Įkraunama...
Įkraunama...

BIOK kosmetika

Cia tik nauja pakuote, ar ir sudetis kitokia? g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(fantuteee @ 2011 09 24, 20:30)
gal galit pakomentuoti Rasos kremą-gelį? ax.gif  ar patinka, ar veiksmingas, kokia odai tinka?  g.gif


Mano oda mišri į riebumą. Labai patinka ir tinka smile.gif Man pasirodė veiksmingas, bet kai noriu kuo geresnio rezultato naudoju tos pačios linijos prausiklį ir toniką. smile.gif
Atsakyti
Margaritos plaukų priemonės thumbup.gif Kokybė sakyčiau lenkia kainą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Linju @ 2011 09 25, 12:28)
Margaritos plaukų priemonės thumbup.gif Kokybė sakyčiau lenkia kainą ax.gif

drinks_cheers.gif aha.
šampūnus pakolkas vien margaritos teperku. gal turi margarita koki balzama sausiems plaukams gerą? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2011 09 25, 10:22)
Cia tik nauja pakuote, ar ir sudetis kitokia? g.gif
user posted image


Manau, kad sudėtis tokia pat.
Beje, aš neseniai nusipirkau dar įdomiau - seno įpakavimo dėžutė (oranžinė), o tas naujoviškas buteliukas.
Atsakyti
QUOTE(fantuteee @ 2011 09 24, 19:30)
gal galit pakomentuoti Rasos kremą-gelį? ax.gif  ar patinka, ar veiksmingas, kokia odai tinka?  g.gif


Mano oda riebi. Naudoju šitą kremą-gelį nuo pat jo atsiradimo (kaitalioju jį su Biodermos kremais), gan ilgą laiką kartu naudoju ir tos pačios serijos prausiklį veidui. Naudojant kremą-gelį, oda tikrai mažiau riebaluojasi, beria mažiau ir šiaip kažkaip geriau atrodo smile.gif Prausiklis labai lengvai nuplauna makiažą, visai negraužia akių, tik kiek pasausina, todėl retkarčiais juo nebesiprausiu, padarau kelių dienų pertrauką, panaudoju labiau drėkinantį kremą.
Atsakyti
Išbandžiau Biok naują dantų pastą. Ėmiau balinančią, tai apie jos poveikį (balina ar ne) dar negaliu pasakyt, tačiau pirmas įspūdis toks vidutiniškas - man labiau patinka aštresnės dantų pastos, tai po šios lyg ir trūksta gaivumo. Kaina gera (parodoje mokėjau 6 lt), todėl neatsižadu išbandyti ir kitas jos rūšis smile.gif Beje, Biok konsultantės ją labai gyrė - esą pirmoji lietuviška, ekologiška ir t.t smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Girl_not4_you: 08 spalio 2011 - 12:20
Aš kažkaip nusivyliau paskutiniais pirkiniais iš BIOK - n sunaudojusi esu prausiklių probleminei odai skirtų, o paskutinis toks pats, kurį nusipirkau labai prastai nuvalo makiažą, beveik visiškai neputoja, kad bent koks prausimo efektas būtų, reikia daug jo įsipilti į delną, o jei mažiau, tai atrodo, kad tiesiog vandenėliu prausiesi. Dar labai nuvylė Margaritos dvifazinis makiažo valiklis - sunaudojau vieną, tai patiko, po kurio laiko nusipirkau pakartojimui ir nusivyliau, nes labai prastai valo... unsure.gif
Tikiuosi, kad čia gal tik partijos nevykusios, kad nepasikeitė taip stipriai produktų sudėtis...
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2011 10 08, 13:18)
Išbandžiau Biok naują dantų pastą. Ėmiau balinančią, tai apie jos poveikį (balina ar ne) dar negaliu pasakyt, tačiau pirmas įspūdis toks vidutiniškas - man labiau patinka aštresnės dantų pastos, tai po šios lyg ir trūksta gaivumo. Kaina gera (parodoje mokėjau 6 lt), todėl neatsižadu išbandyti ir kitas jos rūšis smile.gif Beje, Biok konsultantės ją labai gyrė - esą pirmoji lietuviška, ekologiška ir t.t smile.gif


Labai noriu ir aš išbandyti jas ax.gif Jos jau yra prekyboje, kažkaip nemačiau g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(No_Angel* @ 2011 10 12, 00:12)
Labai noriu ir aš išbandyti jas  ax.gif Jos jau yra prekyboje, kažkaip nemačiau  g.gif ?

Vakar ir aš nusipirkau balinančią dantų pastą. Man, asmeniškai, irgi trūksta joje aštrumo, bet šiaip visai nieko kaip po pirmo bandymo. Vyrui tai labai patiko, nes jis yra ne mėgėjas aštraus skonio pastų. Apie balinimą taip pat komentarų dar nebus smile.gif
Pirkau Akropolio Maximoje, kaina 7,99 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Moliūgėlė @ 2011 10 12, 08:13)
Vakar ir aš nusipirkau balinančią dantų pastą. Man, asmeniškai, irgi trūksta joje aštrumo, bet šiaip visai nieko kaip po pirmo bandymo. Vyrui tai labai patiko, nes jis yra ne mėgėjas aštraus skonio pastų. Apie balinimą taip pat komentarų dar nebus  smile.gif
Pirkau Akropolio Maximoje, kaina 7,99  4u.gif


Ačiū 4u.gif Reikės ieškot ir man smile.gif ax.gif
Nors dar pagalvojau, po mėnesio turėtų būti paroda "moters pasaulis", gal ten pigiau bus galima įsigyti g.gif biggrin.gif
Atsakyti
gal kas kur užmatėt rasos duškėm kur nuolaida yra?
Atsakyti