Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 30

QUOTE(GREK @ 2010 11 10, 19:21)
... man ne taip pasisekė su chemoterapiaute  unsure.gif nelabai mes kontaktuojam, kalba kol moku jai, o pinigėliai tirpsta akyse, dar gi nedirbu aš. Pasakė, jei nori - gerk. Tai aš, didelėm iš baimės akim nusipirkau ir Wobenzym ir Wobe-mugos, paklojau nemenką sumelę, ir nors nesu suvalkietė, ale išmest gaila, tai gal vis dėl to sakau, reik suvartot  biggrin.gif
Nu dabar jau visai pasimečiau, kas daryt?  g.gif

Gydytojai dažnai nesako vartoti ar nevartoti papildomų dalykėlių - neretai jie būna ir prieš... Čia jau gaunasi kaip ir ligoniuko reikalas. Ir dideli pinigėliai. Ne visų daktariukai yra tokie, kad gali pasitarti - kaip Arūnės ar mano mamytės buvo ( ir mes tardavomės dėl kiekvienos žolės ir papildomo vaistuko)... ax.gif Aš kašžkaip pasitikiu Wobe-mugos, jei vartoti taip kaip priklauso. Jei mažesnės dozės - manau, kad kaži ar kiek naudinga bus - bet bent jau blogiau nebus. g.gif Bet be reikalo pinigėliai bus išmesti. Norėjau ir kad mamytė vartotų, bet ji griežtai atsisakė, atseit ir taip daug visokių vaistukų geria (jai reikėjo ir nuo papildomų ligelių). O mūsų gydytoja pasakė, jei tikite - vartokite... ax.gif O kai mamytė gėrė Befunginą - tai pritarė.
Ir dar - labai gerai prisimenu, kaip mūsų Vaistininkas mus bardavo ir aiškiai pasakydavo, kad paildomus dalykėlius (žoleles, miltukus, grybukus ir pan) reikia vartoti laaaaaaaabai iiiiiilgai. Jei mes nusipirkome žolelių, sugėrėme vieną pakuotę, nieko nepajutome ie pasakėme, kad jos neveiksmingoos ir nepadeda - ir metėme gerti. Tai taip ir bus. Nes veikimas prasideda vėliau, lėčiau ir vienos pakuotės tikrai neužtenka. Žoleles gerti reikia pusmečiais, metais - aišku, su pertraukomis.
Na, nusigrybavau link žolių...
Vienu žodžiu, jei nusprendei vartoti ir vartok ir kantriai lauk rezultato. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(GREK @ 2010 11 10, 18:21)
Arūne, man ne taip pasisekė su chemoterapiaute  unsure.gif nelabai mes kontaktuojam, kalba kol moku jai, o pinigėliai tirpsta akyse, dar gi nedirbu aš. Pasakė, jei nori - gerk. Tai aš, didelėm iš baimės akim nusipirkau ir Wobenzym ir Wobe-mugos, paklojau nemenką sumelę, ir nors nesu suvalkietė, ale išmest gaila, tai gal vis dėl to sakau, reik suvartot  biggrin.gif
Nu dabar jau visai pasimečiau, kas daryt?  g.gif

Vis tik tau reikia su kažkuo pasitart, gaila, kad neturi kontakto su gydytoja, man, atsimenu, sakė, kad gerti metus laiko, jei trumpiau vartosi - nebus tokio rezultato, kokio reikia, o gėriau atrodo po 2 tabl. 3 kartus dienoje. Todėl ir brangiai išeidavo. Atsimenu, dėžutė virš 400 kainavo, čia nusiperki - čia nebėr. Mama padėjo, per mėnesį po 300-400 duodavo, ale vistiek ubagais išėjau blush2.gif . Vienos su dukra gi esame. Todėl tu labai gerai įvertink, ar galėsi jį kokiems metams pirkti, ir dar dozę turi susižinot - gal tau gerokai mažesnę patartų? O gal J. Ruolia padėtų su patarimu? Jis enzimus skiria.

Aš, kaip ir Rasų lanka, pasitikėjau Wobe - mugos, ir manau, kad jis man padėjo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arune: 10 lapkričio 2010 - 19:21
Ačiū, mergaitės už patarimus, visgi, gal neužsiimsiu saviveikla. smile.gif
Atsakyti
Geležies daug turi : jautiena,jos kepenėlės, veršiena, paukštiena (naminė), žuvis, jūros gėrybės, kiaušinio trynys, daržovės(ankštinės, špinatai, salierų lapai ir kitos lapinės žalios), avižiniai dribsniai, rupi duona, sezamo bei saulėgražų sėklos, vyšnios, obuoliai, slyvos, razinos, džiovinti abrikosai, granatai, hematogenas.
Čia hemoglobinui pakelti...
Nesenai skaičiau, kad tas kiaušinio trynys nėra jau toks pavojingas, kaip anksčiau buvo manoma. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 10 lapkričio 2010 - 19:42
QUOTE(Magam @ 2010 11 10, 16:12)
Labas smile.gif.
Man navelbino lasina 50 mg. Sanariu visai neskauda. Patriccija, jei Jums taip skauda, reiketu pasitart su gydytoja ir gal leistu vaista kas antra savaites. Organizmas spetu pailseti.
As jau po sulasinimo. Gruodzio 2d. uzase kepenu kompiuteriniai tomografijai, tikiuos nemaloniu staigmenu nebus. As dabar taip bijau visu tyrimu...



