Įkraunama...
Įkraunama...

IVF viltys ir svajonės

Mergaitės, help.gif reikia jūsų nuomonės.
Šią savaitę susimaišius Atilojai parašiau, kad kitą savaitę laukiu mmm, nors iš tikrųjų laukiu tik dar kitą doh.gif man jau atrodė, kad gruodis kitą savaitgalį.
Parašiau ir akurat - šiandien mėmės schmoll.gif nors tik 19 ciklo diena, gyvenime nėra taip buvę. Problema tame, kad turiu nuo pirmos mmm dienos pradėt gerti KT. Tai ką dabar daryti? Galvoju, gal šiandien negert, nes nėra dar labai daug, gal palaukt rytojaus vakaro ir jei daugės tada išgert? Ir dar įdomu, ar čia nieko blogo nereiškia, kad tas ciklas taip durniuoja? Kaip jūs darytumėt?

rita555, sėkmės tau rytoj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2010 11 20, 13:10)
Taigi, mano 9 pdi HCG yra 113  yahoo.gif Isskydau rezultatu belaukdama, ilgiausios 2 val mano gyvenime, bet jausmas nenusakomas  biggrin.gif

sveikinam as tau sakiau kad tu nestuke.gif mano sirdele jaute...gero tau nesiojimo dar saugok save ir savo zirniuka ar zirniukus thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Beta1 @ 2010 11 20, 14:16)
Oi saulele, bet juk dar anksti ka nors nuspresti, ypac 8 dpi....Juk pas tave buvo 3 dienos embrioniukai....As manau dar tikrai nevertetu nieko nutraukti nes po implantaijos turi praeiti apie pora dienu, kol pradeda embrionas gaminti HCG. Tuo labiau, kad jeigu nebeteplioja, tai as tikrai tikeciau, kad tai buvo implantacija ir hcg dar net negali buti iskart po jos. Idomu koks cia gydytojas jau nuo 8 dpi gali pasakyti, kad nepasiseke..... g.gif
Vilmosa, kaip tavo jausmeliai ? Kokiom nuotaikom gyveni ?

Mergaites, aciu labai visoms uz sveikinimus, tikrai dziaugiuosi, protu viska suvokiu, bet iki smegenu vingiu dar niekas neatejo  lotuliukas.gif

as tai ir pritariu beta nes tau buvo implantacija ir tepliojimas plius kad jisai nustojo taip kad manau dar pratesk vaistukus ir pabandyk veliau pasidaryt kraujuka,nes tau dar mmm neparsivilko normalios...

o pas mane ramybe dabar nei jokiu jausmu,nei jokio streso... kazkaip pavyko apramint save ax.gif nes nebus kitaip kad ir nepavyktu nestuke.gif kuriu tolimesnius planus nepavykimo atveju tongue.gif doh.gif as tai sakiau antradieni testuka pagadysiu nes jau turetu rodyt kazka nes bus 14 dieneliu po punkcijos net ir ryt galeciau...o jei nesulauksiu mmm iki ketvirtadienio tai dar ir kraujuka gal priduosiu...dar beta jei ne siam tai kitam kartui sveriu virusiuka smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,jau gan ilgokai skaitineju jusu pokalbius, ir nutariau prie jusu prisijungti.Mes irgi su vyru jau 12metu laukem stebuklo...ir jis ivyko-as pastojau,bet deja tai truko vos 6-7sav. ir nutruko, po metu ir vel pastojau ir vel persileidimas :verysad:tai siais metais nutarem neberizikuot ir siek tiek padeti gamtai ax.gif 17d.isodino viena vieninteli zirniuka(daugiau neapsivaisino,nors ispunktavo 10)tai labai nekantriai laukiam rezultau,nes nepavykus tektu visa procesa nuo pradzios kartoti.Labai uzjauciu visas kurioms nepasiseke,tik nenuleiskit ranku-dar pakovokit,na juk vis tiek turi pasisekti!!! nestuke.gif Ir labai labai sveikinu kurioms pasiseke thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 11 21, 16:25)
Problema tame, kad turiu nuo pirmos mmm dienos pradėt gerti KT. Tai ką dabar daryti? Galvoju, gal šiandien negert, nes nėra dar labai daug, gal palaukt rytojaus vakaro ir jei daugės tada išgert? Ir dar įdomu, ar čia nieko blogo nereiškia, kad tas ciklas taip durniuoja? Kaip jūs darytumėt?

