Įkraunama...
Įkraunama...

BIOK kosmetika

QUOTE(Juxt @ 2011 10 12, 16:10)
gal kas kur užmatėt rasos duškėm kur nuolaida yra?


Jei neklystu maxejsiuo metu Rasai ir Arui nuolaidos, tik neuzmaciau, iki kada ax.gif
Atsakyti
Labas vakaras, merginos,
norėjau pasidalinti patirtimi naudojant "Margaritos" plaukų balzamus (su alaus mielėmis, kviečių baltymais). Mano plaukai ilgi, šviesinti sruogelėmis, išplovusi galvą be balzamo negaliu jų iššukuoti niekaip, tai vis mėginu, naudoju visokius. "Margaritos" balzamai tikrai palengvina iššukavimą, bet plaukai tokie apsunkę nuo jų, atrodo kaip padengti kažkokiu slidžiu "daiktu", tokie riebaluoti. Šukuojant plaukus net šukos apsineša apnašomis, tokiu glitnumu... ar čia man vienai taip?
P.S. Naudoju įprastą kiekį ir išskalauti gerai sugebu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2011 10 12, 16:10)
gal kas kur užmatėt rasos duškėm kur nuolaida yra?

Kopijuoju iš Biok.lt puslapio 4u.gif
2011 10 04 - 2011 10 17
Visose MAXIMA parduotuvėse RASA ir ARAS veido bei kūno priežiūros priemonėms taikoma 33% nuolaida
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Moliūgėlė @ 2011 10 13, 08:28)
Kopijuoju iš Biok.lt puslapio  4u.gif
2011 10 04  -  2011 10 17
Visose MAXIMA parduotuvėse  RASA ir ARAS veido bei kūno priežiūros priemonėms taikoma 33% nuolaida
  smile.gif


dėkui 4u.gif reiks iki maxės kažkaip nusigauti
Atsakyti
Sveikos, merginos smile.gif as norejau pasiteirauti apie plauku balzamus, ar neblogi jie? Kaip naujasis Rasos kazin ir ta naujoji kauke? ax.gif
Atsakyti
nusipirkau pries tris savaites rasos prausikli ri tonika probleminei odai. ir man beria zandus sad.gif ar ci atas vadinamasis valymasis odos ar man juos mest lauk.. nes nebegaliu ziuret verysad.gif ar dar bandyt ar jau viskas verysad.gif g.gif

planuoju jau šeštadieni pereiti prie biodermos kosmetikos jei taip ir toliau bus verysad.gif
Atsakyti
Aš tai prieš porą dienų nusipirkau Rasos kosmetikos veido priežiūrai - valomąjį prausiklį, gelį spuogams, akių makiažo valiklį bei valomąją kaukę. Nu ir ką, mano nuostabai po pirmos dienos mano oda iškart švelni, spuogų paraudimai dingo, tiesiog stebėtina tokiu greitu poveikiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2011 10 25, 14:02)
nusipirkau pries tris savaites rasos prausikli ri tonika probleminei odai. ir man beria zandus sad.gif ar ci atas vadinamasis valymasis odos ar man juos mest lauk.. nes nebegaliu ziuret  verysad.gif  ar dar bandyt ar jau viskas  verysad.gif  g.gif

planuoju jau šeštadieni pereiti prie biodermos kosmetikos jei taip ir toliau bus  verysad.gif

Nerizikuokit geriau. Gal sierai esat alergiška. Ne visoms šita serija tinka smile.gif
Atsakyti
Jau kelios dienos naudoju Rasos dieninį su matiniu efektu, mano mišriai odai kaip tik, nepabėrė, kaip dažniausiai būna nuo kremų thumbup.gif Iki šiol naudojau tik serumą brandžiai odai, tas irgi labai tiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2011 10 30, 09:20)
Jau kelios dienos naudoju Rasos dieninį su matiniu efektu, mano mišriai odai kaip tik, nepabėrė, kaip dažniausiai būna nuo kremų thumbup.gif Iki šiol naudojau tik serumą brandžiai odai, tas irgi labai tiko ax.gif


A koks cia su matiniu efektu? naujiena kazkokia? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Austuja @ 2011 10 30, 19:24)
A koks cia su matiniu efektu? naujiena kazkokia? ax.gif

Va šitas, jis jau nebenaujiena biggrin.gif
http://www.biok.lt/i...p?id=44&pid=420
Atsakyti
O man tas matinis kremas irgi naujiena biggrin.gif visai norėtųsi išbandyti.. Kaip ir dantų pastą...


Paskutiniu metu vis naudoju Margaritos šampūną su alaus mielėmis, seniau esu bandžius, bet pamiršti buvo, o dabar taip patiko, kažkaip labai tiko mano plaukams.

Ir Rasos dušo-skutimosi želė tą 2in1 labai smagiai naudojasi, manau pirksiu vėl, kai baigsis smile.gif
Atsakyti