Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-9

aš absoliučiai visus tortus tepu formoje (išskyrus tuos,kuriuos reikia išformuot) ax.gif nes ne formoj, kažkodėl gaunasi kreivi šleivi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglis2 @ 2010 11 04, 13:39)
aš absoliučiai visus tortus tepu formoje (išskyrus tuos,kuriuos reikia išformuot) ax.gif nes ne formoj, kažkodėl gaunasi kreivi šleivi doh.gif


aš irgi.....
tiesiog taip patogiau ir tortas gaunasi jau automatiškai lygiais šonais...ir visada tepu taip ,kad torto apačia butu formoj viršuj...iššimdama visada apverčiu aukštyn kojom ir viršus tada velgi buna lygus......
Atsakyti
As dauguma tepu ne formoj. Viskas lygu gaunasi smile.gif tik kepu formoje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2010 11 04, 13:50)
.iššimdama visada apverčiu aukštyn kojom ir viršus tada velgi buna lygus......

va čia tai gera mintis bigsmile.gif
Atsakyti
help.gif

Merginos.. padauginau sodos biskvite doh.gif na dėjau kiek reikia, bet kažko jaučiasi stipriai.. kaip manot, gal tas skonis kiek aprimtų sutepus biskvitą? ar visgi geriau jau kepti iš naujo?
Papildyta:
QUOTE(RiMami @ 2010 11 04, 01:56)
Kai ant 100 laipsnių tempą užstačiau tada ir pravėriau na per degtukų dėžutę ir nebeuždariau.... Skystis sakai  g.gif  jetus bijau, kad kažkas negerai, greičiausiai, kad neištirpo cukrus visiškai kai plakei baltymus unsure.gif nu kas belieka... džiovink ilgiau mažum išdžius dar mastau.gif Nzn ką daugiau patart  verysad.gif

paskaičiau... papasakosiu apie savo durną galvą. Pašoviau kepti kažką, ir kad per karšta, tai į tarpelį įkišau degtukų dėžutę.. nežinau kiek laiko praėjo, bet gerai kad šalimais sukinėjaus.. tik ČYRKŠT man tos dėžutės viduje keletas degtukų ir užsidegė doh.gif fool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naitas: 04 lapkričio 2010 - 15:26
QUOTE(RiMami @ 2010 11 03, 23:56)
Kai ant 100 laipsnių tempą užstačiau tada ir pravėriau na per degtukų dėžutę ir nebeuždariau.... Skystis sakai  g.gif  jetus bijau, kad kažkas negerai, greičiausiai, kad neištirpo cukrus visiškai kai plakei baltymus unsure.gif nu kas belieka... džiovink ilgiau mažum išdžius dar mastau.gif Nzn ką daugiau patart  verysad.gif

kitą kartą reiks vėl kada bandyt, dabar jau tiksliai žinosiu (atrodo smile.gif). Kaip keista, jeigu būtų cukrus g.gif kai plakiau ir buvo pilna putų, tai to cukraus nei matėsi, nei jautėsi smile.gif šiandien visą dieną džiovinu, gal kas nors gausis smile.gif apačia tokia lipni liko, tai nuėmiau nuo popieriaus, apverčiau ir dabar apačią džiovinu biggrin.gif
gerai, kad tortas saviems, tai gal nepyks, o jei ir bus kas ne taip, tai nežinos kaip iš tikro turėjo būt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2010 11 04, 15:29)
help.gif

Merginos.. padauginau sodos biskvite  doh.gif  na dėjau kiek reikia, bet kažko jaučiasi stipriai.. kaip manot, gal tas skonis kiek aprimtų sutepus biskvitą? ar visgi geriau jau kepti iš naujo?

nužinok man kai vieną kartą net sutepus jautėsi tai dabar kai vėl kepiau ir jautėsi tai perkepiau iš naujo unsure.gif tą kitą va dabar sutepiau.. savaitgalį paragausim.. tai žiūrėsiu ar jausis...
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2010 11 04, 17:50)
nužinok man kai vieną kartą net sutepus jautėsi tai dabar kai vėl kepiau ir jautėsi tai perkepiau iš naujo  unsure.gif  tą kitą va dabar sutepiau.. savaitgalį paragausim.. tai žiūrėsiu ar jausis...

skaičiau, visai neseniai rašei.. jetau jetau.. . vienas pats biskvitas valgant neskanus.. skonis toks gailus.. nežinau kaip pasakyt.. žodžiu, bandau sutepti.. jeigu ką, tai tada perkepsiu.. vis dar tikiuos, kad gal permuš... o į antrą dieną nešvelnėja ta soda???? verysad.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Merginos, ar bezė draugauja su cukrine dengimo mase? Ruošiuos puošt pirmą kartą ir nesinori, kad viskas nubėgtų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(simike @ 2010 11 04, 17:56)
Sveikos  smile.gif Merginos, ar bezė draugauja su cukrine dengimo mase? Ruošiuos puošt pirmą kartą ir nesinori, kad viskas nubėgtų  lotuliukas.gif

ką nori gali daryt su bezu ant cukrinės masės irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2010 11 04, 15:55)
skaičiau, visai neseniai rašei.. jetau jetau.. . vienas pats biskvitas valgant neskanus.. skonis toks gailus.. nežinau kaip pasakyt.. žodžiu, bandau sutepti.. jeigu ką, tai tada perkepsiu.. vis dar tikiuos, kad gal permuš... o į antrą dieną nešvelnėja ta soda????  verysad.gif

nu bet pvz medučio lakštuose man irgi soda jaučias.. bet sutepus nebesijaučia biggrin.gif o tada pirmą kartą tai rafaelo buvo... tai jei tiesiai iš šaldytuvo tai mažiau jautės soda... o kai jau tortas pastovėjęs buvo kambary tai labiau lotuliukas.gif nu bet gal viskas bus gerai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2010 11 04, 18:03)
nu bet pvz medučio lakštuose man irgi soda jaučias.. bet sutepus nebesijaučia  biggrin.gif  o tada pirmą kartą tai rafaelo buvo...  tai jei tiesiai iš šaldytuvo tai mažiau jautės soda... o kai jau tortas pastovėjęs buvo kambary tai labiau  lotuliukas.gif  nu bet gal viskas bus gerai  bigsmile.gif

dviese sau bazarinam hihihi.gif man taip gerai šiand sekėsi, su tokiu noru dirbau.. ir tos sodos tiek mažai atrodė, ir dar taip nuputojo, kad per stiklo kraštus iššoko... ir va.. nenusigesino..
MEDUTĮ ir darau.. tai gal man pavyks.. ką.. jei nepamiršiu, ateisiu vakare paporint, kas jaučias torte.. nu dabar tai gailu.. viau..
Atsakyti