EGK, o tu turi KT nusipirkus? jei tau neteplioja o jau tikrai normaliai prasidejusios mm (nesvarbu kad per anksti) tai manau gerk jau nuo siandiena.
MAI, tikrai nelengvas ir ilgas jusu kelias stebukto link, labai nuosirdziai linkiu ramaus laukimo ne tik iki hcg, bet ir visus 9 menesiukus
beje, kur jus atlikote procedura?
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 11 21, 17:25)
Mergaitės, help.gif reikia jūsų nuomonės.
Šią savaitę susimaišius Atilojai parašiau, kad kitą savaitę laukiu mmm, nors iš tikrųjų laukiu tik dar kitą doh.gif man jau atrodė, kad gruodis kitą savaitgalį.
Parašiau ir akurat - šiandien mėmės schmoll.gif nors tik 19 ciklo diena, gyvenime nėra taip buvę. Problema tame, kad turiu nuo pirmos mmm dienos pradėt gerti KT. Tai ką dabar daryti? Galvoju, gal šiandien negert, nes nėra dar labai daug, gal palaukt rytojaus vakaro ir jei daugės tada išgert? Ir dar įdomu, ar čia nieko blogo nereiškia, kad tas ciklas taip durniuoja? Kaip jūs darytumėt?

rita555, sėkmės tau rytoj 4u.gif


Ir zodis tapo kunu lotuliukas.gif O jei rimtai, tai as jau pradeciau gerti ir labai neimciau i galva nereguliaraus ciklo.Juk po visu IVF memes is vis laukais iseina ir nebesuprasi kada cia jos tikros, o kada ne smile.gif
Rita, sekmes tau rytoj mirksiukas.gif Geras jausmas bus kai pasiimsi maziukus savo, tik stenkis is visu jegu islaikyti ta ramuma ir pozityva mirksiukas.gif
Vilmosa, nu bet ir kantrybe pas tave mergaite, imk balionu 4u.gif as tavo vietoj jau rytoj ne i darba lekiau, o kraujo nuleist biggrin.gif Bet saunuole jeigu istversi dar pora dienu.bet gal ne nuo testuko pradek ? g.gif As jo iki siol bijau darytis, nors pagal skaicius, tai tikriausiai jau ir rodytu.....
Atsakyti
rita555 sekmes rytoj ir grazaus ramaus susitikimo su savo stipruoliukais wub.gif
Atsakyti
Norvegijoj,Telemarko valstybinej klinikoj
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 11 21, 17:25)
Mergaitės, help.gif reikia jūsų nuomonės.
Šią savaitę susimaišius Atilojai parašiau, kad kitą savaitę laukiu mmm, nors iš tikrųjų laukiu tik dar kitą doh.gif man jau atrodė, kad gruodis kitą savaitgalį.
Parašiau ir akurat - šiandien mėmės schmoll.gif nors tik 19 ciklo diena, gyvenime nėra taip buvę. Problema tame, kad turiu nuo pirmos mmm dienos pradėt gerti KT. Tai ką dabar daryti? Galvoju, gal šiandien negert, nes nėra dar labai daug, gal palaukt rytojaus vakaro ir jei daugės tada išgert? Ir dar įdomu, ar čia nieko blogo nereiškia, kad tas ciklas taip durniuoja? Kaip jūs darytumėt?