Sveika,
Suprantam mes tave, bet jeigu gerai jautiesi, tai, man atrodo, daug vilčių, kad ir tyrimai bus geri. Labai tikiuosi.
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2010 11 10, 19:10)
Taip,grikiai sausi - tokie, kokius nusiperki. Sumali kavamale... 4u.gif

***

Man atrodo, kad tie enzimai skirtingi. Pvz. Wobe-mugos e skirtas chemoterapijos ir švitinimo metu, o Wobenzym - uždegimams, žaizdoms ir pan. Reikia gerai pasiskaityti  Wobe-mugos dar yra dozuotė esant metastazėms ir kai jų nėra, švitinimui ir chemoterapijai vykstant dar kitaip...

Wobenzym

WOBE-MUGOS  E


Onkologiniams ligoniams taikoma Wobe Mugos E (austrijoje prekiaujama Wobe Mugos (be E raides)) jei kas domites, manau, tikslinga butu pasidometi isigijimu is ten, nes kainu skirtumas akivaizdus.
Atsakyti
QUOTE(GREK @ 2010 11 10, 18:21)
agam, tikrai negirdėtas  schmoll.gif Ačiū, Rasų lanka, pabandysiu ir šitą, nepakenks. O grikiai taip suprantu nevirti, tik mali ir viskas  g.gif

Arūne, man ne taip pasisekė su chemoterapiaute  unsure.gif nelabai mes kontaktuojam, kalba kol moku jai, o pinigėliai tirpsta akyse, dar gi nedirbu aš. Pasakė, jei nori - gerk. Tai aš, didelėm iš baimės akim nusipirkau ir Wobenzym ir Wobe-mugos, paklojau nemenką sumelę, ir nors nesu suvalkietė, ale išmest gaila, tai gal vis dėl to sakau, reik suvartot  biggrin.gif
Nu dabar jau visai pasimečiau, kas daryt?  g.gif




Grek, man draugė, gyvenanti JAV, pasikonsultavusi su besigydančia ten, rekomendavo gerti enzimus. Aš dar negeriu, nes neturiu. Su saviške onkologe irgi nešnekėjau dėl papildų. Savo galva dabar vadovaujuosi. Nežnau ar gerai, bet tikiuosi, kad bus gerai. Geriu visokių papildų. Mastau ir apie enzimus, bet dar nežinau.
Atsakyti
QUOTE(Patriccija @ 2010 11 10, 17:50)
Art , atvežk Rasų lankelę į svečius wink.gif, rodos Jūs ten netoliese. wink.gif


Aha gerai būtų :-) ir vienam važiout liūdna. Bet Mariampolėje būsių dvi dienas, o paskui savo vaikus nuvešiu iki vilniaus, jos ten mokos. Ir vėl vienas grįšiu namo.

Rašau čia dėl NBA, sakau gal reikia pasidalinti mūsų patirtimis, jeigu reikia, jeigu norit.
Atsakyti
Art, na, labai miela, kad Tu rūpinies ir nori pasidalinti savo sukaupta patirtimi. Ryt man chemija Vinorelbinas 6 kartą. Nežinau kaip jausiuos šeštadienį, bet ruošiuos daug bulvinių blynų kepti ir kopūstų su karka virti. wink.gif. Kuriam krašte Marijamopolės būsi?
Atsakyti
QUOTE(Patriccija @ 2010 11 11, 11:22)
Kuriam krašte Marijamopolės būsi?

Sporto g. šialia tų liūdnųjų Mariajampolės namelių su aukštomis tvoromis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Patriccija @ 2010 11 11, 11:22)
bet ruošiuos daug bulvinių blynų kepti ir kopūstų su karka virti. wink.gif.

blyn, Patricija, nerašyt prašau tokių dalykų, nes gali sulaukt daugiau svečių nei tikėtasi lotuliukas.gif net seilė nutyso biggrin.gif

Laba visiem,

nu jūs tai vaikščiojančios enciklopedijos, tiek patarimų, ačiū, mergaitės smile.gif Šiandien jau geriau jaučiuosi, visko tieeeek privalgius, prigėrus, manau kad netrukus ir kraujukas mano atsistatys biggrin.gif

Edme, kokius papildus naudoji? Aš tai kažkaip prisibijau, tik bičių duonelę kremtu ir vit. C Yuorlife'o valgau po 1 tablietką, visa kita, tikiuosi gaunu su maistu, nes produktus stengiuosi rinktis kokybiškus. Prisidžiovinau šermukšnių, erškėtrožių uogų, dilgėlių, dobilų, medetkų arbatoms.
Atsakyti
Samta0204 4u.gif - laikau kumštelius ir manau, kad tau viskas labai gerai. wub.gif
Atsakyti