Įkraunama...
Įkraunama...

Tele-Bim-Bam darželis Viniuje

QUOTE(Godaite @ 2011 06 01, 00:47)
Nustebinote tikrai. Pasirodo kelis kartus pabendravus galima nustatyti apie ka ir kaip zmogus galvoja, kas jam rupi ir tt.
Neringa pazistu daugiau nei 10 metu ir pabendrauju su ja ne kaip stebetoja. Vsokiausiu priekaistu galima butu sugalvoti ( kaip ir kiekvienam is musu), bet apkaltinti materializmu, gobsumu, ar nemeile savo darbui tikrai negaleciau. Juk jei nepatinka pats zmogus, tai ner ko ir jo darbu aptarineti, nes aptarimas pasidaro labai saliskas. Pasakoti, kad zmogaus zvilgsnis nepatiko is keliu pabendravimu yra neetiska. Jei nepatinka sis, pasirinkite kita darzeli. Jei sis turi trukumu ir juos matote- parasykite, Bet atleiskite man durnai, ikurejo akys ir juose neva matomi dolerio zenkliukai tikrai nera nei darzelio trukumas, nei privalumas. Tema skirt darzelio, o ne asmeniniu simpatiju aptarimui.  Bukit korektiskos.


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Siaip skaiciau sita tema, nesuprantu del ko pyksta mamytes. Viskas priklauso ir nuo aukletoju darbo ir nuo pacio vaiko. Nuo ligu neapsisaugosite , aukletojos ne gydytojos jos ligos diagnozes nenustato, cia jau tevu saziningumas.
Vaikai irgi skirtingi vieni nori dainuoti kiti ne, vieni hiperaktyvus kiti uzsidare sedi kampe, mergaites ir berniukai ir t.t. Skirtingai trunka adaptacija tiek vaikams tiek tevams. Viena pazystama irgi bande lankyti TBB tai uzkliuvo kodel aukletoja nesedi su vaikais ant zemes kartu, o sedi ant kedes, man tai absurdiskas pasisakymas. Proto ribose turi buti kritikuojamas darzelis ir reikia pries vedant i darzeli bet kuri gerai pagalvoti ar tikrai norite vesti vaika ir kokie is to bus pliusai ir minusai doh.gif Pries pasirasant sutarti paklausti direktores ar "aukletoja sedes ant zemes?"
Atsakyti
Sveiki,

