žinote, kokioje tikrovėje gyvena tas "mūsų tikrovėje" nesiorientuojantis žmogus?
Gal jam ten visai gera? Ar Jums tai trukdo?
Ne visiems "tokie" yra našta
Jų buitimi ir šia tikrove gali pasirūpinti tokie kaip Jūs ir aš


Taip - iki tiek "gera", kad pradeda klasiokus smaugti ir pats to nesuvokia.... doh.gif O gaila man labiau jo klasiokų, nei jo...
Kad tokiais rūpintis, reikia visiškai atsisakyti savo gyvenimo, "vesti" socializacijos" darbą, sudaryti sąjungą su nuolatiniu nebuvimu namie ir t.t. Kol Jūs tai darysite, kas Jūsų šeima rūpinsis? Nebent tai - Jūsų gyvenimo tikslas ir Jūs šeimos neturit... Manieji - tikrai kiti užmojai mirksiukas.gif Gero vakaro 4u.gif
Atsakyti
As irgi uz nepatogiu naikinima. Netinka ismieros- naikinam.
Atsitikt gali avarija, nelaiminga sekunde, nepagydoma liga -edanti sveika nuovoka. Naikinti ir viskas. Kaip hitleris dare. Puiki iseitis.

Matau siulytoja irgi turi vaika. Normini? Praneskit jam, jog atsitikus nelaimej, pamastysit apie jo eutanazija, kad maziau jums ir aplinkai trukdytu.

I tema.
Pasikartosiu, bet turintys vaika su galiom ir negaliom, turi teise jam suteikt leisve mokytis , but sociume ir t.t., bet turi ir nemazesne pareiga apsaugot aplinka nuo vaiko, jei jis gresia aplinkos saugumui. Jei seima negali garantuoti aplinkai saugumo, jie negali tiketis teises but saugus. As pasiruosus priimti, bet tam, kad priimciau turiu likti gyva;)
Atsakyti
QUOTE(Krococo @ 2010 11 21, 22:46)
Taip - iki tiek "gera", kad pradeda klasiokus smaugti ir pats to nesuvokia.... doh.gif O gaila man labiau jo klasiokų, nei jo...
Kad tokiais rūpintis, reikia visiškai  atsisakyti savo gyvenimo, "vesti" socializacijos" darbą, sudaryti sąjungą su nuolatiniu nebuvimu namie ir t.t. Kol Jūs tai darysite, kas Jūsų šeima rūpinsis? Nebent tai - Jūsų gyvenimo tikslas ir Jūs šeimos neturit... Manieji - tikrai kiti užmojai mirksiukas.gif Gero vakaro  4u.gif

Aš supratau Jus taip:
Gyvenimas - tai nesibaigianti puota
Jei kas puotą gadina - pašalinti
Nesitepti rankų su tais, kuriems turbūt reikia padėti, o jei dar kol kas nežinau kaip - tai galvos sukimas - ne mano gyvenimo užmojis
Į rūpinimąsi savo šeima neįeina auklėjimas pavyzdžiu, kaip elgtis su žmonėmis, ypač kitokiais nei mes
"Kliuviniais" lai pasirūpina kas nors kitas - aš tik skinsiu saldžiuosius vaisius, kuriuose "tokių" neturi būti
Žinoma, Jūs turite teisę į savo nuomonę. Kaip ir aš
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupik: 21 lapkričio 2010 - 23:14
QUOTE(Krococo @ 2010 11 21, 17:52)
Mano manymu, nors tai nuskambės ir žiauriai, gerai darė Hitleis, kai neįgaliems vos gimus, buvo atliekama eutanazija.

jūs gal neblaivi? kad į klaviatūrą nepataikėt. arba jums pačiai ku-kū.
šiaip tai jeigu ką, psichinė negalia nėra diagonzuojama vos gimus. jūsų vaikas dar mažas. o jei paaiškės vėliau kad jam protinė negalia -- nunešit užmigdyt kaip šuniuką? g.gif
Atsakyti
Atsiprašau, pastebėjau, kad Jūs jau nėščia smile.gif
Linkiu gražiausių emocijų, ramybės ir geros nuotaikos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atėnė V @ 2010 10 28, 12:12)
Turiu didelę bėdą. Mano vaiką smaugė iki samonės netekimo, neįgalus, už savo elgesį neatsakingas, turintis daugybę sutrikimų vaikas. neprognozuojamas elgesys, pavojus gyvybei...Ką daryti, kur kreiptis?