rita555, sėkmės tau rytoj 4u.gif


Jei liepe nuo pirrmos cd gerti, tai gal pradeti reikėtų. Mano mmm irgi subludijo tik siandien susirgau 35 cd. O seip budavo 28-29d. Bet ryt vaziuoju pas gydytoja, nes stimuliacija nuo 2 cd pradesim.
Atsakyti
QUOTE(Tiffani @ 2010 11 21, 22:07)
Jei liepe nuo pirrmos cd gerti, tai gal pradeti reikėtų. Mano mmm irgi subludijo tik siandien susirgau 35 cd. O seip budavo 28-29d. Bet ryt vaziuoju pas gydytoja, nes stimuliacija nuo 2 cd pradesim.


oi supratau, mano dienos tikriausiai pas tave nušuoliavo ir prisiliusavo blush2.gif
Sėkmės tau ryt 4u.gif

Dėkui, mergaitės už patarimus 4u.gif

Anksti, bet viskas jau labai mėmiška blush2.gif tik dar nėra daug. Nusprendžiau ryt iš ryto pradėt KT, kažkaip lyg sakė - išgerti ryte. Iš pradžių taip susinervinau, kad galvojau gal kas blogai ir nieko dar nedaryt, bet paskui pagalvojau, kad gal lėliukas turi anksčiau nusileisti pas mus, tai kaip gi jam kitaip visą procesą paspartint wink.gif
Bet dabar jei skaičiuojant pagal parėjusi kartą, tai visas pagrindinis veiksmas vyktų kaip tik per naujus metus. Neramu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2010 11 21, 21:10)
Ir zodis tapo kunu  lotuliukas.gif  O jei rimtai, tai as jau pradeciau gerti ir labai neimciau i galva nereguliaraus ciklo.Juk po visu IVF memes is vis laukais iseina ir nebesuprasi kada cia jos tikros, o kada ne smile.gif
Rita, sekmes tau rytoj  mirksiukas.gif  Geras jausmas bus kai pasiimsi maziukus savo, tik stenkis is visu jegu islaikyti ta ramuma ir pozityva  mirksiukas.gif 
Vilmosa, nu bet ir kantrybe pas tave mergaite, imk balionu  4u.gif  as tavo vietoj jau rytoj ne i darba lekiau, o kraujo nuleist  biggrin.gif  Bet saunuole jeigu istversi dar pora dienu.bet gal ne nuo testuko pradek ?  g.gif  As jo iki siol bijau darytis, nors pagal skaicius, tai tikriausiai jau ir rodytu.....

aciu uz 4u.gif tokia cia ir kantrybe,gal saulele bijau to neigiamo uz tai ir delsiu nors sirdele linksta i neigiama bet buna ir stebuklu smile.gif ax.gif cia ne taip paprasta su krauju nes as turiu skambint ginei kitai ir prasyt kad ji man atsiustu kraujo tyrima ir tada i ligonine kraujuko tai sakiau ryt gal pasuksiu ir tada koki treciadieni jei nesusirgsiu tai pasidarysiu,cia jie kazkodel uzsicikline testus darytis vat taip
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2010 11 20, 12:10)
Taigi, mano 9 pdi HCG yra 113  yahoo.gif Isskydau rezultatu belaukdama, ilgiausios 2 val mano gyvenime, bet jausmas nenusakomas  biggrin.gif

Sveikinimai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(M.A.I. @ 2010 11 21, 21:46)
Norvegijoj,Telemarko valstybinej klinikoj

labas vat galvoju kad ir as ten dariausi tongue.gif :ax:bet pasitikslinu ar telemarko klinikoj ar komunoj?nes as tai telemarko komunoj o posgrunn mieteli....nu bendrai ten raso telemark klinika posgrunn tai tas pats s.... tongue.gif tongue.gif tongue.gif vadinas toj pacioj ax.gif o tu ten anksciau dariusi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmosa:): 21 lapkričio 2010 - 21:57