Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-9

Jeigu tortui naudoju konservuotas braškes, tepu ketvirtadienį, aš šeštadienį nesurūgusios jos bus? g.gif lyg ir ne vasara, bet... g.gif

tiesa, matėt (aišku, kad matėt), jog MAXIMOJ Outkerio želei nuolaida? 1.39.
Atsakyti
RiMami, kada tu tiem morengam duris atidarai?!? doh.gif Ar pradžioj kepimo, ar prieš tas dvi valandas, ar jau po dviejų valandų doh.gif
Aš taip ir darinėjau per visą kepimą biggrin.gif jau ir tos paskutinės dvi valandos baigėsi, o morengai minkštoki, lipnūs, iš apačios kažkoks skystis permatomas sunkiasi doh.gif
Atsakyti
as dar del Rafaelo pertepimo noreciau pasikonsultuot blush2.gif

kokia grietinele geriausia plakti? lyg neradau niekur uzsiminta... ar tinka 35% plakamoji? g.gif ar butina zemaitijos 36% g.gif

p.s. issikepiau biskvitus, tai viskas iskilo super, lyguteliai,gelsvi, kepimo milteliu nesijaucia... thumbup.gif
tiesa,sunkiai pjovesi su siulu g.gif
tik beda kepiau 26 cm skardoj, tai ploniukai gavos ir tik 3sluoksniai ax.gif
bet uzteks tiek, kiek turiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mildama: 03 lapkričio 2010 - 22:19
QUOTE(Cosette @ 2010 11 03, 22:03)
RiMami, kada tu tiem morengam duris atidarai?!?  doh.gif  Ar pradžioj kepimo, ar prieš tas dvi valandas, ar jau po dviejų valandų  doh.gif 
Aš taip ir darinėjau per visą kepimą  biggrin.gif  jau ir tos paskutinės dvi valandos baigėsi, o morengai minkštoki, lipnūs, iš apačios kažkoks skystis permatomas sunkiasi  doh.gif


Kai ant 100 laipsnių tempą užstačiau tada ir pravėriau na per degtukų dėžutę ir nebeuždariau.... Skystis sakai g.gif jetus bijau, kad kažkas negerai, greičiausiai, kad neištirpo cukrus visiškai kai plakei baltymus unsure.gif nu kas belieka... džiovink ilgiau mažum išdžius dar mastau.gif Nzn ką daugiau patart verysad.gif

mildama, taip taip tinka 35 proc. grietinėlė mirksiukas.gif o biskvitas 24 cm formoj geriausiai gaunas mirksiukas.gif
Atsakyti
su graikiniais riesutais kazkokia mistika. visa ana savaite vazinejau po parduotuves ju ieskodama. tai pakeiciau kariju riesutais. lyg Prismoj buvo, bet kai as buvau tai butent graikiniu riesutu stovas buvo tuscias...
Atsakyti
Naujo derliaus dar neisluksteno lotuliukas.gif O senas jau, matyt, pasibaige g.gif
Atsakyti
jei rafaela valgysim sestadieni vakare tai kada geriau ji kept siandien ar rytoj?
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2010 11 04, 10:08)
jei rafaela valgysim sestadieni vakare tai kada geriau ji kept siandien ar rytoj?

jokio skirtumo 4u.gif gali tiek šiandien tiek rytoj, jam subręst nereikia 4u.gif
Atsakyti
aš jį visada tepuosi prieš 2dienas. tai šiandien tikrai tepčiau smile.gif
Atsakyti
kas zinot, snikers torta reikia sutepti butinai formoje, ar galima paprastai, kaip meduti pvz?
Atsakyti
QUOTE(kukuska007 @ 2010 11 04, 10:50)
kas zinot, snikers torta reikia sutepti butinai formoje, ar galima paprastai, kaip meduti pvz?

as tepu ne formoj biggrin.gif
Atsakyti
akvilyte, aciu, liux tada smile.gif
Atsakyti