jeigu tikrai nepadeda kreipimasis i mokyklos vadovybe bei kitos priemones, tai turbut lieka vienintele iseitis - keisti mokykla. g.gif ir tiketis,kad kitoje mokykloje smaugiancio klasioko salia nebus...cia juokas pro asaras,zinoma.siaip jeigu rimtai, as manau, su tomis integracijomis tikrai perlenkta lazda.ideja integruoti neigalius vaikus- labai sveikintina, labai gera, bet tik TEORISKAI,nes va praktikoje matome,kas is to gaunasi...kencia visa klase ,ir trukdymas per pamokas- anaiptol ne didziausia beda verysad.gif ,nes keliama gresme sveikatai ir gyvybei. g.gif
QUOTE(#Mia# @ 2010 11 03, 15:27)
Na ir zaidem pora metu po 1-2 pamokas, pradeda pykti einam namo (as meciau darba, kad galetume abi eiti i mokykla). PO pusmecio kartais isbudavo ir 3 pamokas, o dabar vaiku galiu tik didziuotis, nes pasieke kai kuriose srityse net daugiau nei sveiki.
Tai jei tevai labai nori integracijos turi kazka ir patys padaryti, o ne numesti vaika, kad tas pats siektu kilniu tikslu.

Mia,jus esate tikra saunuole,nes nenumetet vaiko i bendra katila ir nepalikot sprest problemos kitiems... 4u.gif ir yra rezultatai - isbudavo dvi,veliau- tris pamokas...ir jai paciai- net neabejoju- saugiau budavo, kai jus greta. wub.gif tad ir jus matote savo vaika,ir vaikas mato bendraamzius,mokosi (pagal isgales), ir mokytoja dirba tiesiogini darba . va sitaip as isivaizduoju normalia integracija -PRIE NEIGALAUS VAIKO NUOLAT YRA ATSKIRAS ZMOGUS.ir tik sitaip ,ir niekaip kitaip.bet stai matote, reikia pasiaukojimo ,ir ne kiekviena mes darba(o kiek dar tokiu,kurioms karjera is principo svarbiau uz nuosava vaika doh.gif ),kad galetu lankyt pamokas su savo neigaliu vaikeliu.
QUOTE(rugiagėlė @ 2010 11 19, 23:59)
Nuo rugsėjo 1 į mano dukters klasę atėjo naujokė. Autistė. Prasidėjo košmaras. Nauja mergaitė visiškai negali adaptuotis mokykloje. Jinai nesuvokia kada pamoka kada pertrauka, rėkia, klykia pamokų metu, bėga iš klasės į lauką, mokytoja ją gaudo, veda atgal..... Pamoka nutrūksta, kitų vaikų dėmesys blaškomas, visi suirzę, neįgali mergaitė nori namoooooooooo. Ką daryti mokytojai, visiems kitiems vaikams? Kenčia visi likę 20 mokinių. Kam nuo to geriau, kad neįgalus vaikas šitaip kenčia mokykloje ir varo iš proto kitus?

dar vienas akivaizdus irodymas,kas gaunasi ,kai integracija paliekama savieigai. g.gif teisingas ir naturalus klausimas - kam nuo tokios "integracijos" geriau? g.gif
Papildyta:
QUOTE(pupik @ 2010 11 21, 23:08)
Aš supratau Jus taip:
Gyvenimas - tai nesibaigianti puota
Jei kas puotą gadina - pašalinti
Nesitepti rankų su tais, kuriems turbūt reikia padėti, o jei dar kol kas nežinau kaip - tai galvos sukimas - ne mano gyvenimo užmojis
Į rūpinimąsi savo šeima neįeina auklėjimas pavyzdžiu, kaip elgtis su žmonėmis, ypač kitokiais nei mes
"Kliuviniais" lai pasirūpina kas nors kitas - aš tik skinsiu saldžiuosius vaisius, kuriuose "tokių" neturi būti
Žinoma, Jūs turite teisę į savo nuomonę. Kaip ir aš


gerbiamoji mamyte, bet pripazinkite,kad neigaliu vaikuciu teveliai kartais irgi per daug reikalauja is visuomenes. na taip,integruoti reikia, su tuo sutiks dauguma...bet kaip jus ta realiai isivaizduojate?nuvesite vaika darzelin/mokyklon, paliksite viena( jam galbut nesuprantamoj,bauginancioj aplinkoj),tikesites,jog bendraamziai padarys stebukla(bus supertolerantiski,superdraugiski normaliai nebendraujanciam vaikui)?o gal aukletoja/mokytoja,metusi visus tiesioginius darbus, kasdiena integruos jusu vaika i visuomene?...beje,o kas tuo metu aukles visa likusia grupe?na rimtai,kaip jus ta isivaizduojate?
man zinote kas baisiausia- vat toks paciu neigaliuku mamyciu atsainus poziuris. unsure.gif
labai atsiprasau,jeigu jus asmeniskai izeidziau ar papiktinau savo pasisakymu.bet paskaicius keliu mamu istorijas pasisiause plaukai.nenoreciau,kad mano vaikai butu ju vietoje... unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Krococo @ 2010 11 21, 16:52)
Mano manymu, nors tai nuskambės ir žiauriai, gerai darė Hitleis, kai neįgaliems vos gimus, buvo atliekama eutanazija.