Mes isbandeme si darzeli. Jausmai del jo dvejopi, nes is tiesu labai rami zalia aplinka ir jame dirba siltu zmoniu. Taciau galiu pasakyti, kad vaikai nera priziurimi tiek, kad as darzeli laikyciau saugiu. Nenormalu, kad vaikas pats iseina is darzelio pastato i kiema, kai nieko nera kieme is personalo. O i tevo rupesti, kodel vaikas kieme buvo vienas, ypac kai vartai i gatve atrakinti ir kiti teveliai su vaikais namo vaziuoja (darzelis prie gatves) Neringos reaguojama "jus savo negatyvu personala erzinate, nes tevas tik kamantinejo personala, o ne pasidziauge, kad vaikas pats salika uzsidejo". VAU. Be to, ne karta mums kilo problemu del sveikatos, nes isidukusi suprakaitavusi vaika isrengia. Mums per kelis men jau du kartus buvo plauciu uzdegimo pradzia, ko niekad nera buve (viena karta gulejo ligoninej, kita karta sekmadieni uz nemaza suma pediatra i namus kvietem, skyre stipru antibijotika). O kad vaikas neperkaistu, nieks nekontroliuoja, net leidzia savo dviracius i darzeli atsinesti. Taip kad nepaisant visu siltu emociju kylanciu del sio darzelio, nes tikrai darzelis turi mielu zmoniu jame, turiu ziureti saltai, ar dar neperzenta riba. Ir riba jau perzengta, deje ne karta. Manau ne be reikalo valstybiniuose darzeliuose atsiranda reikalavimas, kad juose dirbtu tik pedagogai. Be to, privatus darzeliai nera pavaldys savivaldybes reikalavimams ir tikrinimams. Ka sutarsite sutartimi, ta ir turesite. Mano vaikui darzelis visu pirma turi buti saugus, atitikti minimalius reikalavimus. Siuo metu dar svarstom, ka toliau daryti su sia informacija. Nesinoretu, kad kiti vaikai i pas pacias situacijas papultu. Be to, esu maciusiu, kai ant grindu guli apsiverkes apsislapines berniukas, o aukletojos ramiai geria rytine kava. Gulejo tas vaikas mums atejus, kol nuregiau ir peraviau savo vaika. Aukletojos sureagavo tik po to, kai as nuejau ir pasakiau, kad paziuretu vaika, nes rodos jam nelaime nutiko. Mazesnio vaiko, kuris nepasipasakos, nedrisciau cia atvesti. Nes aukletojos nepuola pasakoti, kas nutiko per diena. Pvz mano vaikas is aukletojos gavo puponauta dovanu (nors mes ju nerenkam, as pries juos, ypac dar ir del to, kad kitas mazas namie) ir tik as pati isklausiau is vaiko, kad dovana uz tai, kad kiti trys didesni berniukai muse. Nu nenormalu. Didesni savarankiskesni vaika tikrai galima bandyti vesti, ismoks daineliu, paminkys moli. Tiems tevams, kurie nuo maziuku be prieziuros i kiema leidzia, darzelis tiks tur but, tik tegul ivertina, kad gatve artokai. Na tur but ramesnems nesukaistancioms mergaitems irgi darzelis labiau tinka smile.gif. Tikrai pritariu mamytems, kurios rase, kad i pastabas reaguojama priesiskai. As neturejau jokios isankstines nuomones, nebuvau sio forumo net skaicius. Bet kai sulaukiau protu nesuvokiamos reakcijos, del situacijos, kuri yra rimta, man tikria kilo klausimu, ar as pirma tokia ir negi nera nieko is anksciau. Na teatro zmogus, gerbiu uz tai, muzika mums Telebimbam patinka, bet vaikams reik dar ir pedagogo bei saugumo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamachole: 21 spalio 2014 - 16:36
Pradejom eiti i kita privatu darzeli. Tai galiu pasakyti, kad dabar man atrodo, kad TeleBimbam pagrindine problema yra vadovo problema. Kazkaip kitas darzelis ir uzsirakinti sugeba, ir vaiku i gatve neisleisti, ir nuotraukas atsiusti su ataskaita, ka per uzsiemimus veike. TelebimBam darzelio aukletojai Violetai 100 balu uz sugebejima uzmegsti silta rysi su vaiku. Gaila, kad TeleBimbam vadovas nemato reikalo daugiau pasistengti. Na tur but taip bus tol, kol bus didele paklausa ir niekam atskaitus nebus, skirtingai nei "valdiski" darzeliai.