hm, blink.gif na cia jau kitas krastutinumas. schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo CreteIsland: 22 lapkričio 2010 - 08:43
QUOTE(Krococo @ 2010 11 21, 22:46)
Taip - iki tiek "gera", kad pradeda klasiokus smaugti ir pats to nesuvokia.... doh.gif O gaila man labiau jo klasiokų, nei jo...
Kad tokiais rūpintis, reikia visiškai  atsisakyti savo gyvenimo, "vesti" socializacijos" darbą, sudaryti sąjungą su nuolatiniu nebuvimu namie ir t.t. Kol Jūs tai darysite, kas Jūsų šeima rūpinsis? Nebent tai - Jūsų gyvenimo tikslas ir Jūs šeimos neturit... Manieji - tikrai kiti užmojai mirksiukas.gif Gero vakaro  4u.gif

Zinoma jei vaikas tikrai agresyvus ir kelia pavoju kitiems,tai reiktu jiems mokytis spec mokyklose,ar kad ir namie.Na bet kaip jus cia prirasete,jog tokius naikint reikia,tai cia jau sveiku protu nesuvokiama,kaip jus budama mama,ir dar besilaukdama galite tokias baisybes kalbeti.Okas bus jei jums gims neigalus vaikelis?Neauginsit jo,atiduosit i vaiku namus/
Atsakyti
QUOTE(Krococo @ 2010 11 21, 21:19)
Nu kodėl gi? Pati pasakykit, geriau bus žmogui gyventi, nesiorientuoti esamoje aplinkoje bei savyje, varginti kitus, kartais žinant, kad gyvenimas jos bus trumpas ir didelė našta kitiems, bet vistiek gyventi?... Dažnai tokie, jau subrendę, kas tokiems vyksta anksčiau, nei normaliems žmonėms, džiaugiasi sekso malonumais, ir gimsta jų vaikai, niekam nereikalingi, ir istorija kartojasi...
Vi gi ne apie tai ši tema  mirksiukas.gif


blink.gif jūs galvojat ką rašot? o kas nustatytų sąrašą "naikintinų". Jeigu trūksta vienos kojos piršto, jau viskas? o jeigu pas vaiką hematoma, jisai jau "kitoks" - naikinimui? O jeigu paauglys lipdamas į medį nuo jo nukris, susilaužys koją ir liks raišas irgi sunaikinti? Nelabai mąstot ką rašot. Pas Hitlerį visi paminėti žmonės būtų sunaikinami.

į temą - pasirodo čia PPT sprendimas tokius vaikus integruoti į visuomenę. Labiausiai nuo to nukenčia likę vaikai, pedagogai, o ir tas pats neįgalus vaikas. Mokinių tėvai padaryti nieko negali, tiksliau sakant gali nebent ieškoti kitos mokyklos. Mokytojai, deja, apskritai išeitis nepalikta.
Atsakyti
Mokyklos administracijos dėka, neįgalusis klasiokas be eilės buvo nusiųstas į PPT. Išvada:jo intalektas vidutinis žemas, gali mokytis bendro lavinimo mokykloje. O kur išvados apie jo elgiasį?
Kiek žinau iš klasės auklėtojos, po to buvo aptarimas su dėstančiais mokytojais ir vaiko tėvais. Mokytojai buvo šokiruoti, su išvadomis nesutiko, o tėveliai patenkinti. O ką daryti man, kiekvieną dieną išleidžiu vaiką su nerimu, man nebesvarbu jo ugdymo rezultatai, aš džiaugiuosi sulaukusi savo vaiko gyvo gryžusio iš mokyklos.
Atsakyti
QUOTE(Atėnė V @ 2010 11 22, 13:59)
Mokyklos administracijos dėka, neįgalusis klasiokas be eilės buvo nusiųstas į PPT. Išvada:jo intalektas vidutinis žemas, gali mokytis bendro lavinimo mokykloje. O kur išvados apie jo elgiasį?
Kiek žinau iš klasės auklėtojos, po to buvo aptarimas su dėstančiais mokytojais ir vaiko tėvais. Mokytojai buvo šokiruoti, su išvadomis nesutiko, o tėveliai patenkinti. O ką daryti man, kiekvieną dieną išleidžiu vaiką su nerimu, man nebesvarbu jo ugdymo rezultatai, aš džiaugiuosi sulaukusi savo vaiko gyvo gryžusio iš mokyklos.

Manau kiekviena taip jaustusi ir jokie lozungai ir suksniai apie humanizma nepadetu, jeigu tavo vaikas yra pavojuje unsure.gif .
Situacija tokia, kad vaika turbut teks pervesti i kita mokykla g.gif kitokios iseities nematau.
Atsakyti