QUOTE(mamachole @ 2014 10 21, 16:27)
Sveiki,

Mes isbandeme si darzeli. Jausmai del jo dvejopi, nes is tiesu labai rami zalia aplinka ir jame dirba siltu zmoniu. Taciau galiu pasakyti, kad vaikai nera priziurimi tiek, kad as darzeli laikyciau saugiu. Nenormalu, kad vaikas pats iseina is darzelio pastato i kiema, kai nieko nera kieme is personalo. O i tevo rupesti, kodel vaikas kieme buvo vienas, ypac kai vartai i gatve atrakinti ir kiti teveliai su vaikais namo vaziuoja (darzelis prie gatves) Neringos reaguojama "jus savo negatyvu personala erzinate, nes tevas tik kamantinejo personala, o ne pasidziauge, kad vaikas pats salika uzsidejo". VAU. Be to, ne karta mums kilo problemu del sveikatos, nes isidukusi suprakaitavusi vaika isrengia. Mums per kelis men jau du kartus buvo plauciu uzdegimo pradzia, ko niekad nera buve (viena karta gulejo ligoninej, kita karta sekmadieni uz nemaza suma pediatra i namus kvietem, skyre stipru antibijotika). O kad vaikas neperkaistu, nieks nekontroliuoja, net leidzia savo dviracius i darzeli atsinesti. Taip kad nepaisant visu siltu emociju kylanciu del sio darzelio, nes tikrai darzelis turi mielu zmoniu jame, turiu ziureti saltai, ar dar neperzenta riba. Ir riba jau perzengta, deje ne karta. Manau ne be reikalo valstybiniuose darzeliuose atsiranda reikalavimas, kad juose dirbtu tik  pedagogai. Be to, privatus darzeliai nera pavaldys savivaldybes reikalavimams ir tikrinimams. Ka sutarsite sutartimi, ta ir turesite. Mano vaikui darzelis visu pirma turi buti saugus, atitikti minimalius reikalavimus. Siuo metu dar svarstom, ka toliau daryti su sia informacija. Nesinoretu, kad kiti vaikai i pas pacias situacijas papultu. Be to, esu maciusiu, kai ant grindu guli apsiverkes apsislapines berniukas, o aukletojos ramiai geria rytine kava. Gulejo tas vaikas mums atejus, kol nuregiau ir peraviau savo vaika. Aukletojos sureagavo tik po to, kai as nuejau ir pasakiau, kad paziuretu vaika, nes rodos jam nelaime nutiko. Mazesnio vaiko, kuris nepasipasakos, nedrisciau cia atvesti. Nes aukletojos nepuola pasakoti, kas nutiko per diena. Pvz mano vaikas is aukletojos gavo puponauta dovanu (nors mes ju nerenkam, as pries juos, ypac dar ir del to, kad kitas mazas namie) ir tik as pati isklausiau is vaiko, kad dovana uz tai, kad kiti trys didesni berniukai muse. Nu nenormalu. Didesni savarankiskesni vaika tikrai galima bandyti vesti, ismoks daineliu, paminkys moli. Tiems tevams, kurie nuo maziuku be prieziuros i kiema leidzia, darzelis tiks tur but, tik tegul ivertina, kad gatve artokai. Na tur but ramesnems nesukaistancioms mergaitems irgi darzelis labiau tinka smile.gif. Tikrai pritariu mamytems, kurios rase, kad i pastabas reaguojama priesiskai. As neturejau jokios isankstines nuomones, nebuvau sio forumo net skaicius. Bet kai sulaukiau protu nesuvokiamos reakcijos, del situacijos, kuri yra rimta, man tikria kilo klausimu, ar as pirma tokia ir negi nera nieko is anksciau. Na teatro zmogus, gerbiu uz tai, muzika mums Telebimbam patinka, bet vaikams reik dar ir pedagogo bei saugumo.

Atsakyti
Nauja grupe Valakampiu mamoms https://www.facebook...63041597283593/
Atsakyti
O man patinka sis darzelis. Pasirinkom ji del vietos ir del to, kad vaikai nera verciami laikytis galybes taisykliu kaip valstybiniuose darzeliuose. Labai dziaugiuosi, kad vaikas turi galimybe kaip ir namie iseiti i namo kiema ne kazkokiomis nustatytomis valandomis, kai isveda kaip kareivelius valandai i lauka, o tiesiog uzsinorejes pasivazineti kieme dviraciu ir nemaciau, kad aukletoju nebutu..Gal cia buvo koks pavienis atvejis apie kuri raso?

Del sukaitimo, tai turbut labai individualu kiekvienam vaikui. Gal vaikas, augantis bute ir kuri tevai aprengia pries vesdami i lauka ir gali sukaisti, jei jam niekas nepareguliuoja. Bet mums tai kazkaip net neaktualu, kai nuo mazens vaikas ismokytas savarankiskumo, apsirengia, nusirengia eidamas i lauka tiek namie, tiek darzelyje. Turbut jei kyla kokiu nors klausimu reikia del kiekvieno vaiko individualiai su aukletojomis kalbetis, nes kolektyvas tai tikrai labai draugiskas ir supratingas.
Atsakyti